Ova tema sadrži 4 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dunja26 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Privlacnost

• dunja26
    Član
    dunja26

Drage moje da vas pitam da li se osecate privlacno? naravno ne mislim samo da li ste privlacnim vasim muzevima vec onako uopsteno…

meni je skidanje kg nakon porodjaja pomoglo u tome i evo sad se nalazim na korak od stare kilaze i to je bas umnogome uticalo na moje samopouzdanje i osecaj privlacnosti iako znam da jedno ne mora da ima veze sa drugim… smatram da svaka zena ima to nesto u sebi samo je pitanje dal to zna a ispolji…
    sto se tice mm-a ja sam njemu bila privlacna i u trudnoci, tako i posle trudnoce al kod nas je to stvar hemije tako da koji kg vise manje nikad nije uticao na to…

T3
    Član
    T3

pa neznam kako kad..
    ko i svaka zena imam periode kad sam sama sebi lepa pa prema tome osecam da to misli i ceo svet a nekad se sama sebe grozim hihihi pa mislim da i drugi to moje osecanje osete i vide…
    u sustini i generalno zadovolčjna sam svojim izgledom uvek i bila nemam kompleksa niti am ih imala ni pre ni posle porodjaja cak mislim da su me isti ko i deca samo podmladili…nikako mi bilo sta otezali kad je u pitanju fizicki izgled..
    i jos uvek nemogu da se osvestim i shvatim da imam vec 30 godina ..mozda zato sto se iznutra osecam ko da imam 18 pa se tako i ponasam..nemislim na ponasanje vec na izgled tj kad se pogledam u ogledalo nemam predstavu da imam vec tri banke vec jednostavno sam stara onoliko koliko sam u dusi mlada a samim tim kako sebi tako i okolini privlacna u smislu i nacinu koji im i sama predtavim i predocim…

nevolim bas pšuno da pricam o sebi niti se hvalim..to nek drugi kazu..mada kad i sama znam da je tako i kad mi drugi to kazu tj udele kompliment da lepo izgledam za svoje godine i posle troje dece ,cak i da mi neko i neveruje da ih imam toliko mislim i na godine i na decu hihihi u svakom slucaju prija…
    ali o tome sam prestala da razmisljam u pogledu sta misli i sta ce reci okolina..za mene je najbitnije i najvaznije da sam lepa i privlacna samoj sebi i mm ,za druge i ne marim toliko…

sladjanam
    Član
    sladjanam

To ima veze sa samopouzdanjem, a ne sa brojem kg. Sretala sam privlačne žene sa 90 kg, i neprivlačne, sa 50 kg.Sve se svede na ono ‘koliko si sebi lep i dobar, toliko si i drugima’. Konkretno, ja sebi izgledam dobro, i sa par kg viška, koliko mi je ostalo, i osećam se dobro u svojoj koži. Malo celulita, na plaži, će pod maramče 🙂

dunja26
    Član
    dunja26

slazem se sladjo, ali eto mene je licno nerviralo sto se ne osecam dobro u svojoj kozi, i to ne cak toliko u nekom fizickom smislu vec mi je ovako smetalo, imala sam osecaj ko da to nisam ja… i eto kad je otislo par tih kg sto mi smetalo opet se osecam kao svoja…a malko celulita sto mozda ima ponegde to mi ne smeta, sto kazes moze pod maramce hihihihi

dunja26
    Član
    dunja26

t3 imas troje dece, a izgledas kao devojcica…doista tako mislim

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.