Ova tema sadrži 440 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jpg 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 441 ukupno)

Problem sa forumom

• [email protected]

Evo opet :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim:

krissty
    Član
    krissty

Ja ne verujem, opet mi iskače ovo isto, a juče i jutros nije!

krissty
    Član
    krissty

Da li je moguće da se ovo čudo samo još meni pojavljuje? To verovatno znači da mi je antivirus očajan i da mora da se updateuje

[email protected]

Opeet :batina: :batina: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim: :kadtedovatim:

Nataša B.

I meni se to pojavljuje,ne znam da li postoji nacin da se ukloni jer malo iritira:x ?

krissty
    Član
    krissty

A ja ne znam od cega to zavisi,evo ja sad nisam na svom kompu nego od mm i opet se pojavljuje

Nataša B.

Sta kuvate danas?-2.dio mi se ne moze otvoriti.A ovo sto iskace je dosadno,ima li neki administrator da nam objasni o cemu je rjec:?:

MilicaCale

juhuuu, ponovo koci forum!

krissty
    Član
    krissty

I meni koči forum, mislila sam da je problem do mene ali kanda nije…

alhemicarka

Pocnem da kucam i izbrise mi se i pise EROR.
    Poravite to molim vas.

ragaco
    Član
    ragaco

Da prijavim problem,ocajno je tesko uci u forum poslednjih par dana,uspem iz svakog desetog puta.Probala sam i sa drugog racunara-ista stvar.Sa bilo kojim drugim sajtovima sve je ok.
    Najlepse zahvaljujem na paznji i ocekujem da pokusate da otkrijete u cemu je problem!

marmit
    Član
    marmit

Takođe, i meni je otežan pristup forumu, prosto se obradujem kad uspem kao sada! A iznerviram se kad vidim da su neki postovi objavljeni u međuvremenu, jer to znači da je neko drugi imao pristup!

malisha75
    Član
    malisha75

Molim admina da skloni reklamu tako da mogu da se odjavim. Trenutno izgleda tako da kada hoću da se odjavim, preko log-out-a mi stoji reklama koju nikako ne mogu da pomerim. Hvala.

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Postovani, isto imam problem sa reklamom za Pampers, ne mogu da je uklonim bukvalno. Kada kliknem normalno na x nece da se ukloni a kada kliknem na nju onda me presaltaju sa Foruma odn.mog profila ovde na FB …. Vec sigurno sedam dana imam ovaj problem. Ne mogu lepo da gledam slike u albumima, ne vidi se o mi salje zahtev za prijateljstvo i obavestenja za privatne poruke i ostalo . Sta je to odjednom ??
    Unapred zahvalna

MilicaCale

pridruzujem se. Ne vide se obavestenja od reklame

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 441 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.