Ova tema sadrži 249 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 9 godine ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 250 ukupno)

Roditelji-studenti

• T3
    Član
    T3

bravo za sve mame :bravo: koje su trudne :trudnica: isle u skolu hihih 😆 i i uspesno dale sve ispite i zavrsile istu… :alkoholicari:

VesnaS
    Član
    VesnaS

Da vam javim polozila sam 2 ispitaaa :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    bas sam srecna, vidim da mogu, sad me stislo pa sve se moze, a jos radim do 16:00 ponosna sam sama na sebe!
    Ako bog da iduce godine dobicu i diplomu i dete :bravo:

Blue
    Član
    Blue

Vesna BRAVO!! :bravo: :bravo: :bravo:
    Čestitam za ispite i želim da sledeće godine roda donese i bebu i diplomu!! :-*

VesnaS
    Član
    VesnaS

Blue hvalaaaaaa :bravo: ponosna sam sama na sebe, obzirom da radim do 16:00 vidim da se ipak moze kad se hoce ;]

Dikina mama

Bravo Vesna!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Bravo Vesna. Jednim udarcem ubila si 2:)
    Ja se spremam za januar, i hvata me muka…:sok:

nina*****
    Član
    nina*****

Pa devojke, red je da zalijemo! Danas sam diplomirala sa desetkom! :alkoholicari:

Ziveli!!!!:alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

nina*****
    Član
    nina*****

lillyblue
    Član
    lillyblue

:bravo: nina.
    :alkoholicari:

baky
    Član
    baky

Nema vas dugo na ovoj temi 🙂 Ja polozila zadnji ispit pre mesec dana, sad radim diplomski, a upisala i master, snalazimo se nekako ali izguracemo te 2 godine…

nakica
    Član
    nakica

Svaka cast, Baky, ko je to prosao sa bebom, zna koliko je tesko! Samo napred! Bravo za nislije 🙂

baky
    Član
    baky

Hehe Nakice 🙂 kad sam uspela do kraja trudnoce da idem na predavanja, uspecu i ovo… Bar se nadam 🙂

MilicaCale

:bravo: baky
    ja razumem kako ti je: sad pisem magistarski, a ispite sam zavrsila proletos. Kako mi krene: taman radim jedan dan, kad dodjem kuci, Sava je bolestan, sigurno. Pa ide nedelju dana nespavanja, pa nedelju dana vracanja u normalu, pa dok krenem, on ponovo bolestan. Trajace mnooogo duze nego sto sam planirala, ali se desava. Bice i gotovo, jednog dana.

Praslin
    Član
    Praslin

Ja u poslednje vreme bas cesto citam ovu temu. Zbog motivacije. 🙂 Kada sam ostala trudna ispisala sam se sa faxa a sada imam suludu ideju da pokusam da upisem uciteljski fakultet. 🙂 Od danas svecano pocinjem da se podsecam gramatike i knjizevnosti pa cu valjda do juna/jula uspeti da naucim ono sto nisam znala i da se prisetim onog sto sam zaboravila. 🙂 A vi ste svakako moj uzor jer i sa klincima i poslom uspevate toliko ispita da polozite, da spremite diplomske,magistarske … Bravo!

njamiii
    Član
    njamiii

Praslin, drzimo fige i zdusno navijamo! Samo napred 🙂

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 250 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.