Ova tema sadrži 34 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  baky 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 35 ukupno)

Roditelj,radnik i student

• Nikola&Anja

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: žene, bravo!!!
    Meni su ostala 2 ispita i diplomski, ali nikako da sednem i zagrejem stolicu. Mama, ne može baš tako često da mi dolazi, dođe svake druge nedelje, a s&s su u Bg, ali…. Nikola postaje sve nemirniji, stalno traži da se igram s njim, noću ne spava zbog zubića, danju spava po 20min- pola sata u 3 navrata i to vreme ja koristim da malo raspremim kuću, skuvam ručak, operem nešto.
    Jeco, u pravu si, jako je teško uskladiti sve, i naravno, dete je na prvom mestu, bilo i ostaće. Fakultet će se završiti. Meni je samo potrebna DOOOOOOOOBRA ORGANIZACIJA!!!

Dakle dame, samo napred, podrška je takođe važna, a ovde je svaka od nas ima!!!

jecadoca
    Član
    jecadoca

Mammma i ti mama-student!
    I Strahinji rastu zubi i stalno trazi paznju,da se igramo,da se nosa-otpadose mi ledja!
    Mammmi i Nikoli :HAG:

kety
    Član
    kety

Ja još nisam roditelj, ali ću biti krajem jula 2008. Trenutno sam na održavanju, pa sam se malo bacila na učenje. Odslušala sam magistarske studije… i imam fore da ih završim do 2010. godine. A inače sam stalno zaposlena u osnovnoj školi, i imam oko 5-6 godina radnog staža. Trenutno pokušavam da mi se upiše još 4 gogine sportskog staža koje sam zaradila kao sportista saveznog razreda (ali kod nas sve to jako sporo ide, silna papirologija…). I tako… i ja ću uskoro biti i roditelj, i student i radnik 🙂

ioana
    Član
    ioana

Moram samo da se uključim da bih vam rekla-SVAKA ČAST!!!!!
    Ja nisam na žalost još uvek roditelj, a na žalost sam još uvek student! Došla sam do četvrte godine pravnog fakulteta još pre nekoliko godina, u roku, i onda stala! Ne radim, nemam dete( mada se nadam da će to uskoro da se promeni ), ali nikako ne mogu sebe da nateram da izađem na ispit! Prosto me je sramota da se pojavim tamo sa 30 godina, a još ništa nisam postigla u životu…
    Zato kad vidim kako hrabrih žena ima, mogu samo da se postidim1

Nikola&Anja

jecadoca – 25/1/2008 21:46

Mammma i ti mama-student!
    I Strahinji rastu zubi i stalno trazi paznju,da se igramo,da se nosa-otpadose mi ledja!
    Mammmi i Nikoli :HAG:

Jecadoco tek sam sada videla poruku. I ja sestro slatka student još uvek, ali ne odustajem!!
    Veeeliki poljubac i vama dvoma od nas dvoje :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG:

jecadoca
    Član
    jecadoca

Ha,ha i ja tek sad videh tvoju poruku.
    Ne odustajem ni ja.Evo od sutra zvanicno pocinjem da spremam hirurgiju.Dosla mi je mama da cuva Strahinju.Bas je tezak ispit,ne mogu bez pomoci.Dogovorila sam se sa mamom i sveki da naizmenicno dolaze,jedno 3-4 nedelje dok ne odsljakam prvo prelazenje,pa posle cu se snaci.

Nikola&Anja

BRAVO BRAVO!!!
    Ja bih volela kad bi meni mama mogla da dođe bar na 2 nedelje, ali …… ne vredi. Ona žena mora na posao, a da Nikolu vodim svako jutro na drugi kraj grada kod babe i dede, ne ide. A oni ovde kad dođu, onda ja nemam gde da se sklonim da učim. A pravo da ti kažem i moram da mu ja kuvam, jer da nije tako Nikola bi jeo sarme za ručak svaki dan, ili uz malo sreće supu iz kesice, onda bundevaru između svakog obroka itd itd……. Moraću da ga doooooobro izmorim ujutru i tokom pre podneva da bi posle ručka odspavao BAR 1 SAT 😉 a ja za to vreme da nešto uradim korisno.
    Meni je bre problem što mi se svaki ispit sastoji iz 3 dela. Hvala Bogu, sa prvim delovima sam završila, tj. sa radovima. Ostali su mi pismeni delovi, zadaci, i usmeni, teorija. Ah!!!
    Ali, JA SAM OPTIMISTA. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Ja sam ucila nocu dok je Uros bio beba, uspavam ga oko 8 i za knjigu, nisam imala puno ispita, jedan veliki i dva sitna, al mi je bilo mnogo teze nego ranije da se skocentrise. kad sam diplomirala pade mi na pamet ideja da upisem specijalisticki, al sam odustala, radim, sad imam dvoje dece i mislim da bi mi to bila nemoguca misija. Ko zna, mozda jednog dana kad malo porastu

cokic
    Član
    cokic

ja sam jos uvek samo student ali se nadam da cu uskoro biti i mama. zene mogu samo da vam kazem svaka cast. sve se moze kad se hoce. bitna je samo dobra organizacija. a ako jos uz to imamo i podrsku partnera sve cemo uspeti. puno pozdrava za sve forumasice. samo napred :bravo:

bebanica
    Član
    bebanica

ja spadam u ovu grupu, zavrsavam fakultet, radim ali sam trenutno na bolovanju i uskoro cu postati mama tri mala andjela..i iskreno, nista mi nije tesko..jos uvek..

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

evo da se i ja upisem u ovu grupu. i ja sam mama-student.ovi dana imam ispite pa se nadam da cu dati uslov za trecu godinu.javljam kako je proslo

supstanca
    Član
    supstanca

Ja sam takodje student,cetvrta godina i imam bebu od 4 meseca,pozdrav svima…

madrag
    Član
    madrag

3 BEBIRONA 😯 😯 😯 SVAKA CAST

Ja radim i studiram (jos 3 ispita) i imam malisana…ON JE MOJA SNAGA, I BEZ NJEGA NE BIH NISTA USPELA. :caos: :caos:

lilica
    Član
    lilica

Ja radim, zavrsavam Policijsku akademiju i imam Nemanjicu od 1. januara ove godine ;]! MIslim da je tesko biti u svemu tome dobar koliko bi covek bio da nema sve tri „obaveze“, ali moze se postici narocito sto svi tezimo da sto pre diplomiramo i onda ostajemo roditelji i zaposlene zene, a to je vec nesto uobicajeno, a sigurno i daleko lakse…

madrag
    Član
    madrag

nisam ni shvatala koliko su teški ovi zadnji ispiti….

imam jos 3 i trudim se da ih završim do juna….

nikad mi nije bilo gore…pokušavam nemoguće :uzid: – da spremim neorgansku hemiju koju svi spremaju 4 meseca, za 1 mesec….
    posledica nedostatka sna i neviđenog stresa su bubuljice, poremećen ciklus, podočnjaci, glavobolje….i mesec dana se nisam na miru poigrala sa detetom….

kad dodjem s posla, uzmem knjige u šake i siđem u prizemlje….pa me sin poljubi i kaže : JEL SAD TI IDES U ŠKOLU….
    e to mi je najžalije…. 😥

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 35 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.