Ova tema sadrži 249 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 9 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 250 ukupno)

Roditelji-studenti

• Mirche
    Član
    Mirche

Verujem da nisam sama…ja sam apsolvent vec 5 godina i ko zna kada cu da zavrsim…
    Veoma mi je tesko da se skoncentrisem da bih nesto naucila. Pokusala sam ali bas mi tesko ide. Verovatno i zbog motiva jer me prava vise uopste ne interesuju. Sada se bavim drugim poslom i imam druga interesovanja.
    Ali opet, ako je ostalo tako malo ispita stavarno je steta ne zavrsiti.

Ali kako…???

Kako i da li uspevate da ucite pored dece?

Manana
    Član
    Manana

Pa bas i ne uspevam! 🙄 Nisam mogla da se namolim da ucim ni dok ga nisam rodila a kamoli sad! Apsolvent sam vec tri godine i muka mi je od toga! :neznam: Najgore sto vise niko nece da da posao apsolventu a pre… :klanjam: Dobijes posao cim si na zavrsnoj godini! :hmm: Moracu da sednem i da zagrejem stolicu!Nema mi druge! :galamdzija: :kreten: :uzid: :upomoc:

kalet
    Član
    kalet

Kao sto znate, ja sutra imam ispit i :uzid: . Nije lako uciti sa detetom, trba coveku puno energije, truda, motiva. Ja ga imam, jer mi posao zavisi od diplome, a i kada vidis sve i svasta :galamdzija: , pa onda :hmm: i resis da das jos tih par ispita. Tesko je, kako nije.

Amara
    Član
    Amara

Mame-Studenti,vrednice jedne,svaka vam cast.Saljem vam malo svoje pozitivne energije da ostvarite svoje predstojece planove.
    :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Hvala na podrsci, trebace.

Manana
    Član
    Manana

Hvala.. 😛 Trebace nam i ti dosta! 🙄 😉 :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Odem ja danas na fakultet, naravno na vreme i svratim do studentske sluzbe. Kaze, ne isoit je sutra. Kako sada sutra, kada ste mi vi rekli da je danas, ma ne to je neko pogresio, ali pitajte profesora, ima on ispit, pristace da ispituje i vas. Odem ja tamo, ali covek nije sto nece da me vidi, nego ni da cuje sta imam da kazem i prstom mi pokazuje da izadjem napolje i da to tako ne moze. Od besa, ja pocnem da placem i jedan kolega ustane i kaze – Nemojte profesore tako, ona nije odavde, ima malu bebu…- a on na to da ga neintteresuje i tako to. Medjutim, svi pocnu da se deru i stanu na moju stranu, i on me preko one stvari primi na ispit, ma ni indeks mi nije pogledao, katastrofa, a nije hteo ni da evidentira moje polaganje, tako da nemam pojma sta ce biti na kraju. Jedino sto mi je rekao je da ja verovatno necu moci da odradim ispit jer nisam bila na predavanjima, ma to je uzas. Sta raditi? Nista, on je ipak svemocni gospodin kod koga je i noz i pogaca. :uzid:

Amara
    Član
    Amara

Bas mi je zao kalet zbog tvog neprijatnog iskustva sa tim profesorom.Ja sam imala nekoliko puta slicne situacije.Sta studiras i jel ti ostalo jos puno ispita?
    Ja mogu samo jedno da ti kazem.Ja sam isla na sve moguce cake,isla kod profesora na konsultacije( pred ispit sto bas mnogo ne vole),probala da im stavim do znanja da imam dete,da imam muza,da zivim u punoj kuci,da mi je stalo da zavrsim faks,da taj ispit posebno volim i da ucim ali ide tesko u takvoj atmosferi.Da sam bila drugacija verovatno nikad ne bi ni zavrsila faks.Nekima sam cak pricala da ima dvoje dece,a najajce je kad sam jednom otisla na faks sa decom od moje sestre i predstavila ih kao svoju i pocela da dramim i molim da me pita nasamo da imam veliku tremu,da sam jako rastrojena i bla-bla.Mozda ti to zvuci bezveze,ali zaista to nekad upali.Bar sam tako polozila obligacije i jso dva-tri ispita sa cetvrte godine. Svi su oni (uglavnom) roditelji i znaju koliko obaveza trazi dete,muz,kuca…Vazno je da ne dozvolis da te takve situacije(kao sto ti se desilo sa tim profom) obeshrabre.Mnoge moje koleginice nikad nisu zavrsile faks zbog slicnih dozivljaja.Evo jedna se vratila posle pet godina,ali su joj pridodali jos par ispita,pa je ocajna,a sve zbog toga sto se zakacila sa jednim profom i nikako da polozi kod njega.
    Sve u svemu,saljem puno pozitivne energije i cvrsto drzim pesnice da sve prodje kako treba.

:zvezda:

Manana
    Član
    Manana

Pa mislim,sta reci… :batina: :batinepoguzi: :galamdzija: :kadtedovatim: :uzid:

A za tebe Kalet jedan veliki :-*

kalet
    Član
    kalet

Ekonomiju studiram i ostalo mi je pored ovog jos jedan. Hvala na podrsci, nedam se ja tako lako obeshrabriti, ali te to boli kao coveka. Svako u zivotu nek odgovara za svoje postupke, pa i on ce jednoga dana odgovarati.

Amara
    Član
    Amara

Znam da boli Kalet,ali jedino resenje da to osecanje izbacis iz sebe i nastavis dalje kao da nije bilo nista.U takvim situacijama covek je cesto nemocan i prinudjen da trpi tudje frustracije i nadrkanosti.
    Koliko sam ja suza prolila zbog dva-tri kretena.To je sad naravno sve palo u zaborav.Sada imam osecaj kao da nikad nisam studirala.A kad se setim pitanja od strane rodbine,pa sto se to desilo,pa kako se desilo,pa sto nisi ovo rekla,sto nisi ono,zasto si pala i sl.Osecala sam jos tokom ispita da dugujes pojedinima objasnjenje i pravdanje sto me je uvek tangiralo.
    Sad kad imas jos jedan ispit nema sta da brines,upri sve snage da ga polozis pa da se onda veselimo i pijemo.Inace i moj brat je na ekonomiji,ali druga godina.
    I tebi Manana
    :-*

Manana
    Član
    Manana

Hvala! :HAG: :cvecko:

Hanan
    Član
    Hanan

Aj Kalet, pa joj kako me samo iznervirao taj prof. uhhh joj nekad me sramota kad pomislim da sam i ja njihove struke…jooooj pa hoćel ikad nestati takvih ljudi!?
    Ali ne brini, nije ti još puno ostalo, sad će to ako Bog da da proleti ida mi proslavimo diplomu…Svi smo mi imali nekih neugodnih iskustava ali kao što reće Amara sve se to zaboravi. Ja sam skoro u novinama naišla na neki inerviju sa jednim mojim prof. i onda mi je sve prošlo kroz glavu sve muke i jadi, taj me pustio da čekam ispit na 4.god,jedan dan od 7-20h, da bi me tek sutradan ujutro pitao…Bila sam poludila…Ne brini se mi smo uz tebe ma ako treba trudnice će da uče za tebe one bar imaju vremena

kalet
    Član
    kalet

Hvala vam narode. Danas je svanuo novi dan i ja se vec bolje osecam. Sta da se radi, svuda ima i dobrih i losih ljudi, jednostavno nismo svi isti. Hvala vam na podrsci.

Mirche
    Član
    Mirche

Ma bez nervoze…sto kazes sve to neko vidi…na budale nemoj da kidas zivce…nadobudne. Ima ih svakakvih i to znas, moc je njihova.
    Gore glavu. Polozices ti te ispite pa cemo da :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: ili u septembru ili u oktobru…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 250 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.