Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Prvo pismo mojoj mami

Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Pegica 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 88 ukupno)

Prvo pismo mojoj mami

• unicorn
    Član
    unicorn

Nisam mogla a da ne pustim suzu…. Ovo je tako prelijepo… A koliko sam tek sada shvatila da su bebe tako nježne i bespomoćne bez nas… Ovo ću definitivno isprintati i staviti na zid iznad krevetića….

Julija SG
    Član
    Julija SG

Ovo je stvarno prelijepo i tako dirljivo. Dobro je, sto ovo nisam citala dok sam bila trudna. Posteno bi se isplakala sigurno!!!

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Opet sam procitala i opet sam se odusevila! Najvise me je raznezila recenica: PRVIH MESECI BICES CEO MOJ SVET, predivno je :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

pečurke
    Član
    pečurke

ljudi ja sam se opet razplakala

bokakg
    Član
    bokakg

godinama nisam procitala nista lepse, svaka cast

Florina
    Član
    Florina

…toliko puta se setim ovog teksta…
    Hvala ti Bisera

unicorn
    Član
    unicorn

evo ja opet plačem…. predivno!!!

Milica81
    Član
    Milica81

Blago nama……….
    :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :beba: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

nidina
    Član
    nidina

draga bisera svaka cast nemam rijeci na ovim tvojim osjecajnim recenicama suze mi teku same…. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

JeCika
    Član
    JeCika

Milica81 – 19/2/2008 14:12

Blago nama……….

prave reci Milice81… :love:
    nikad u zivotu nista lepse nisam procitala…
    upravo sam citala mm i nisam mogla a da ne zaplacem…
    svaka cast!!! ovo je za na zid…:)

Mary
    Član
    Mary

oh Boze dragi kako je ovo divno!!! :love: dok sam ovo citala Mateo je lezao pored mene i lagano gugutao. imala sam osecaj kao da mi on to govori!! koja milina :HAG:

Medvedic
    Član
    Medvedic

Bas toplo i dirljivo,svaka cast! :HAG:

Angel
    Član
    Angel

Lepo, lepo :bravo:

Angie
    Član
    Angie

Jaooo sto je lepo,zamalo se nisam rasplakala

milenica
    Član
    milenica

Istina je sto govori ta beba… ;] ;] ;]
    Vrlo emotivno zaista….odlicna podrska svim mamama!!! Bravo! :bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.