Ova tema sadrži 1,670 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 4 godine ranije.

Gledanje 1,636 članaka - 1,636 do 1,650 (od 1,671 ukupno)

Roditeljski dodatak

• MladenSanjaPetar

Zna li neko kada ce deciji za april? Imam jedno pitanje.. U resenju pise da deciji dodatak pocinje da tece od 14.3,a resenje sam dobila krajem marta,pa me interesuje da li dobijam deciji i za mart(posto su mi nekoliko njih rekli tako) ili samo za april?

IVAT81
    Član
    IVAT81

Roditeljski i deciji u petak 19.04.2013.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Hvala IVA!!!!! Nama sleduje za 5 meseci pa se vec unapred radujem paricama!!!!!!
    :-*

tanja78
    Član
    tanja78

kada ce biti jednokratna pomoc od 50000 dinara ?? dobila sam resenje 15 aprila..

tds
    Član
    tds

Roditeljski i deciji u petak 17.05:bravo:

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ljubim te za info!!!! :love: :-*
    Posto ce mi plata tek 20 tog, ovo je neocekivani priliv novca :bravo:

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Sta je sa roditeljskim,malopre sam isla u postu kazu nema uplate

montenegro

Meni su rekli da im je neka sistemska greska….bice kazu posle 12h..

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Evo i ja sad zvala i stanje na racunu i obavestenja u posti o isplatama i lepo kazu 17. maj ali uplate nema!
    Izgleda da smo pukli ko grcka!!!!!
    Pocele su plate da kasne i u drzavnom sektoru, sada ocito nema para za decije i roditeljske dodatke sto znaci samo jedno-
    potpuni BANKROT!
    E, sad, kako moze drzava da bankrotira ne znam ali ocito moze a jos manje znam kako se to stanje resava-ali drage moje to vam je TO!
    Nazalost!

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Montenegro, draga a jel ti u to STVARNO verujes ili ZELIS da verujes (u tu bajku o gresci?)? Mislim lepo je sto se zanosis-i sto prizeljkujes ALI 12h je proslo i jos nema uplate, kao prvo a kao drugo cak i da je bude do sutra-nije u tome poenta!
    NIKADA do sada se nije desila sistemska greska! To se radi automatski-racunari NE GRESE! Sem ako neko nece da oni pogrese!
    Kazem cak i u drzavnom sektoru kasne plate-prosli mesec-3 nedelje, ovaj mozda 7 dana, ako bude-a kad prodje tih sedam dana onda cemo da vidimo itd….( za sada vazi prica da su trajno promeni vreme isplate plata za 7 dana, tj ne 1 i 15 tog nego 5 i 20)…..inace mazali oci (Djilas licno) kao eto, do sada se nezakonito radilo, pa sad kao hoce on da `ozakoni` to-(cuj majke ti budalastine?!) pa ce da kasni samo prosli mesec ali od tada ce sve biti redovno i BLA BLA….i evo opet kasni, jos samo da dobijemo plate…..pa cemo videti kada cemo opet….i tako redom
    TO TAKO IDE NARODE! Prvo krenu da kasne plate….pa se produzava rok isplate sve dok za godinu dana ne ukradu 1-2 mesecne zarade i nikom nista! (posto cemo sledeci put da pomerimo na 10 i 25 pa onda opet na 1 i 15 i tako redom (ko je pomenuo da ce onda da nam fali cela jedna plata?! SVASTA! Pojeo vuk magarca!
    Budite srecni sto ste je uopste i dobili -to su recimo pricali mojoj majci 7 godina-svakog meseca!!!! 😯 Zar ste stvarno mislili da ce ovo da traje samo mesec/dva? 👿
    (ko je veovao u 13 platu?! moze te bajke da prica svojim unucima u stilu `bilo jednom u jednoj zemlji…….-ako dobijete i 10 to ce biti ok) ……onda se smanjuju plate koje i dalje kasne…..i tako do bankrota, otkaza itd….problem je samo u tome sto ne znam sta cemo da radimo kada svih 100% Srba bude nezaposleno! (sada ih je oko 30%)-kako cemo odatle da pokrenemo ekonomiju? Ide scenario 30 tih godina 20 veka!
    Ne znam jeste li primetili da pada cak i cena zlata?( i to vec mesecima) A to je vec krajnje alarmantno! Ovo je globalno, i to debelo!

nency bg
    Član
    nency bg

Jel bilo uplate za ovaj mesec? Hvala.

Mikac
    Član
    Mikac

Jeste, lego je roditeljski dodatak

montenegro

Kada ce biti roditeljski za jun mesec,da li neko ima info?Hvala!

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Jos nema nista objavljeno! Najverovatnije da nece pre-20 tog, mozda cak i 25-tog jer su obavestenja za isplate u tim datumima objavljena.

New Mamica

Ljudi da li je neko ove godine podnosio zahtev za vojvodjanski dodatak ? Na jednom forumu sam procitala da je skoro zena jedna dobila pare… a meni rekli da nema vojvodjanskog. Ja sam iz Novog Sada. Pomagajte!
    Hvala unapred!:( 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Gledanje 1,636 članaka - 1,636 do 1,650 (od 1,671 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.