Ova tema sadrži 1,348 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sofka89 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,349 ukupno)

Prvi simptomi trudnoce

• Bonita
    Član
    Bonita

Pozdrav svima!
    Ja sam nova na forumu i nadam se da cemo se lepo druziti 🙂
    Imam pitanje za sve mame(koje imaju iskustva)da ako mogu napisu koje su simptome imale na samom pocetku trudnoce i da li su „osecale“ da su trudne…..koji su to simptomi koji mogu ukazati da je trudnoca u pitanju a ne recimo pms…kako razlikovati?
    Ja se svaki put „osluskujem“ i nadam da je u pitanju trudnoca i da ce
    :vestica: izostati…. :caos:

Bonita
    Član
    Bonita

I jos nesto…..
    Da li ste imale povecan apetit,cesto mokrenje,mucninu, ili to nisu obavezni simptomi rane trudnoce? :hmm:

dusica81
    Član
    dusica81

Dobro dosla! Super sto si postavila to pitanje, jer i mene interesuje. Stalno nesto trazim na netu vezano za tu temu, ali nista se to ne moze porediti sa pravim iskustvima zena koje su postale mame. Nadam se da ce neko odgovoriti. 🙂

dusica81
    Član
    dusica81

Uglavnom i ja ocekujem ili ne 😛 za osam dana :vestica:
    Bole me grudi i natecene su, stalno nesto grickam ali vise zbog nervoze 🙂 , itd.
    Vidjecemo sta ce biti 😉 .

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pa ovakoja sam imala pojacano mokrenje,non-stop sam isla u wc,grudi su mi natekle tek posle kad mi je menstruacija kasnila sedam,osam dana,apetiti mi nije bio povecan,povracanja i mucnine javile su se tek kad sam bila dva meseca trudna e to je to,a da imala sam i pojacan sekret to su bili moji simptomi,opustite se sve ce doci na svoje mesto nemoj te grickati od nervoze to ne pomaze nicemu,polako i zelim vam sve najbolje 🙂

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

E ovo što je Ivana napisala isto je kao i kod mene što je bilo. Ma samo se opustite. i duboko dišite.
    I dobro nam došla Bonita :-* :bravo: :bravo:

Sneki
    Član
    Sneki

Ja nisam imala nikakve simptome, sem izostanka menstruacije i pojacanog umora (nesto sam bila pospanija).

Irssa
    Član
    Irssa

Meni su grudi bile natecene kao pre menstruacije, bilo mi je muka i nocu i danju i imala sam pojacan sekret. Znala sam sta je u pitanju samo sam cekala potvrdu, uradila sam test i dala krv na Beta HCG

Bonita
    Član
    Bonita

Hvala na dobrodoslici :zvezda:
    I na odgovorima :cvecko: Ako se jos neceg setite pisite,svako iskustvo je dobrodoslo za nas cekalice!

crnkica
    Član
    crnkica

Dobrodosla Bonita 😉

May05
    Član
    May05

Sneki – 21/9/2006 10:25 AM

Ja nisam imala nikakve simptome, sem izostanka menstruacije i pojacanog umora (nesto sam bila pospanija).

potpisujem sneki,i ja sam stalno bila umorna i non stop bih spavala,mucnine povracnja nije bilo uopste. 8)

petra
    Član
    petra

Ivana-trudnica – 21/9/2006 7:55 AM

pa ovakoja sam imala pojacano mokrenje,non-stop sam isla u wc,grudi su mi natekle tek posle kad mi je menstruacija kasnila sedam,osam dana,apetiti mi nije bio povecan,povracanja i mucnine javile su se tek kad sam bila dva meseca trudna e to je to,a da imala sam i pojacan sekret to su bili moji simptomi,opustite se sve ce doci na svoje mesto nemoj te grickati od nervoze to ne pomaze nicemu,polako i zelim vam sve najbolje 🙂

takvi su bili i moji siptomi,samo bez mucnine

katarina
    Član
    katarina

ja nisam znala da sam trudna dok nisam ula u 5 nedelju 😯 a simptomi grudi mi natekle tek kad je pocela men.da kasni pa spavalo mi se mnogo i non-stop wc a i pojacan sekret a mucnine od 2 meseca do 4.pozdrav

Mirche
    Član
    Mirche

Ja nisam imala nikakve simptome, u drugom mesecu sam postala nemoguce pospana i to je sve…

Hanan
    Član
    Hanan

Ja isto nisam imala nikakve simptome, sve isto kao kad trebam dobiti, i onda vidim kasni, a uvijek mi je tačno 28 dana bilo između…e jedino grudi su mislim za broj bile veće…i tako je i danas, nisam imala ni mučninu, ni umor, spavanje, jedino kažem kao pred menstruaciju…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,349 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.