Ova tema sadrži 83 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 84 ukupno)

Razocaranost

• Sneki
    Član
    Sneki

Kada se beba rodi, zivot se ipak izmeni kao i interesovanja. Mozda nasi prijatelji i kumovi koji nemaju decu razmisljaju na taj nacin, mozda smo im dosadni, mozda ne mozemo da izadjemo sa njima u grad i sl, ali smatram da to nije opravdanje.

Moja kuma (duplo kumstvo), od kada sam dobila prvo dete je stizala da se vidi sa mnom jednom godisnje, a kada sam dobila drugo dete (pre tri godine- videle smo se samo jednom u tri godine). Obzirom da je puno volim, vise puta sam je zvala telefonom, ali nikad nisam dobila povratni poziv..
    Sada je pozovem jednom u 3- 4 meseca da vidim kako je (pa kuma mi je!).
    Mislim da bi joj oprostila (svi mi imamo neke svoje probleme i teske periode-pa bih razumela), kada bi ona inicirala neko vidjenje…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja imam dobru kumu,ona mi je bila najbolja drugarica i na vencanju htela sam ona da mi bude kuma,zaista je divna osoba,cenim kod nje sto sve sto ima da kaze ona kaze u lice,a ne iza ledja,kada sam joj rekla da sam trudna plakala je od srece,kada se cujemo telefonom obavezno pita kad dolazis,bas sam se uzelela da te vidim,inace stalno se dopisujemo preko e-maila ili na msn,ali naravno ima i osoba koje su me razocarale najvise rodjaci kojima me krivo sto sam se udala u inostranstvo,sto imam divnog muza dobar zivot i super brak i kao slag na tortu ocekujem bebu,osecam njihovu pakost i zlobu,a da sete se mene kad im treba nesto,lekovi,te ovo i nono za kopijuter,digitalni foto-aparat i tako bas su skromni treba da ih je stid i sram ali staje tu je,naravno za lekove nikog ne bih odbila ali ostallo da vidim da me neko koristi,e onda postajem gluva za tako nesto. :kucam: :batina:

Standzi
    Član
    Standzi

jao ivana isti je slucaj ikod mene,sto se tice te pakosti i ljubomore,npr:
    sestra od tetke ,kad sam se ja udavala i trebala da idem za Nemacku ona me je bukvalno pretrpavala komentarima „kako ces ti sad tamo sama bez roditelja,ne bi ja mogla bez mame ziveti,znam jednu devojku koja je zavrsila u ludnici jer nije mogla ziveti tako daleko“…joj ala je bila ljubomorna!!!to me je strasno nerviralo,zato smo se udaljile..a bile smo jako dobre,a ona se udala za decka koji non stop radi na njivi kod oca,nije kuci po ceo dan…zivi sa SiS ,i 2 zaove u kuci!!!!!znaci 3 sina,3 zene,troje dece i SiS!!!! :doomed: a meni prosipa tu neke price!!
    a od mm zet ,zove samo kad mu nesto treba doneti,sto ti kazes…ma strasno!mm je prestao sa takvim stvarima,nista vise nikom ne nosi!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pametno,ali uvek postoji nekolicina koju postujem i cenim do neba i za takve bih svasta uradila

Standzi
    Član
    Standzi

naravno da postoje oni koji me nikad ne zaborave ,za njih sa tu kada im je potrebno…njih je samo par ali vrece za 100 :HAG:

Standzi
    Član
    Standzi

ej zenske ,secate se kad sam vam pisala za „kuma i kumu“ pre neki dan (30.7)kako se ne javljaju,vamo tamo….
    danas dok sam bila na netu…bila sam ulogovana na MSN i vidim „stigao“ kum …i ja ni 5 ni 6,posaljem poruku u fazonu jesu li zivi…MORALA SAM!!!!zanimalo me zasto se ne javljaju ako se ljute ,zasto se ljute….jednostavno sam morala saznati o cemu se radi i reci mu svoje misljenje…..primetila sam da se pomalo izvlaci na foru sele se u drugi stan,zena ga htela ostaviti …imao problema preko glave…da li je istina ili nije ne znam…ali oni se nisu javili 2 meseca 😯 :buljavko: :hmm: ne znam ,rekla sam mu pa jbt mogli ste na sat vremena jednom nedeljno svratiti…
    i rekao mi je da ce navratiti sad u 19h … :hmm: da ne kazem mm ,da bi ga iznenadio…kako ce to mm primiti,kako ce reagovati :neznam: ali me jako interesuje…mm je trenutno kod nekog prijatelja ,zvala sam ga da ispitam kada ce stici,otprilike kad i kum :klanjam: joj sta ce biti veceras….kako ce sve proci :klanjam: uh!

Mirche
    Član
    Mirche

Pa ne znam Stanislava…mozda da ipak kazes tm…da ne bi doslo do lose reakcije…ovako ga pripremi :neznam:
    Nezgodno…mislim svako ima svojih problema i svakom njegov problem najveci, ali barem tel. komunikacija…cisto da se pitate za zdravlje…

krisstina
    Član
    krisstina

Mozda bolje da mu kazes…
    Ako se i naljuti,do kuce ce se oladiti…
    Ako mu ne kazes,mozda ce se jos vise naljutiti sto mu nisi rekla…

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Ja sam se udala prva od mojih prijateljica i evo već očekujem bebu. One još nisu, možda će tek iduće godine. Stvar je u tome što sam ja morala smanjiti svoje druženje s njima. Naravno, sve je bilo novo za mene (brak, domaćinstvo, kuhanje,… ma sve), a one su nastavile po starome. Svaki put kada se ja nebi našla s njima digle bi nos i kao ljute na mene. Ne postoji za njih niti jedan jedini razlog zbog kojeg nemogu. Pa mi govore da će one kad se udaju biti drugačije, da neće zaboraviti prijateljstvo, ama nisam ga ni ja odbacila. Ma nisu se ni sekunde potrudile da me shvate.
    Uhhh tako me razljute :galamdzija:

Standzi
    Član
    Standzi

DEVOJKE sve je proso superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :zvezda: kum je bio kao sto je obecao,sedeo je pola sata ali se mm nije pojavio jos,ja ga nazvala na tel kao fora da mi donese cigare,nemam nijednu,pa sam „naredila“ kumu da za to vreme ode po svog malog ,kojeg sam jako zeljna….tako je i bilo,i mi taman seli da popijemo kafu kad cujem ja otvaraju se vrata ,a meni srce da iskoci,jer nisam znala mm reakciju…e kad sam videla da se smeje…..pao mi kamen sa srca!!!bas smo se lepo ispricali,sinovi nam se lepo igrali….bas je stvarno mi bilo puno srce :zvezda: veceras ce doci sa zenom (i detetom) …da se druzimo…Ispricao nam je da je htela zena da ga ostavi…da se seli u drugi stan i ima posla oko sredjivanja…Za pola sata treba da dodje po mm da ga vodi u novi stan….
    izvinuo se mm i meni …

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Super Stanislava :bravo: :bravo:
    Nema veze što si ti učinila prvi korak, pa neko je i morao.
    Tako je lijepo čuti da će sve biti OK.
    :caos: :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

dobro je lad se sve lepo zavrasilo :bravo: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

ma da…sada je kao da nista nije bilo…jeste da ja to nisam zaboravila ali sam sada „na oprezu“,sve u granicama normale..ne zelim da se opet zalecem pa razocaram…
    ovog meseca,ne znam u cemu je fazon,ali SVI su se poceli odjednom javljati,evo mi svaki dan ili imamo nekog ili idemo kod nekog….mogu ti reci da mi je sad lepo…nisam vise toliko usamljena…sve je krenulo svojim ,normalnim tokom…Ne daj boze da se opet okrene baksuz kao pre 2 nedelje…
    bas fino… :HAG:

kalet
    Član
    kalet

Bilo kako bilo, COVEK JE VELIKI U PRASTANJU. Pa, tako si i ti veliki covek. Ne mozes ziveti sama, moramo nekada tolerisati ono i sto nam se bas ne svidja.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas tako 😆

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 84 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.