Ova tema sadrži 176 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Svirena 3 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 177 ukupno)

Privatni vrtici

• tropicana
    Član
    tropicana

Da li neko moze da mi preporuci neki vrtic privatni?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

U kom delu grada živiš?

Koji su ti prioriteti? Uslovi? Koliko je dete? Sve zavisi sta želiš.

Sneki
    Član
    Sneki

Da li neko zna gde se nalazi privatni vrtic ANA (sto je dobio dozvolu za predskolski uzrast)?

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Mislim da je to ovaj.

Sneki
    Član
    Sneki

Akrosoft, puno hvala :klanjam:

Mirche
    Član
    Mirche

Ovi vrtici su dobili (za sada) dozvolu da organizuju predskolski program:

„Bebi palas“, „Lala“ i „Lili“, „Ana“ i „Stankom bajka“ i privatna osnovna škola „Vladislav Petković Dis“ dobili dozvolu da organizuju obavezni pripremni predškolski program. U postupku dobijanja dozvole su vrtići „Fantazi“, „Više od igre“ i „Luna“, a u Ministarstvu prosvete kažu da se za verifikaciju prijavilo još nekoliko vrtića ali nemaju kompletnu dokumentaciju. Privatni vrtići će onda moći sami da koriguju cenu svojih usluga.

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala Mirche. Bilo bi dobro da kako saznajete da je neki vrtic dobio dozvolu, danas obavestavate. :hmm:

Irssa
    Član
    Irssa

CAROBNI KUTAK
    Nova Skosevska 35 u blizini Kosutnjaka
    064/216-88-30

VRTIC LOPTICA Zemun
    Dobrinovacka 5
    063/107-1190

LALA I LILI
    Generala Mihajla Nedeljkovica 43
    063/7495-910
    http://www.lalalili.co.yu

JUNIOR Zemun
    Romanijska 10
    064/1379-127
    http://www.abcjunior.org.yu

BUBICA Zvezdara
    Mehmeda Sokolovica
    064/225-18-74

ZVONCICA Zemun
    22. oktobra 1
    064/219-0152

PLAVI VRTIC
    Blagoja Parovica 40a
    063/70-77-152

AKO MOZETE DA NADJETE VODIC ZA RODITELJE, DAJE SE BESPLATNO U SKORO SVIM BEBI BUTICIMA, TAMO IMA JOS VRTICA

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala Irssa, a da li znas da li vrtici koje si nabrojala imaju dozvolu za0-ti razred (predskolsko)? :neznam:

Irssa
    Član
    Irssa

Pise da imaju, naj bolje pozovi ili ako mozes da nadjes ovaj prirucnik, tamo ima jos mnogo vrtica, u kom si delu bg-a da pogledam ima li neki u tvojoj okolini ili ako si blizu zarkova, mogu da ti dam

Mirche
    Član
    Mirche

Za sada dozvolu imaju samo oni gore vrtici sto sam stavila, to sigurno, vest je nova. Na http://www.roditeljportal.com/adresar.aspx?cat=2
    imas skoro sve privatne vrtice u bgd-u

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala Mirche. trenutno sam na Medakovicu, ali planiramo da se selimo (iznajmljen stan) pa ne znam gde cu biti. Posao mi je u centru grada, ali postoje veliki izgledi da cu i to uskoro promeniti, a novi poso bi bio na Novon Bgd. zato se raspitujem za sve mogucnosti. Trenutno mi kao najbolja opcija deluje Baby palace na crvenom krstu? U stvari plasim se da ukoliko dodje do ovih promene, moracu da selim dete u drugi vrtic (a, vec je ranije bila u drzavnom :uzid: )

Mirche
    Član
    Mirche

Sneki, komsinice!
    Ja sam cula da u centru ima mesta i u drzavnim, a da je novi beograd pun.
    Za priv. vrtic u Brace Jerkovic, „Deciji svet“, ja mislim da se zove, sam cula da je jako dobar :neznam:
    Mada ako planirate da se selite, mozda bolje da sacekas, pa onda vidis gde je najbolje…

Sneki
    Član
    Sneki

Nemam ideju kada cu se seliti ni da li cu dobiti novi posao :hmm: (znas kako je to vec ovde u zemlji Srbiji). Nego, da li si i ti na Medakovicu?

MamaPodStresom

A koji je privatni na Banovom Brdu ok a da nije taj Bebi Palace jer ga se ja uzasavam…
    Moja klinka ide u jedan u kome su deca non-stop bolesna. Vise mi se smucilo da je lecim na svake dve nedelje…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 177 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.