Ova tema sadrži 440 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jpg 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 441 ukupno)

Problem sa forumom

• Fokica
    Član
    Fokica

Poslala sam post na temu Kolica danas u 7:32 ali ja svoj post ne vidim, iako pise da je na podforumu Decija oprema i igracke poslednja poruka od Fokica re kolica :hmm:

Fokica
    Član
    Fokica

Evo tek sada vidim, nakon 3 sata.

STEFI
    Član
    STEFI

Kaype,TKO MI JE RANIJE I BILO,ALI JE MM FORMATIRAO DISK PO KO ZNA KOJI PUT,I KADA SAM POSLE TOGA U GOOGLE TOOLBARS UKUCALA RODITELJ PORTAL ON MI JE IZBACIO NARAVNO LISTU (I NIJE BITAN REDOSLED),ALI SU BILE SVE NEKE CUDNE ADRESE SA LINKOVIMA KOJI SU PUNI VIRUSA,A TAKO JE I SADA.ALI TO SADA I NIJE VAZNO JER SAM SE SNASLA I BOOKMARKOVALA PONOVO STRANICU.

U SVAKOM SLUCAJU HVALA :cvecko:

Irssa
    Član
    Irssa

Ja cu da poludim, treba mi tri sata da otvorim neku temu i jos toliko da posaljem,

STEFI
    Član
    STEFI

Irssa – 12/5/2008 14:54 Ja cu da poludim, treba mi tri sata da otvorim neku temu i jos toliko da posaljem,

ISTI SLUCAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim:

Petra*
    Član
    Petra*

Stvarno prelazi svaku meru ovaj problem sa forumom, satima ne mogu da otvorim temu ili da posaljem odgovor i to traje vec dosta dugo unazad!
    Hoce li se vise resiti to ili ne?
    Na kraju cu otici na neki drugi sajt koji ima ovu tematiku i necu se ni vracati ovde vise.
    A da ne govorim sto jos i placam reklamu koja se vrti na forumu koji ima cest problem, nije uredu!

Hanan
    Član
    Hanan

Petra ne moras tako ostro da reagujes 🙂 …ja sma ubijedjena da ce se ovo jako brzo rijesiti, a problem je, barem kod mene tek od juce…
    Ne znam kako je kod drugih forumasica, ali ja iskreno sumnjam da je problem i do mog racunara…

Tanja&Katia

I ja imam isti problem 🙁
    iskreno se nadam da ce se brzo otkloniti problem, kako bi nesmetano mogle da se druzimo

masha_kv
    Član
    masha_kv

Takodje imam problem sa otvaranjem sajta uopste. Ceo dan to traje, i kad ga najzad otvorim, ne mogu dalje da otvaram stranice ili blokira ili izbaci poruku sa greskom.
    Taj problem imam vec neko vreme, mozda neka 2 meseca, ali danas je bas drasticno!

leptiric
    Član
    leptiric

I ja od juce imam problem sa forumom.
    Celi dan nije hteo da se otvori.
    a stranice se sporo otvaraju,kao i slanje poruka, tako sporo,ili nece ,onda kucam opet.
    Nadam se da ce se sve normalizovati.

STEFI
    Član
    STEFI

Ja vec danima ludim.LJudi resavajte problem,mooollliiiiiiiiiiiiim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Inace ce te dobiti :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi:

uniona
    Član
    uniona

a ja sam mislila da je meni zbog dial-up-a…
    :hmm:

мирка

И ја сам јуче имала проблем са отварањем сајта. Сигурна сам да није до мог рачунара, јер неке друге сајтове брзо отвара….

Tanja i Mia

Ja vec par dana imam proble sa forumom, ali ono juce je prevrsilo svaku mjeru. Cijeli dan nisam uspjela da otvorim skoro ni jednu stranicu. Dok sam otvorila cavrljanje trebalo mi je pola sata i jos toliko dok je poruka poslata.

Ja sam informaticar, i razumijem da problemi postoje i da radite i da postoje razni problemi i td itd da sada ne davim….

Ali ako znate da cete nesto raditi, i znate da ce forum biti zatvoren ili raditi jako sporo, ja vas MOLIM da nas sledeci put obavijestite na vrijeme da mi ne bi lupale glavom i pitale se sta se desava.

Posaljite nam cirkularnu poruku i svi cemo biti i manje nervozni i imacemo razimijevanja…..

Jer ono sto se juce desilo stvarno nije u redu….

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Da, znam za problem ali je to do provajdera, neznam kada ce se stvari poraviti a trenutno nemam vremena za detaljniju istragu. Sacekajte koji dan pa probajte, nista vise od toga vam ne mogu reci.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 441 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.