Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Obavesti Administratora Reklamiranje i pozivanje clanova na drugi forum

Ova tema sadrži 20 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 21 (od 21 ukupno)

Reklamiranje i pozivanje clanova na drugi forum

• ivocka
    Član
    ivocka

Ne znam dali sam na pravoj temi, u odeljku Nadolazeci dogadjaji je i Bebanicin rodjendan,a nje bas nimalo ne zelim da se secam.

pahuljica
    Član
    pahuljica

Ni ja ne volim da vidim taj nick, a kad naidjem na neki njen post momentalno mi pokvari raspoloženje!
    Brišite je!!!

malisha75
    Član
    malisha75

Slažem se. Ona nam je prilično smučila forum, mnoge i oterala sa njega, a i dalje su njeni postovi tu. Čemu??? Tada je rečeno da ne može da se obriše iako su mnogi tražili. A onda Anka nestane bez traga, kao da je za to potreban samo jedan klik. Administratori, brišite je, pokazali ste da se može.

Fokica
    Član
    Fokica

malisha75 – 15/5/2010 13:54 Slažem se. Ona nam je prilično smučila forum, mnoge i oterala sa njega, a i dalje su njeni postovi tu. Čemu??? Tada je rečeno da ne može da se obriše iako su mnogi tražili. A onda Anka nestane bez traga, kao da je za to potreban samo jedan klik. Administratori, brišite je, pokazali ste da se može.

Slazem se! Admini brisite je!!

Mirche
    Član
    Mirche

Izbrisan je rodjendan doticne…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nije pravo mesto za ovo pitanje ali ako neko zna jel moze da mi kaze sta je sa Ankom jer sad ste me podsetile i bas je dugo nema :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 21 (od 21 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.