Ova tema sadrži 140 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Praslin 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 141 ukupno)

Problemi sa forumom

• SInCerITy
    Član
    SInCerITy

Ja sam provalila kako da se ulogujem, pa pokušajte i i vi, možda uspije.
    Prvo otvorim listu kategorija kao gost, pa uđem u neku temu. Iz te teme kliknem na PRIJAVA i tako sam uspjela.
    Pa izvol’te probati!

malisha75
    Član
    malisha75

Akro, ja sam pola dana ulogovana, ali ne gledam stalno temu i onda kad nakon nekog vremena osvezim stranicu, vrati me na pocetnu stranicu sajta, a ne na tamo gde sam bila – na odredjenu stranicu foruma.

Snecky
    Član
    Snecky

Akro zasto da se srusi kao kula od karata… ?!
    Nemoj da nas strecas! Znas da je ovde puno trudnica, nije cudo sto vlada nestrpljenje… Pozdrav – nadam se da ce sve ipak biti u redu. Samo vi stelujte i radite sta treba…

mayya
    Član
    mayya

Ah ljudi, ja ponovo udjoh, zahvaljujuci Ivi-Sabac.
    Hvala Ivo!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ja imam problem kao malisha75, kada pritisnem Refresh (Reload), svaki put me izbaci sa foruma i moram ponovo da se logujem!

Alecita
    Član
    Alecita

Ja sam probala sve sto ste rekli ovde, jedino nisam iz mozile, i jedino sto mi uspe je da resetujem lozinku… Strpljen-spasen.. cekamo..

pejana
    Član
    pejana

Ja nemam nikakvih problema. Logujem se preko mozile, i jednini problem je sto nekad sporije otvara strane.

Hanan
    Član
    Hanan

Ja se logujem preko „bebi opreme“ , na ostale nacine – misija nemoguca.

similic
    Član
    similic

I ja od juce imam problem sa logovanjem! Sa posla mogu bez problema, a od kuce nikako!!??

Jecca
    Član
    Jecca

Ko sto vec rekoh, uspela sam preko Mozille bez problema da dospem na forum, sacuvao je i cookie da ne moram ponovo da se logujem. A explorer nema sanse da mi dozvoli logovanje, stalno vraca na istu stranu „Za traznu akciju morate biti registrovani korisnik.“ I jos nesto, odem ja na ‘registraciju’, kliknem „prihvatam uslove“, ne bi li probala da se ponovo registrujem drugacije, a onaj kod za verifikaciju se ne vidi, samo mali iksici, kao kad nece da cita neku slicicu. I onda otkrih Mozillu!

jasminakg
    Član
    jasminakg

Jecca – 20/11/2008 10:33 Ko sto vec rekoh, uspela sam preko Mozille bez problema da dospem na forum, sacuvao je i cookie da ne moram ponovo da se logujem. A explorer nema sanse da mi dozvoli logovanje, stalno vraca na istu stranu "Za traznu akciju morate biti registrovani korisnik." I jos nesto, odem ja na ‘registraciju’, kliknem "prihvatam uslove", ne bi li probala da se ponovo registrujem drugacije, a onaj kod za verifikaciju se ne vidi, samo mali iksici, kao kad nece da cita neku slicicu. I onda otkrih Mozillu!

Kod mene je identicna situacija,samo sto meni Mozilla mnogo sporije radi od IE !! Ali vazno je da sam se ipak snasla!! Hvala Mirche!!

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

:galamdzija: :galamdzija: ja sam vec siznula ,svaki put kao gost udjem ili moram da menjam lozinku da bih uspela :galamdzija: ma siznucu.Ali cekam do ponedeljka :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam:

stancha
    Član
    stancha

I kod mene original ista situacija kao kod Jecce,ali iz Opere radi dobro,samo malo sporije,ali nije vazno.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

malisha75 – 19/11/2008 22:22

Akro, ja sam pola dana ulogovana, ali ne gledam stalno temu i onda kad nakon nekog vremena osvezim stranicu, vrati me na pocetnu stranicu sajta, a ne na tamo gde sam bila – na odredjenu stranicu foruma.

Znam za to, tako ce raditi samo privremeno dok se ne sredi server.

piljari
    Član
    piljari

I ja bez problema pristupam forumu preko mozille ,dok preko IE7 nece

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 141 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.