Ova tema sadrži 249 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 9 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 250 ukupno)

Roditelji-studenti

• Suzana
    Član
    Suzana

Ja već odavno ne zovem fax, toliko je rizično da ne znam jel u pitanju informacija ili dezinformacija. Tebi sad gori pod nogama, jer najgore je kad ne znaš na čemu si. Ništa, moraćeš na fax.

Mirche
    Član
    Mirche

Kalet…a septembarski rok…pretpostavljam nista od roka ali ‘ajde da pitam? Verujem da nemas vremena…

Marija
    Član
    Marija

Ja sam takodje apsolvent – odavno. Dala sam sve ispite u roku, uzela diplomski i … Htela sam na magistarske studije pa sam trebala malo da popravim prosek ili da polazem prijemni. Svi su mi predlagali ovu prvu opciju jel je prijemni bio obiman i tezak a za bolji prosek ni nije trebalo jos puno. I tako ja se prvo udam, pa radim privatno, pa sad beba na putu, pa nemam pojma sta ce jos biti. Inace, mislim da je najveci problem u tome sto ne volim tu informatiku! Moja zelja je bila da upisem medicinu ali… 🙄

kalet
    Član
    kalet

Mirche, nemam vremena, ali prijavila sam ispit u septembru, 29. septembra. Pa, sta bude, nek bude. Kajala bi se da nikako ne pokusam.

Manana
    Član
    Manana

ej…ja prijavila jedan za septembar…videcemo 🙄 ❓

kalet
    Član
    kalet

Manana, bravo za tebe, tako je samo nastavi! :bravo: :bravo: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

Manana daj sve od sebe! uz tebe smo! :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Manana i Kalet bravo zelim vam sve najbolje na ispitima :-* :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Hvala ti Ivana, videcemo sta ce biti. Ali, ko ne pokusa ne moze ni da ocekuje da uspe, jel tako?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

tako je samo napred uz tebe smo :-* :-* :-* :-*

Manana
    Član
    Manana

Hvala,javicu vam ishod…

nina*****
    Član
    nina*****

Moram da se pohvalim da sam u septembarskom roku dala 3 ispita,u oktobru izlazim na jos jedan i ako ga dam,ocistila sam godinu. Inace sam sada upisala trecu-sve do sada u roku,ali mi je tek od kad sam trudna bas,bas krenulo….ne znam da li su profesori malo blazi prema trudnicama ili sam ja dobila neku dodatnu energiju jer sam obecala sebi da necu dozvoliti sebi da stanem sad na pola puta! Ma,sve se moze!!

SAMO NAPRED!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo nina samo tako nastavi bices ti uskoro mama sa diplomom :bravo:

nina*****
    Član
    nina*****

HVALA IVANA NA PODRSCI! OBECALA SAM TO SEBI JER SAM UVEK MASTALA O TOME I NEMA SMISLA DA NAPUSTIM FAX KAD SAM SUPER STUDENT I KAD MI BAS LEPO IDE.

JOS DVE GODINE….JESTE DOSTA,ALI KAO STO REKOH,SVE SE MOZE …

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

upravo tako nina sve se moze kad se hoce :bravo:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 250 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.