Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Obavesti Administratora Reklamiranje i pozivanje clanova na drugi forum

Ova tema sadrži 20 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Reklamiranje i pozivanje clanova na drugi forum

• Dandzi
    Član
    Dandzi

Kleopatra salje privatne poruke i poziva na neki forum. Ne znam da li to toleriste,ali eto znam da to ne prolazi ni na jednom forumu.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

i ja sam dobila takav pp! bas sam trazila kome da to prijavim

Dorothy
    Član
    Dorothy

I ja se prijavljujem da sam dobila pp od Kleopatre sa istim tekstom!!!

maslacak
    Član
    maslacak

I ja sam dobija pp od Kleopatre

crvena sonja

Vec je javljeno Mirche.

Fokica
    Član
    Fokica

Ocigledno smo svi dobili istu poruku.

pahuljica
    Član
    pahuljica

Ocigledno.

Mirche
    Član
    Mirche

Kleopatra je banovana!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Sad je vec kasno ali i ja sam dobila od kleopatre pp. Kad sam cula da su druge forumasice otisle na taj sajt da vide sta je onda sam i ja i bila sam zgrozena koliko je morbidno

Blue
    Član
    Blue

da ne otvaram novu temu, imamo novog indijanca na forumu, evo poruke koje šalje

Od : dragi Za : Blue Datum : 17/12/2009 18:33
    Naslov : ozbiljna veza
    Odgovoriti na ovu poruku Citirati ovu poruku Obrisati ovu poruku

Zdravo prijateljice,slucajno sam zalutao na ovaj forum,sa zenskim problemima,pa sam i samog sebe pronasao ovde, jer trazim ozbiljnu osobu za brak,pa ako ste slobodni i spremni za ozbiljnu vezu,mogli bi da se upoznamo,a ako ste zauzeti da me preporucite nekoj prijateljici koja zeli zivot u dvoje, poslacu vam moje opsirnije generalije i bih vam bio beskrajno zahvalan i ako bih vam i ja nekako mogao pomoci,slobodno mi se obratite,za kontakt molim vidite moj profil.Cekam odgovor,SRDACAN POZDRAV od Dragana

crvena sonja

Zalosno 🙁

ivocka
    Član
    ivocka

A sta je sad ovo

POSTOVANI SUGRADJANI

Ovim vam se obracamo u nadi da i u ovim kriznim vremenima postoji jos ljudskosti i zelje da svojevoljno vasim malim doprinosom mnogo pomognete drugom. Naime o cemu se radi: Gasenjem firme u kojoj smo radili, supruga i ja smo dobili otkaze. Bez prava na trudnicko(posto imamo malu bebu) niti na bilo kakvu pomoc upali smo u veliku finansisku krizu. Ako mozete i zelite nam pomoci da imamo za osnovne stvari za bebu sto bi u najmanju ruku i zeleo svaki roditelj. Broj ziro racuna je: ERSTE bank 340 3044949531. Unapred vam se zahvaljujemo!

ivocka
    Član
    ivocka

Inace ovo je korisnik Predrag na temi Bebe, i Ishrana dece.

Estella
    Član
    Estella

Doticni se javio i na Trudnoci, i ja mislim da nije u redu i molim administratora da obrise te teme!

Mozart
    Član
    Mozart

Ovaj nazovimo oglas sam ja videla kod moje drugarice, zalepljen u ulazu.Potpuno je sve isto napisano..

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.