Ova tema sadrži 440 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jpg 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 441 ukupno)

Problem sa forumom

• Angel
    Član
    Angel

Imam konstantan problem sa forumom danima u nazad. Cesto mi se desava da otkucam tekst i kliknem „posalji“ i da mi se pojavi ono „The page cannot be displayed“ i time mi naravno bude nepovratno obrisano sve sto sam kucala. To se u zadnje vreme cesto desava.
    A pored toga, desava mi se isto izuzetno cesto da kad hocu da otvorim temu, da na n ju odgovorim ili da posaljem pp, da mi izadje ona strana na kojoj pise da se forum azurira i da mogu samo pristupiti chat-u ili portalu. I ne pomaze ni osvezavanje strane niti da idem u nazad pa opet vec moram da ugasim taj browser i da otvorim nov iz pocetka.
    Ne moze biti do mene a ni do mog neta jer imam ADSL 1GB.
    Eto pa da znate, i ako moze da se sredi bilo bi super. Takodje me zanima ima li iko slican problem?

mayya
    Član
    mayya

Identican problem, vec duze vreme. I takodje imamo identican ADSL.

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

meni se to desava cesto

hippeia
    Član
    hippeia

Identičan problem. Isto ADSL, pa kontam ne može biti do mene.
    Forum u poslednje vrijeme mnogo slabije radi ili se to meni čini?
    Angel, mayya i ostali-ja ako kucam malo dužu poruku, za svaki slučaj je kopiram, baš zbog toga što se često desi da stranica ne može da se otvori ili se forum ažurira!
    A to ažuriranje svaki čas me tako nervira, grrrrrrr :galamdzija:
    Admini smilujte se i javite nam-koliko će da traje ta migracija foruma, jer čekamo taj novi server k’o ozeb’o sunce :klanjam:

Fokica
    Član
    Fokica

Identican problem, identicna situacija :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija:

Nemanjina mama

joj tako i meni, vec par dana ili nedelja, sve tako sporo ocitavaaaaaaaaa,
    pola sata otvara neku stranu, a o Chatu da ne pricam… to je tek tako sporo i non-stop koci…

Ja isto poludim, i sto kaze hippiea, kad pisem neku dužu poruku za svaki slucaj kopiram
    jer sve ode u …, i to ažuriranje non-stop…

bozana
    Član
    bozana

potpisujem gore navedene postove takodje imam isti problem i takodje imam adsl,neka nam neko objasni u cemu je problem jer se desi da ne mogu nekada uopste da udjem na forum ili mi toliko sporo ocitava da treba vecnost da cekam pa mi jos i na kraju izbaci neku gresku.nadamo se da ce ovaj problem biti brzo otklonjen.

andrea
    Član
    andrea

Isto se i meni desava a imam kablovski net tako da nije do mene….I isto ko Hippiea za svaki slucaj uvek kopiram poruku 😉

Petra*
    Član
    Petra*

E i meni se desava isto i danima vec hocu da prijavim to, nadam se da ce problem biti resen. Jer jedino sa ovim sajtom mi se to desava…

Iki
    Član
    Iki

Takodje je isti problem i kod mene.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Evo, da se i ja prijavim. Nov komp, najnovija verzija browsera, kablovski net, sve druge sightove koje posecujem otvara bez problema, a ovaj ili je spor, ili ne mogu da udjem uopste, ili se azurira bas svki put u toku dana kada ja pokudam da otvorim. Za azuriranje OK, razumem da tu ima dosta i cesto posla, ali ovo ostalo jako frustrira! 🙄

MissGak
    Član
    MissGak

Ja se i dalje nadam prebacivanju na novi server,pa to navodim kao opravdanje kada se problemi jave.Definitivno je do samog Portala s obzirom da na drugim Web stranicama nemamnikad takvih problema!

gorana
    Član
    gorana

:galamdzija: Pokida mi sve zivce…
    Dosla sam do toga da mi je lakse :glacanjevesa: nego otvoriti stranice na forumu 😕

dusica2006

pridruzujem se ostalima… Problem nekoliko dana unazad sa forumom, a na chat juce nisam mogla uci jer kaze da sam vec registrovana i sebe vidim na listi, medjutim ja izasla pola sata prije toga. Bila sam jako bijesna :galamdzija:

ma-ta
    Član
    ma-ta

gorana – 17/4/2008 07:55 :galamdzija: Pokida mi sve zivce…

Dosla sam do toga da mi je lakse :glacanjevesa: nego otvoriti stranice na forumu 😕

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Potpisujem!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 441 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.