Ova tema sadrži 14 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

Refresh

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mozda je ovo dobra ideja da se stranice refresh-uju ali zaista nervira, mozda samo mene. Jer kad krenem da kuckam poruku i napisem pola a stranica se refresh-uje onda mi sve izbrise sta sam napisala. Ne verujem da sam jedina kojoj to smeta i koju nervira

Da li to moze ikako da se sredi?

LediIv
    Član
    LediIv

mikamaco, odes na back i nadjes opet svoju poruku i samo nastavis da kuckas 😉

rozga
    Član
    rozga

Ne moze Ledi da se se vrati nazad, meni se to desilo kao i MikaMaci par puta i nema poruke…

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Hm, problem sa refreshom je sto neki ostave otvoren browser po celu noc a zbog licenci za messenger moramo neaktivne korisnike da izlogujemo, tako da refresh radi na 10min, probacu da napravim da na stranici za odgovor ne radi refresh, ali na stranici gde je tema u polju za brzi odgovor kada pisete znajte da imate 10min ;).

LediIv
    Član
    LediIv

meni se desilo dva puta da se refresh-uje tokom pisanja poruke, i oba puta sam „spasila“ poruku tako sto kad se stranice ucitala (ta refreshovana), kliknula sam na back, i poruka mi ej bila tu. doduse, ja pisem u onom prozorcetu za odgovor gde ima i smajlija pored, a ne u onom malom. mozda to ima veze :neznam:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ledi ni meni nije uspelo sa Back
    Akrosoft hvala na odgovoru u svakom slucaju
    Nista znaci kad kuckamo i kad se blizii deseti minut samo sve copy i onda nema frke hehe 😉

MissGak
    Član
    MissGak

Meni je back spasilo poruku a pisala sam u malom prozorcetu,tako da nema veze.

LediIv
    Član
    LediIv

a mozda ima veze i s browser-om :neznam: . ja koristim mozilu

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja koristim Operu i isto kad stavim back ne vrati i poruku isto kao i onda kad pokaze da ne moze da je posalje i idem na back iso se izgubi

LediIv
    Član
    LediIv

ja sam ranije koristila explorer, i mislim da mi je isto tako bilo (za ono kad javi da je timed out, ili tako nesto), a od kad sam presla na mozilu, kad odem na back nadjem poruku

hippeia
    Član
    hippeia

Ja koristim Explorer i svaki put back upali!

andrea
    Član
    andrea

Ja koristim i mozilu i explorer i back mi vrati na poruku tj. ne izbrise se 🙂

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Vala nema anse da menjam Operu jer mi najvise odgovara vec su se ja drzati one moje Copy Paste ehe

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Imam molbu za Akosoft ako ikako moze da sredi ovo jer vcerassam zaista poludela. Pisla ka sam i pisala i naravno zaboravila da uradim copy i sve mi je izbrisao a Back Naravno da nije upaluo kao ni do sad!!!
    Da li ikako moze to da se sredi???

T3
    Član
    T3

andrea – 28/1/2010 20:42 Ja koristim i mozilu i explorer i back mi vrati na poruku tj. ne izbrise se 🙂

isto..

mada sam u pocetku kad se refresuje imala isti problem ko mika maca pisem pisem i on se sam refresuje i sve mi se izbrise…i onda naravno izludim… ali sad ako neuradim copy tu je back i sto rece hipi uvek upali…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.