Ova tema sadrži 440 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jpg 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 441 ukupno)

Problem sa forumom

• vesna972
    Član
    vesna972

Angel – 16/4/2008 09:04 Imam konstantan problem sa forumom danima u nazad. Cesto mi se desava da otkucam tekst i kliknem "posalji" i da mi se pojavi ono "The page cannot be displayed" i time mi naravno bude nepovratno obrisano sve sto sam kucala. To se u zadnje vreme cesto desava.

Angel, moguce je da ti problem pravi firewall?!? Ne znam koji antivirus koristis i koji firewall, ali mm je resio problem sa nasim racunarom kada je umesto NOD32 internet smart security-a, instalirao samo eset NOD32 antivirus, bez firewall-a koji je nepotrebno davio internet vezu! Proveri kako ti je podesen antivirus program ili firewall, jer moguce je da je bas u tome problem…

Ali sto se tice samog foruma, problem zaista postoji. Meni se u zadnje vreme desava da izbaci sledecu poruku: active server pages error – script timed out…mnogo, mnogo cesto 😕

Zhunga
    Član
    Zhunga

potpisujem sve gore, i ja isto idem copy&paste jer mi se desi da ode poruka 😥
    onda odem do kuhinje skuvam caj pa se vratim da vidim da li je otisla …

asteraki
    Član
    asteraki

I kod mene je isti problem, ali vidim da nema nikoga ko ce objasniti o cemu se radi i kada ce prestati ovo “kocenje“.

Angel
    Član
    Angel

Nema to veze sa antivirusom ni firewall-om. Do foruma je, al eto bice verovatno reseno uskoro.

Petra*
    Član
    Petra*

UH!!!
    Vec 2 sata, bez preterivanja! Pokusavam da otvorim bilo koju temu i tek sad sam uspela.
    Sta je sa forumom vise?

Angel
    Član
    Angel

POsle celog dana konacno sam uspela da otvorim forum i napisem post. Jako jako strasno. Jurila sam neki recept, sve skoro kupila i nisam mogla da dodjem do istog u temi sa testima tako da mi propade sve :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim:

lillyblue
    Član
    lillyblue

E a ja mislila da je samo kod mene problem.
    Ovo je 3. dan kako imam problema da otvorim bilo sta.
    Evo sad na jedvite jade uspeh ovo.
    Kod mene otvara stranu 5 min. i na kraju prijavi kao neku gresku.
    🙁

phoenix
    Član
    phoenix

Red je da nam se javi administrator i da nam kaze kad mozemo da ocekujemo poboljsanje u radu servera. Poseta forumu je postala pravo mucenje.

racic
    Član

Irssa
    Član
    Irssa

gorana – 17/4/2008 07:55 :galamdzija: Pokida mi sve zivce… Dosla sam do toga da mi je lakse :glacanjevesa: nego otvoriti stranice na forumu 😕

ipak mi je lakse da otvaram stranice na forumu 😆

lillyblue
    Član
    lillyblue

Kod mene se stanje upravo stabilizovalo.
    Sad uzivam..
    🙂

Angel
    Član
    Angel

racic – 24/4/2008 10:35

Imate objasnjenja na ovoj temi http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=4445&posts=47

Ne mogu da procitam objasnjenje zato sto mi ispisuje „Ovaj deo foruma je dozvoljen samo određenim korisnicima.“…

racic
    Član
    racic

Svasta. Angel nalazi se u aktuelnim temama, obavesti administratore o tome ako ne mozes da vidis u aktuelnim. Trebalo bi da mogu da vide svi registrovani korisnici.

STEFI
    Član
    STEFI

NA ZNAM DA LI JE PITANJE KOJE CU DA POSTAVIM NA PRAVOM MESTU POSTAVLJENO,ALI NA ZNAM GDE DA GA POSTAVIM.VEROVATNONISAM ALI NEMA VEZE.

DAKLE,KADA U PRETRAZIVAC UKUCAM RODITELJPORTA,NE OTVARA MI KAO DO SADA VAS SAJT SA PONUDJENIM TEMEMA ,NEGO PREKO OVOGA

U CEMU JE PROBLEM?

Ammy
    Član
    Ammy

Stefi pretrazivac uvek „ima pravo“ da promeni redosled, i ta lista koju ti izbaci je stalno promenljiva.
    Kad bi ukucala „roditelj portal forum“ a ne samo „roditelj portal“ onda bi ti medju prvim stranicama izbacio adresu foruma. Ali najbolje ti je da memorises stranicu foruma u Bookmark, i onda ce ti svaki put izbaciti istu stranicu.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 441 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.