Ova tema sadrži 140 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Praslin 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 141 ukupno)

Problemi sa forumom

• Alecita
    Član
    Alecita

Ja sam evo vec drugi put morala da resetujem lozinku da bih se ulogovala sa svojim korisnickim imenom. Ako to ne uradim ne mogu uopste da se ulogujem, tj. stalno mi izbacuje onu stranicu za logovanje. Sta treba da radim???

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Alecita – 19/11/2008 10:59

Ja sam evo vec drugi put morala da resetujem lozinku da bih se ulogovala sa svojim korisnickim imenom. Ako to ne uradim ne mogu uopste da se ulogujem, tj. stalno mi izbacuje onu stranicu za logovanje. Sta treba da radim???

Probaj preko adrese forum.oprema-za-bebe.com ili iz mozile. Problem je samo u Internet Exploreru ponekad.

Boyanna
    Član
    Boyanna

Obzirom koliko nam znači ovaj forum, bićemo strpljive dok se sve ne sredi 🙂
    Meni sada sve funkioniše kako treba, mada sam jedva prezivela vikend 🙂
    Pozz za administratore

dacka
    Član
    dacka

Au ljudi citava pometnja ulaska na forum.Pozz za administratore 🙂

Alecita
    Član
    Alecita

ok, probacu, evo 3. x resetujem lozinku

bilja74
    Član
    bilja74

Ja idem preko mozile i nema sanse da se ulogujem.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Imam dva pitanje:
    1. Kako nema sanse da se ulogujete a pisete na forumu?
    2. Jel neko koristi link koji sam dao privremeno forum.oprema-za-bebe.com da bi resio problem ili se isto desava i na ovoj adresi?

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

kod mene sve uredu samo sto je dosta sporij ali sredice se to.

Fokica
    Član
    Fokica

Ja imam problem samo sa explorerom. Preko opere se logujem bez problema. A preko explorera se ulogujem samo ako podesim cookies na low, sto bas i nije pametno.
    —–

leptiric
    Član
    leptiric

meni je sinoc od 22 i 30 ,pisalo,kada sam probala da udjem na forum
    http/1 New Sesion Failed
    Super ,da je sada uspelo iz prve da mi otvori Forum.

Snecky
    Član
    Snecky

Dakle roditelj portal web site vise ne postoji?
    Forum kod mene cas radi cas ne radi, pa pretpostavljam da je to sve zbog tog stelovanja i inastaliranja…
    Nadam se da ce brzo biti gotovo i da se nece opet menjati link preko koga se logujemo,
    kako da mi to sve opet najdemo ako se opet nesto promeni?
    Ja isto koristim u glavnom Mozillu…

nacafaca
    Član
    nacafaca

Ja nikako nisam mogla da se ulogujem do malo pre i onda mi rece drugarica da se uloujem preko tog sajta operem za bebe i ja se tu setim da ne znam kako ali bili su mi blokirani valjda cookies sa tog sajta tako nesto e onda sam dozvolila cookies sa tog sajta i ulogovala se u sekundi 😉 a da i pre toga sam jedva uspevala ali kao gost!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Strpeljenje …. samo molim Boga da se sve ne srusi ko kula od karata …. 😉
    Ako nemate strpljenja, dodjite od sledeceg ponedeljka, nadam se da ce se do tada radovi zavrsiti …….

stancha
    Član
    stancha

E ja sam stvarno bila ljuta nenormalno,lepo mi se otvori roditeljportal,ali kad hocu na forum mogu samo kao gost i nikako drugacije,a besna sam bila jer vidim da drugi mogu da se uloguju bez problema i pisu poruke normalno i tako-malo je falilo da skroz odustanem,kad sad probam preko Opere i radi 🙂 A inace koristim Explorer 😕

Srcka
    Član
    Srcka

Ja koristim Firefox i uspem da otvorim samu prvu pocetnu stranu foruma i to ne uvek, onda mi se pojavi service not aviable i ja puknem, stvarno se nerviram, nedostaje mi forum i forumasice 8) Nadam se da nije veliki problem, da koci – koci, istina je i retko kada uspem da otvorim neku stranu, strpicemo se jos malo. Pozz

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 141 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.