Ova tema sadrži 140 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Praslin 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 141 ukupno)

Problemi sa forumom

• maslacak
    Član
    maslacak

nije svaki marketing dobar marketing 😈

T3
    Član
    T3

meni forum radi super.. :bravo: da ne kazem perfektno 😆 i da ga ne ureknem.. 😉

secer
    Član
    secer

Zasto mi izlazi na svaku promenu strane prozorcic u kojem pise „the page roditeljportal says: pa trouglic sa znakom uzvika i pored pise ili „true“, „null“ ili „false“ ?????nista mi nije jasno

T3
    Član
    T3

meni forum i dalje radi super ponekad i pomalo nesto kratko zablokira ali navikla sam i sva sreca ko sto rekoh traje kratko pa je podnosljivo za "zivce"
    e sad da nije ove pampers reklame koja siluje ko sto je vec pomenuto u ne(postojecoj )temi sve bi bilo skoro savrseno..

skoro je nemoguce koristiti forum sa njom.. :galamdzija:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Probajte da kliknete jednom na pampers, nakon toga bi trebalo da kada ponovo otvorite browser pampers nestane.

Nisam siguran da ce svima upaliti jer zavisi od vise faktora.

T3
    Član
    T3

akrosoft hvala..zaista je nestala tj sad je samo gore nie vise sa strane tj ne pomera forum..

Fokica
    Član
    Fokica

Meni nije nestala. 🙁

T3
    Član
    T3

veceras sam htela tj nameravala da sednem i kyckam i kuckam kad ono napisah dva tri posta i zablokiro forum dobrih pola sata ako ne i vise je stajao u mestu, :kadtedovatim: sad vec izgubih volju ,em je kasno,em mi se spava,tako da nista od planiranog vecernjeg druzenja online danas.. :galamdzija:
    uh tako me to nervira..kad zakoci i ni makac dalje da mrdne..razbila bi ga.. :batina:

nakica
    Član
    nakica

e, bas tako T3, mislim da bi morali dobro da se pozabave time, jer se vrlo cesto desavaju ti problemi i stvarno je iritirajuce. Nikada do sada ni sa jednim sajtom nisam imala takvih problema. Mozda nije lako naci resenje, ali je sigurno moguce…mozda i prilicno kosta, ali kostaju i nasi zivci.

bozana
    Član
    bozana

zasto meni stoji obavestenje gde su slike da nemam prava za prikaza foruma??
    a sinoc sam gledala slike.

Ocajna Bri

Bole:i meni stoji da nemam prava ? 🙁

T3
    Član
    T3

Ocajna Bri – 8/6/2010 12:06 Bole:i meni stoji da nemam prava ? 🙁

i meni :neznam:

hippeia
    Član
    hippeia

i meni

pahuljica
    Član
    pahuljica

I meni

secer
    Član
    secer

i meni…..

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 141 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.