Ova tema sadrži 249 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 9 godine ranije.

Gledanje 241 članaka - 241 do 250 (od 250 ukupno)

Roditelji-studenti

• MilicaCale

praslin, navijam za tebe. :bravo:
    a kao inspiracija, slucaj jedne poznanice:
    sama podizala dva mala deteta, pravila kucu (kuvala za majstore) i studirala stomatologiju. Bukvalno: dete na kuk, knjiga na aspirator iznad sporeta i mesa rucak.
    Ja sam daleko od ovog scenarija: zavrsila faks i zaposlila se, polozila nekoliko ispita pa rodila dete. Kad sam se vratila na posao posle porodiljskog, vratila sam se i ispitima (a imam mogucnost da ih delimicno odradjujem na poslu, tako da Sava ne trpi previse). Jedina muka je sto nemamo nikoga ovde, pa kad zagusti (pa se razboli, a to se desava precesto) ja sam sa njim, a to me izbaci iz koloseka. Eventualno stigne sveki upomoc, ali to samo znaci jos mnogo vise posla za mene posle posla.

Praslin
    Član
    Praslin

Hvala vam puno. :-* Evo ja se vec drzim plana. Ovo je sada pus pauza. Obavila sam kucne poslove do pola 11 i od tada do 12 citala. 🙂

baky
    Član
    baky

Ja da se pohvalim, za 10-ak dana branim zavrsni rad, i od januara Boze zdravlje, polazem ispite na masteru :))

MilicaCale

:bravo: baky i praslin. Samo napred. (valjda malo entuzijazma predje i od vas na mene)

baky
    Član
    baky

Milice hvala, i meni je kao i tebi, idem a Petra mi bila bolesna, prodje njoj, razbolim se ja… Pa nekad nema ko da je cuva, i uz sve to pojedini profesori nemaju razumevanja, a predavanja su nam OBAVEZNA!! Izludje me kad mi kazu sto si upisala ako ne mozes da uskladis i dete i fax, a redovnija sam od polovine, i plus to je usavrsavanje, i tu ne bi trebalo da su predavanja obavezna… Ali neka sad vec idem u inat profesorima i probacu da dam sev u roku i da im zacepim usta, sto sam upisala!

MilicaCale

Ma uspeces. Samo napred!

lillyblue
    Član
    lillyblue

svaka cast praslin. ja ne znam bas da li bih se odlucila da pocnem sve iz pocetka.. Mene ceka jos diplomski u januaru.:sok: Vise nemam ni snage ni zivaca, a ako polozim tako cu da se :alkoholicari:
    baki, ti si bas zapela, tako i treba, inat je najveci saveznik u ucenju.
    A sto se tice ove Milicine teorije, tj. ucenja sa detetom na kuku , varjacom u ruci i knjigom na aspiratoru, meni je zao, ali nisam taj tip:) Ja bas moram da se skoncentrisem kad ucim, a posebno kad kuvam:)

MilicaCale

🙂 ma, ne mogu ni ja, ali eto, ima takvih ljudi, kad se zainate, svasta mogu.

baky
    Član
    baky

I DIPLOMIRALA 🙂 🙂 🙂

MilicaCale

CESTITAMOOOOO!!!!!

Gledanje 241 članaka - 241 do 250 (od 250 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.