Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Roditelj Advokat Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodiljskog

Ova tema sadrži 919 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  havana 4 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 920 ukupno)

Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodiljskog

• Dete Lina
    Član
    Dete Lina

Hvala vam puno Rozga i Fokice na svim odgovorima. Idem sad kod Teodorovog Dr pa cu valjda uraditi najbolje moguce. Cujemo se.

rozga
    Član
    rozga

Ja sam sad zvala komisiju i rekli su mi da se moze preseci odmorom. Rekli su mi „Sto ne bi moglo“…:neznam: Javljajte novosti:caos:

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

Ti si zvala komisiju :buljavko: ? Bas cudno. Nisam znala da i to moze. Ja sam mislila da odem. Ne znam samo kad zasedaju i gde se nalaze, al zvacu sutra sluzbenicu iz Tirseve 1 sa kojom sam pre neki dan pricala, pa ce mi valjda ona reci. Dr mi je danas dao papir ali niej , nazalost, mogao da mi kaze to za odmor. On mi je rekao da idem na komisiju i da pitam, kao i da ih pitam sta prolazi 😯 ❓ Kao da ce mi oni reci!! Al videcu sta cu. On mi je takodje rekao da proverim kod svog pedijatra, al kad mi je ona rekla da je nadlezna komisija sa teritorije gde dete zivi, a ne gde je sediste moej firme, mislim ne mogu da joj verujem druge stvari. On mi je dao papir koji mi je potreban, ali ne mogu bre da verujem da su toliko kontradiktorne informacije sa tim odmorom tj. prod. porodiljs., i da to niko ne zna precizno. Stvarno ! 🙄 🙄 🙄

rozga
    Član
    rozga

Pa da, dala mi je moja dr ginekolog jer nije znala da mi odgovori pa je dala br komisije i rekla da ih slobodno pozovem jer ih ona zove kad god joj nesto nije jasno. I stvarno su bili ljubazni. I ja cu da se raspitam na ovoj nasoj komisiji i u firmi.A to sto ti je rekao da pitas sta prolazi to je zato sto ima komisija tacno na sta po zakonu moze da produzi bolovanje-tako je bar meni receno.

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

Znaci, ti si predala papire za bolovanje i ipak ces ici na komisiju pre nego uzmes odmor u svakom slucaju ili kako? Dal da ja predam ove moje papire dok se raspitujem ili ? Hvala

rozga
    Član
    rozga

Predala sam papire i cekam da me pozovu. Jedna moja drugarica je predala jos 20.11. i jos je nisu pozvali. Trebalo bi da idem na komisiju pa cu ih pitati ako mi produze, da li da uzmem odmor ili ne. Mooram da vidim i u firmi jer po zakonu je da moras da zapocnes odmor u ovoj godini ali ne znam da li se to odnosi i na nas:neznam: Javljacu ti kako se odvija situacija!

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

Hvala ti. Mada to sto kazes daces njih pitati – zar ti nece onda biti kasno da uzmes odmor? Preklopice ti se odmor i bolovanje. Meni je Dr rekao, koji ne zna da l mogu odmor uzimati ili ne, ako uzmem odmor bolje da mi je kasniej napisao nalaz-dakle dok traje odmor da predam, a ne sada.

rozga
    Član
    rozga

Ne znam nista dok ne vidim s njima. Javicu ti sta se desava:caos:

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

vazi, cujemo se. I ja cu jos da se raspitam pa cu ti javiti. Poz

rozga
    Član
    rozga

Nama su produzili bolovanje do kraja februara:bravo: Ja sam bila u nevidjenoj frci ali hvala Bogu proslo je sve ok:caos:

zevs
    Član
    zevs

rozga – 11/12/2008 15:33

Nama su produzili bolovanje do kraja februara:bravo: Ja sam bila u nevidjenoj frci ali hvala Bogu proslo je sve ok:caos:

Bravo za vas, bas mi je drago i molim dragog Boga da i nama produze kad dodje vreme za to!
    Sta ste imali od izvestaja specijalista, koje papire?

rozga
    Član
    rozga

Od fizijatra iz Sokobanjske(krenite na vreme ako ne idete jos) i od pulmologa(ali to ne prolazi samo). Nadam se da ce i vama produziti:caos:

zevs
    Član
    zevs

Mi do sada imamo papire od fizijatra i neurologa i sad opet idemo kod neurologa, krajem decembra ili pocetkom januara! Ovog puta idemo samo da bih imala sto vise papira za komisiju!
    A kod fizijatra i na vezbice smo isli kad je Ogi ima 4 meseca i to 2 puta smo isli na vezbice, jednom u DZ drugi put u bolnici, pa ja sve te papire cuvam i nadam se da ce mi znaciti!!!
    :-*

rozga
    Član
    rozga

Ma znacice sigurno. Probaj pa ces videti. I neka fizijatar predlozi bolovanje pre nego odes na komisiju. :caos:

lav
    Član
    lav

koliko ja znam godisnji odmor moze da se iskoristi i sledec godine,mislim do juna,a mozda i kasnije,pitajte u kadrovskoj.ja sam dobila 3 i sada jos 3 meseca na nalaz fizijatra,ali to je papir koji su potpisali 3 fizijatra,kao neka mini komisija,sa tim onda u tirsovu,pa na komisiju,koja obicno samo odobri ono sto je fizijatar prporucio!
    srecno svima!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 920 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.