Ova tema sadrži 440 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jpg 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 441 ukupno)

Problem sa forumom

• anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ja nemam taj problem ali ja koristim internet explorer…..secate se da sam ja jedno vreme imala problem, nisam mogla da se vracam korak unazad kroz forum vec sam samo mogla da idem direktno na pocetnu stranicu……e, bez obzira na sve savete (kada sam se ja pitala da li mi uopste pricamo o istim stvarima jer to sto ste vi meni govorili jednostavno kod mene nije postojalo), nista nisam mogla da uradim sve dok nisam promenila pregledac! Naime, ja sam oduvek koristila explorer (ne volm ni jedan drugi, iako ih imam jos 3), i u to vreme forum jednostavno nije dobro funkcionisao na exploreru!
    Sada se to promenilo….mozda je to i vas problem……
    Kada ja kliknem na x, istina reklama ne nestane vec se smanji ali tako da se sve ostalo moze lepo otvoriti…..i ne prebacuje mi link na FB!
    Naime ja sam ovo primetila i na drugim sajtovima….jednostavno neki od njih nisu uradjeni da funkcionisu dobro na svakom pregledacu, tako da neki unapred informisu posetioce da ako hoce da vide sve sadrzaje moraju koristiti tacno odredjene ……..a oni koji to obavestenje nemaju jednostavno ne izgledaju uopste isto na razlicitim pregledacima pa tako na nekima mozete cuti muziku a na drugima uopste ne, ukoliko je stranica ima, neke u celini imaju potpuno drugaciju pocetnu stranicu-to je recimo slucaj sa FB….ako koristite mozzilu a niste unapred definisali automatsko logovanje necete dobiti isti izgled stranice kao kod explorera (probajte pa cete videti)…….
    :-*

MilicaCale

nije problem inace, vec samo kad se pojavi obavestenje. Tada je lokacija obavestenja tacno u polju osetljivom na misa, pa kad probas da procitas obavestenje, rasiri se reklama.

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Ne znam, nezgodno je i dalje , svejedno …. Reklama je tu i dalje kada otvaram privatne poruke ili nova prijateljstva … Idem preko gugla uvek… imam najnoviji windows …. notebook sam prosle godine kupila…. jedino ovde postoji takav problem …

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Vauuu konacno !! Hvala najlepse :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Bas mi je laknulo , bolje se ,, dise,, sve se lepo cita pregledno je ! Bas je smetalo tako velika povrsina reklame a nemam nista protiv iste ;] Sjajno ! Srdacan pozdrav za admine

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Molim vas imam problema sa obavestenjem , dugacki naslov , markiran zutom bojom , AKtuelno : Hiperaktivna deca… Ruke su mi vezane , ne mogu da posaljem pp jer je markirano obavestenje tacno iznad svih opcija koje se koriste !! Ako biste bili ljubazni da ovo sto pre podesite da ne smeta ! Unapred zahvalna , Tijana

MilicaCale

ja ne mogu da odgovorim na poruku, ne vidi mi se gornji deo poruke (ni dugme odgovori)
    ista je stvar kad udjem u bilo koji podforum… sve vam se razdesilo

Mirche
    Član
    Mirche

Ispravljeno…Sada bi trebalo da je sve u redu.

MilicaCale

jeste, hvala 🙂

MilicaCale

jeste, hvala 🙂

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Uh , konacno ! Hvala !

MilicaCale

forum vec danima zeza: ili se ne ucitava uopste, ili se strasno sporo ucitava.
    Molim vas, ucinite nesto.

MilicaCale

forum zeza 🙁 i dalje 🙁 svi su se razbezali, nikad ne znamo kad cemo moci da ga ucitamo 🙁

anita75love
    Učesnik
    anita75love

ja stvarno nemam problema-meni forum odlicno radi :hmm:

MilicaCale

radi ujutru ili uvece, preko dana mestimicno….

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Ni meni cesto nece da se ucita, prijavljuje neke greske, ne znam o cemu se radi. Bas sam probala sa vise racunara u isto vreme i kod svih isto – ne moze da se udje na forum. Nekad moze na sajt roditeljportal, a na forum ne, a nekad i jedno i drugo baguje. Dosta mama se zalilo na ovaj problem jos od kad sam pocela da posecujem forum i dosta njih je zbog toga odustalo od forumasenja, sto mi je jako zao, a i za sajt je steta! Takodje su se na mnogim temama mame zalile ponekad da kad napisu poruku i kliknu na „posalji“ poruka ne bude postavljena na forum, nego prosto nestane. I meni se to desavalo, pa sad svaku poruku kopiram pre nego sto je posaljem.

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 441 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.