Ova tema sadrži 140 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Praslin 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 141 ukupno)

Problemi sa forumom

• šestica
    Član
    šestica

Juče je forum užasno radio, tj. vše nije radio nego što jeste.
    A tek slanje poruka… :galamdzija:

da2
    Član
    da2

sa forumom nesto nije u redu danima

kada cete srediti probleme???

ragaco
    Član
    ragaco

Ovo vec deluje neozbiljno!Bar se oglasite nekako dragi administratori povodom ovih nasih zalbi na rad foruma.Kao da nas ne primecujete..Na koji nacin da vam skrenemo paznju????????

maslacak
    Član
    maslacak

Nadam se da ce nas neko uskoro primetiti i dati nam neki info 😯

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ma primecujem ja vas i radim na tome ali ne odgovaram dok nemam konkretan odgovor.

T3
    Član
    T3

akrosoft uz tebe smo..verujemo da dajes sve od sebe i da znas sta radis..
    ja samo da kazem da forum juce danas a nadam se i da ce sutra i ubuduce-super radi..u protekle dve nedelje sam jedva slala po pet poruka nedeljno a sad evo dnevno tj danas uspeh 5puta toliko..
    poboljsanje se vidi samo da potraje!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Mislim da je sada malo bolje …. poslednjih 4-5 dana

GaGaT
    Član
    GaGaT

Zasto su poruke uzasno duge i samo prazan prostor? Pogledajte tamo u Ishrani na temi Izbor prvih namirnica, prvi bebin jelovnik? Jel se to moze srediti :-))

malisha75
    Član
    malisha75

Jel’ se meni cini ili je Akrosoft obrisao temu „Siluje me reklama za Pampers“????? Danas sam htela da se nadovezem na tu temu kada sam videla opet agresivnu reklamu istog brenda! Znaci, apsolutno nista nije znacila prethodna prepiska. Ako se dobro secam, tada ste, dragi administratori, obecali da cete obratiti paznju na to gde i kako postavljate reklame. I super, sad mi ne trci po postovima, sad je stalno prisutna, i zbog nje moram stalno da skrolujem stranicu levo desno. Doooooosadno, smarajuce, bzv! Nadam se da nece dugo biti tu…

Fokica
    Član
    Fokica

Malisha u pravu si, Pampers nas konstantno siluje :kreten: :kreten: :kreten:

mima80
    Član
    mima80

Ocajno 😐 Ovo je sto puta gore od prethodne reklame, iznerviram se cim otvorim forum. Ona prethodna je bar trckarala, mogao si nekako da je ignorises, ali ova…katastrofa

crvena sonja

mima80 – 13/4/2010 23:25

Ocajno 😐 Ovo je sto puta gore od prethodne reklame, iznerviram se cim otvorim forum. Ona prethodna je bar trckarala, mogao si nekako da je ignorises, ali ova…katastrofa

Potpis!
    Znam da su to pare,ali ovo je previse.

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ma ovo ne siluje ovo ubija!!! Ova reklama utice toliko negativno da ti se smuci pampers!!!! Sada je postavljeno sve tako da nije u prvom planu forum, vec pampers….sto ne bi
    trebalo da bude i sto nije tema stranice!!!Reklama treba da stoji pored ali da ne utice na svrhu, a ovde je obrnuto!

maslacak
    Član
    maslacak

U prvom planu Pampers , pa mi jos i „prati misa“ po naslovnoj sa desne strane gde su novi postovi na forumu 👿 :anene: :kadtedovatim:

MarijaHelena

a kad bi samo PONEKAD uzeli nekog ko ZNA da napravi reklamu i da je postavi na forum bilo bi mnogo lakse….
    Pogresno uradjen marketing, pogresno uradjen dizajn, pogresno uradjeno programiranje…pa mogao je bar neko da odradi svoj posao…
    ….a da treba pelene da kupimo znamo svi….i da forum radi svaki 8 dan i to znamo svi…

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 141 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.