Ova tema sadrži 1,670 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 4 godine ranije.

Gledanje 1,651 članaka - 1,651 do 1,665 (od 1,671 ukupno)

Roditeljski dodatak

• anita75love
    Učesnik
    anita75love

Roditeljski i deciji su 21.juna!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :-*

saramilicalara

Pozdrav svima.Stiglo mi je resenje za roditeljski dodatak na trece dete jos pocetkom aprila tacnije 02.04 a novac jos uvek nije uplacen.Koliko vremena treba da prodje da se izvrsi uplata???Moja beba vec ima 4 meseca:)

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Od kada predas papire u 27 mog marta nekih 2-2.5 meseca, pa ti izracunaj. I dobijas parice za sve mesece koje ti do tada nisu isplatili ako je drugo, trece ili cetvrto dete i od tada mesecno a ako je prvo onda sve odjednom.

:-*

andrej1411

Da li neko zna da li ce do kraja nedelje biti isplacen deciji dodatak? ili ce to da bude sledece nedelje?

tds
    Član
    tds

U petak 19.07 pocinje isplata decijeg i roditeljskog dodatka

FIB
    Član
    FIB

Исплата дечјег и родитељског додатка за месец јул почеће у уторак 20. августа 2013. године.

Anita_1990

Jaooooooooooo….da li mozda neko zna,kada ce biti uplata za nezaposlene porodilje !!:oops:
    U Beogradu…:(

XLAGUNA
    Član
    XLAGUNA

Sta je sa roditeljskim dodatkom ovaj mesec…..na onom call centru jos nema nikakvih informacija kad ce biti isplate?

sztella
    Član
    sztella

Београд, 19. септембар 2013. године – Министарство рада, запошљавања и социјалне политике Владе Републике Србије саопштило је да ће исплата дечјег и родитељског додатка за август почети у суботу, 21. септембра.

rada89
    Član
    rada89

Jel zna neko kad ce uplata za zaposlene porodilje,dobila sam resenje 20og avgusta???hvala unapred:)

sztella
    Član
    sztella

Београд, 17. октобар 2013. године – Министарство рада, запошљавања и социјалне политике Владе Републике Србије саопштило је да исплата дечјег и родитељског додатка за септембар, за кориснике из Србије и АП Косова и Метохије, почиње у суботу, 19. октобра.

sztella
    Član
    sztella

Београд, 18. новембар 2013. године – Министарство рада, запошљавања и социјалне политике Владе Републике Србије саопштило је данас да ће исплата дечјег и родитељског додатка за октобар за кориснике из Србије и са Косова и Метохије почети у среду, 20. новембра.

sztella
    Član
    sztella

Београд, 17. децембар 2013. године – Министарство рада, запошљавања и социјалне политике Владе Републике Србије саопштило је данас да исплата дечјег и родитељског додатка за новембар почиње у четвртак, 19. децембра.

lyn22
    Član
    lyn22

Kad cu dobiti roditeljski dodatak?! ovaj 10.000din sam dobila od opstine u 30.decembra a kad cu dobiti odprilike tih 36.hiljada din? 🙄

andrej1411

Kada ce biti uplata u januaru 2014? Da li neko zna?

Gledanje 1,651 članaka - 1,651 do 1,665 (od 1,671 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.