Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zadar08 9 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Privatni biznis: sta otvoriti?

• T3
    Član
    T3

srecna mama dobra si hihi nasmejka me posteno..e ako otvaras kod vas tako nesto daj malo tog biznisa i kod nas..volimo i mi ajvar ,kajmak,ljuticu hihihi
    ma super jer ideja sto da ne….mozda bi i uspelo sa sve originalnim nazivom koji rece…
    ja recimno obozavam otici na selo ili dole u srbiju tipa mesta krusevac ,uzice ,zlazibor bas zbog hrane..kajmak,mileram,ajvar,sve vrste tursija ,paprike kakve hoces..uh…
    mogla bi se zvati radnja ko sto ce se pretvorizi i ova tema..bas sam gkadan,bas sam gladan,mmmm njam,njam..hahaha:)

Lavita
    Član
    Lavita

Srecna mama super ti je ideja
    jeste da nemamo pare
    ali kao sto sada postoji u skolama MOJA SKOLA – SKOLA BEZ NASILJA
    pa se tu ukljucuju i sponzori i svasta nesto
    mogli bi mi napraviti na primer marketing
    kako bi trebalo deca da jedu zdravu hranu bas zbog nasilja, jer kada im koka kola udari u glavu i visak energije moraju se tuci
    i onda otvorimo lanac prodavnica NAVALITE DECO i da vidis
    super je ta ideja za kantinu
    u mojoj skoli se kupovala uzina nekada davno
    sve su to bile stvari iz pekare
    ali pogacice i jogurt ili tako nesto
    to sada ako deca jedu kazu im da su streberi, smoklje i debili
    faca si ako jedes cips i pijes fantu egzotik
    e pa vala nece moje dete to da jede
    ima da OTVORIM SA SRECNOM MAMOM NAVALITE DECO hahahaaaaaaaaaaaaa

T3
    Član
    T3

carice ste..evo vi budite glava tj mozak operacije,nadjite sponzora,a ja cu da se pobrinem za marketinski trik tj reklamu,pesmicu da lakse i bolje privucemo klince …ma bilo bi ne navalite deco nego ne GURAJTE SE DECO polako svi cet stici na red hehehehe

zasto da jedem smoki ,pijem koka kole
    zna se da to samo streberi vole
    ja bi molio jednu jabuku teto da bude sto rumenija zrelija da se prisetim gradiva..
    da danas odgovaram dajte mi i bresvu pa nek me pita istoricar sta hoce steta sto nije biologicar da mu kazem da je najzdravije voce..
    ma nek dob ijem i keca nije frka uz prirodni sok tj djus manje cu da se nerviram
    a jos kad mi prodavacica i strudlu sa makom servira..
    ma nikad se necu vratiti hot dogu,pizi i hamburgeru u prirodi je spas zato navalite i jedite samo kod nas..

hahahahahaahahaha

srecna mama

Jao t3, dobra si, volim sve sto je zdravo, hocu u skoli da sedim pravo, necu da tucem mladjeg od sebe, slusam ucu, nastavnicu, ma sve, jedem ajvar, kajmak, i pijem mleko i tako stici cu daleko..Mozda budem doca, mozda lekar, pekar, apotekar, nije ni vazno. vazno je da jedem zdravo i osecam se snazno.

lillyblue
    Član
    lillyblue

I ne javi se mika maca da nam kaze sta su otvorili:)
    ja bih otvorila neku burekdzinicu, znaci samo bureci, vrhunski, ispod saca. mljac, mljac.

T3
    Član
    T3

srfecna mama pa ni tebi nejde lose…hihihi:)

ajmo drustvo preko puta
    cuo sam da je klopa ekstra
    ima svega od sira do pekmeza,
    kako sam dosad mgao jesti pizzu
    hot dog ili hamburger
    kad mi se sad sa ovog cenovnika smese sve same djakonije
    imam osecaj ko da sam kod bake na selu..
    ja cu teto jednu lepinju vrelu
    prelivenu kajmakom sa dodatom prsutom betz kecapa,majoneza
    ajvar mi dajtze pa cu kad se vratim u skolu
    da iznenadim sve profe i djake
    reci cu im jedem ko zmaj
    pamtim, ko slon
    a jak sam ko bizon.
    jedino ce se mozda samo ljutiti profa iz fizickog
    jer ja posle ovakve hrane
    tesko da cu moci i da hodam a kamoli radim trbusnjake…

Lavita
    Član
    Lavita

hahaha jao
    inace pisem tekstove ali sada sam previse umorna da bi razmisljala o tome
    ako neko smisli da otvori ovo o cemu smo pricale
    neka mi se javi hahahaha
    salim se

nadam se da ce se nekome ovo svideti
    ko ima kapital
    pa neka se samo zdravo krka

T3
    Član
    T3

lavita eto jos samo sponzori da ovo iscitaji i eto nama i posla i inspiracije i para….
    kako smo pocele pre cemo proci i zapazice nas na pesnickom konkursu nego u idejama sta otvoriti;)

srecna mama

t3, a bas dobro smisljas stihove.Liliblu,ti nam sad sa tim burekom upropasti planove;)))))))Salim se, nego da ne idem previse u off topic, jeste li culi dr feel good-a kkad je pricao o zdravom bureku, kaze, kore od heljde, na maslinovom ulju proprzeno junece meso, malcice soli,, i eto zdrav burek.

srecna mama

lillyblue – 21/7/2010 18:50 I ne javi se mika maca da nam kaze sta su otvorili:) ja bih otvorila neku burekdzinicu, znaci samo bureci, vrhunski, ispod saca. mljac, mljac.

Mada, bogami, Mika maco, kad pomislim na Bosanske pite, ma kakva zdrava hrana, kakvi bakraci 😈 😛

zadar08
    Član
    zadar08

veoma je tesko preporuciti ovako na blind… ali pre svakog uvaljivanja treba napraviti market risrc tj. sta ima sta nema sta ljudima fali. pitati prijatelje, poznanike, strance koji dolaze u vas kraj sta im fali. Najvaznije je znati svoje sposobnosti i u cemu bi bio vas doprinos da bilo sta otvorite? u svetu je hit eshop 18 metara moze da bude showroom. ali i kod ovog vida kupovine treba znati sta radi konkurencija i sta ja mogu bolje od njih.. niko od nas nece dati dobru ideju jer niko od nas nezna vas kraj i na kraju krajeva nezna ni vas sta znate i sta umete. najgore je ulaziti u biznis o kome nista neznate na osnovu onog rade svi pa radicu i ja pa sta bude… bez malo biznis osnova i kalkulacija nema nista.

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.