Ova tema sadrži 83 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 84 (od 84 ukupno)

Razocaranost

• Sneki
    Član
    Sneki

Niki i Ivana, hvala vam! Eto..to mi se desilo, sta cu… 🙁 ?

katarina
    Član
    katarina

E pa Sneki bas mi je zao i ne mogu da verujem 😯 ne znam kako mogu osobe tipa tvoje drugarice da budu tako okrutne i bez osecanja a jos toliko se dugo poznajete 🙄 pa ta nema nimalo postovanja prema nikom.
    Ovde gde zivim tj mentalitet je totalno drugaciji od onog na koji sam ja navikla ili pa kako sam ja vaspitanaa.Zbog njih ne zelim sebe da menjam ali svaki put mene licno kosta moja iskrenost i moja odanost prijateljima,poznanicima….
    Nisam navikla da lazem,mazem,da o drugima pricam iza njihovih ledja.Nisam to ja i ne mogu niti zelim.Zato i imam uzi krug prijatelja koji me znaju i gde sam ja onakva kakva jesam.Sem iskrenosti mana mi je (neko bi reko vrlina)STO PRASTAM I NISAM ZLOPAMTILO,uvek nadjem neki izgovor za osobu koja me je uvredila recimo,posmislim nije tako mislila…i dam jednu,drugu sansu a kod trece bogami stanem pa pomislim „dokle vise??“ ako me neko jakoo razocara pitala bih zasto DA ZNAM RAZLOG a onda svako na svoju stranu.
    Sneki ogrejace i tebe sunce na poslovnom planu,veruj u sebe a mi smo tu za
    :HAG: :HAG: jer ti to zasluzujes!

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala Kati! :-*

Manana
    Član
    Manana

Uh, bre prijo kako to da te snadje… 🙁 Ko bi rekao… Pozajmi ti od Anke one stikle, glavu gore, a posao ce sam da naleti! 😉 Ljubi te tvoja prija! :-*

lelly
    Član
    lelly

Sneki žao mi je i nadam se da će ubrzo da se razreši situacija. Ne daj na sebe, a verujem da ćeš ubrzo pronaći nešto bolje.

Sneki
    Član
    Sneki

Manana i Lelly, puno vam hvala. Ja se samo nadam da cu uskoro naci novi posao, posto nisam sigurna da mogu dugo da opstanem medju mediokritetima. Pocelo je da mi se odrazava i na zdravlje 😕 .

T3
    Član
    T3

ja sam se razocarala samo u jednu drugaricu i verujem samo taj put i nikad vise i kad je ona u pitanju i svi/sve ostale… razlog ne bi ovde navodila,ali me je jako povredila i razocarala vise indirektno ,ali nema veze u svakom slucaju to su njene reci,njeno delo koje je vec ucinjeno i nazad nema..ni nezna koje sve posledice je mogla time doprineti,ali na srecu sve se zavrsilo na kraju dobro po sve ..najvise me je pogodilo to sto sam s njom odrasla,spavala u istom krevetu,delila sve maltene i gace,,sa njom sam plakala ,smejala se,ma bile smo nerazdvojne i kao rodjene sestre..onda nas je zivot razdvojio,ali smo se i dalje druzile,posecivale,cule kad i koliko smo mogle i stizale..a onda odjednom sok udarac i noz u ledja s njene strane,bez da sam joj bilo sta uradila da je imala povoda da mi uradi ili vrati tako nesto..kad se udavala prvi put preplakala sam ceo taj dan jer nisam mogla biti sa njom tog za nju lepog dana jer sticajem okolnosti bila sam sprecena,a ona tako,na drugoj svadbi sam joj bila i to sam rekla da cu otici po svaku cenu i da me niko nece spreciti samo da bi bila snjom,al eto prevarila sam se u proceni i nesluteci od nje tako nesto izgubila dugogodisnju prijateljicu tj bar sam mislila sve ove godine da mi je to i bila..za nju sam mogla ruku u vatru da stavim..ma ni dan danas ni jos uvek neverujem da se ona usudila i mogla tako nesto da mi uradi..sad se vidimo ponekad,onako u prolazu ni ne stane da me pozdravi ,valjda nesme i zna da je kriva,samo se javimo jedna drugoj ,ona meni sa kezom od uveta do uveta kao srecna je sto me vidi,a ja onako radi reda i samo projuri kao furija u stilu zurim.. nikad joj to sto je uradila nisam prigovorila niti prebacila i mislim da nikad ni necu,ali znam da je ona kod mene zavrsila,da joj nikad necu oprostiti i da je nase prijateljstvo zauvek zavrseno,bar nikad vise nece biti ko sto je nekad bilo…sada sam mnogo opreznija i pazljivija pazim sta ,kada i kome pricam,ne zblizavam se previse nisakim koga nepoznajem ..mada se ti skorasnji prijatelji mogu pokazati bolje od onih dugogodisnjih i maltrene iz detinjstva i malih nogu..bilo kako bilo kod mene sada vazi deviza i narodna izreka koga ujede zmija taj se boji i gustera,tj trazim prijatelje i biram ih svecom ,a ako nenadjem onog sto mi odgovara onda cu pre biti sama nego druziti se i posvetiti svoje vreme i srce nekom ko ce mi pre ili kasnije zabiti noz u isto.

Natasa
    Član
    Natasa

Razocarala sam se u drugaricu koju sam upoznala u srednjoj skoli i sa kojom sam bila veoma bliska. Skola, izlasci, zurke,sedeljke… Bile smo uvek tu jedna za drugu. I ja upoznam mm… Sve je ostalo isto. Nikada ne zapostavljam prijatelje. Ja se zaposlim i predjem kod njega… Redje smo se vidjale. Ostala sam trudna- pricala je price kako cemo zajedno setati mog bebca. Rodila sam sina- Videla ga je tri puta i od tada se vise ne javlja, jednostavno kao da ne postojimo. I naravno da je uzrok tome ljubomora, sta bi drugo. Srusila sam predrasude koje je oduvek imala o braku tipa- muz izlazi, provodi se, a zeni ne da iz kuce, svadje i bla bla. Ja imam divan odnos sa suprugom, sincica, letovanja i zimovanja, ona brak ne zamislja tako, ali ne mogu da verujem da joj je krivo sto je meni lepo. Ja sam se uvek radovala sa njom. Ali ona je sad proslost, razocarenje je proslost, a ostali su samo oni lepi trenuci kojih zelim da se secam… Ruzno zaboravljam.

okidoki
    Član
    okidoki

Ja sam bila nekoliko puta razočarana sa prijateljicama. Ne želim ni da pričam kakva su to razočarenja bila, ali želim samo da kažem kako će mi celog života nedostajati druženje koje sam videla na filmu. Četiri prijateljice koje su se družile od malena i okupile se u rodnom mestu posle dosta godina svaka ima probleme, pričale su o svojim problemima, pokušale da pomognu jedna drugoj noću šetale do škole, jednoj su poginuli roditelji pa do groblja i tako je prošlo nekoliko dana, dogovorile su se kako će se ubuduće češće viđati. To je jako lepo i kad čujem od nekih ljudi kako su se videli sa dragim osobama sa kojima su se družili u detinjstvu. Ja prosto nisam mogla da verujem da su mi neke školske drugarice okretale glavu kada me vide na ulici ili izbegavale da pričaju sa mnom. Kao ja sam otišla u grad one su ostale u selu, pa blago meni, ali ustvari nije tako. Mislim da i kasniji prijatelji mogu nekome biti i mnogo bolji od onih iz detinjstva ili je to moj slučaj!

Gledanje 76 članaka - 76 do 84 (od 84 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.