Ova tema sadrži 200 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Milen@ 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 201 ukupno)

Ružni komentari

• lilica
    Član
    lilica

:vestica: Da li vam se desilo da ste u trudnoći doživele ružan komentar o sopstvenom izgledu od nekoga?
    Već sam vam pričala da sam se od početka trudnoće ugojila jedva 2 kilograma. Pre trudnoće sam imala potpuno normalnu kilažu, čak je poneko umeo da mi kaže i da bih mogla da dodam par kila. E sad, pre neki dan mi moja zaova dok smo se šetale od iza leđa, počne da me zagleda i kaže: „UUUUUUU, ala si se raširila, baš su ti se dupe i kukovi raširili. Zato ti se i ne vidi stomak, jer se gojiš svuda ravnomerno ( svih 2 kilograma su se ravnomerno raspodelili 🙄 ). Auuuu, da, BAŠ ti se vidi da si se ugojila.“ :hmm: Naravno, nisam trošila reči na nju da joj objasnim da nisam, i da ako laže koza ne laže rog, tj. moja vaga, ogledalo, a vala i svi oko mene… Ono što mi je bilo nejasno, jeste činjenica da ona ima dvoje dece, pri čemu se sa prvim detetom ugojila u trudnoći 30 kilograma, i sigurna sam da zna da su trudnice i inače osetljivije od drugih žena i kako na jednu trudnicu može da utiče takva izjava. Jedino što mogu da zaključim je da je želela da me deprimira, u čemu nije uspela jer na sreću imam kući ogledalo, ali ono što mi nije jasno je ZAŠTO? :kadtedovatim: Da napomenem da je u pitanju osoba koja sve polaže na izgled i kojoj je odlazak u pozorište smešna rabota, ali zahvaljujući toj opsednutošću izgledom ona je sad mršavija nego pre dva porođaja i izgleda super.

mima80
    Član
    mima80

Tvoja zaova se ponela jako ruzno, takav komentar samo govori o njenoj povrsnosti i zavisti zato sto se ona ugojila toliko a ti gotovo da i nisi. Ja imam jednu prijateljicu koja je i u toku trudnoce a i posle nje samo govorila o kilazi. Posle trudnoce je mrsavija nego pre nje, ali me izludjuje ta njena opsesija da i dalje konstantno navodi primere koja trudnica se koliko ugojila, pa kako je sve pitaju kako je uspela da smrsa…Inace, sad izgleda grozno, presla je 35-u pa onako mrsava izgleda 10 godina starije, sve na njoj visi i dobila je bore. Ja jos uvek nisam :trudnica: ali radima na tome i unapred ocekujem komentare na svoj buduci izgled. I sva je u fazonu kako cemo se i ja i ostale drugarice sigurno mnogo ugojiti u trudnoci zato sto smo tako gradjene-moram da napomenem da sam visoka 173 i da imam 62 kg, znaci nemam problem sa kilazom. Jako me to iznervira :galamdzija: kad cujem tako glup i zloban komentar. A to ti je ona rekla svesno i s namerom da te povredi i pokusa da ti nabaci kompleks. Uzivaj u svojoj trudnoci i ne obaziri se na ovakve budalastine

gorana
    Član
    gorana

Lilice,verujem da si se iznervirala ali ja kad gledam sa strane rekla bih ti da je to smesno!
    Ma samo treba da se nasmejes i da kazes da si presrecna sto si trudna(sto je i istina)i da ti nije bitno kako izgledas.
    Netreba pridavati veliki znacaj takvim stvarima.Normalno je da se zene ugoje u trudnoci,ja nevidim nista tu cudnu!Ma uzivaj….

Angel
    Član
    Angel

Ponekad me zovu debela mada tako i ja zovem sve druge trudnjace tako da nemam problema sa tim. Trudnoca je blagostanje i treba uzivati u njoj, treba voleti svoje telo u svakoj situaciji a narocito kada ima zadatak da na svet donese novi zivot. Ne uzbudjuj se a kad ti neko nesto prebaci sledeci put, ne oklevaj i budi drska-ima ljudi koji to zasluzuju cak i ako su rod.

veca1504
    Član
    veca1504

Meni neko kaze da sam ogromna (u fazonu – kolika li cu da budem do kraja kad mi je vec sada
    stomak ovoliki :buljavko: ), a neko da sam super i da se nisam mnogo ukrupnila :respekt: !
    Sve u svemu, vaga kaze da sam nabacila 8 kg, ali meni je cela ta prica oko kilaze u trudnoci potpuno bezveze! Nijednu bivsu ili sadasnju trudnicu ne znam da se nije ugojila bar 20 kg,
    a sve se to posle polako vrati na staro, sve nam je to priroda uredila. Uostalom, kad cemo da
    ruckamo sve sto hocemo tako slobodno kao sad dok smo :trudnica: ?
    Opusti se i uzivaj, ovo bi trebalo da je najlepsa i najvaznija stvar u zivotu :bravo: !

P.S. Angel, ma da l’ je moguce da imamo isti termin :buljavko: ? :caos:
    Al’ tvoj tiker gresi kad kaze da imamo jos 167 dana, imamo jos 120 do kraja, kako pise kod mene! :cvecko:

ZZ
    Član
    ZZ

vodim računa o sebi i svom izgledu,ali sam dozvolila sebi da se u obe trudnoće opustim i ugojila sam se 33 i 30 kg..posle obe trudnoće sam brzo vratila staru kilažu..a komentara je bilo i to na svakom koraku..bilo je i onih lepih,a bome i ružnih,čak uvredljivih..i tačno se po komentarima vidi koji je od kakve osobe potekao..na sve ružne komentare sam odgovarala sa osmehom jer sam znala da to iz njih govori zavist i ljubomora ..a trudnice su prelepa bića,čak i tako debele i otečene..

tijanast
    Član
    tijanast

ja uzasno stojim sa tim ‘titulama’ u porodici ali ako je zaova ono shto mislim da jeste tj. sestra mm onda je moja josh gora, nije bash komentarisala moju kilazu ali se trudila svaki put kada me vidi da mi kaze kako se ona u trudnoci ugojila samo 12 kg i kako nije dobila ni jednu striju a poshto ih ima onda pricha da su joj to pubertetske strije :neznam: za shta ja prvi put chujem ali kada je doshla da vidi bebu shto je vrlo neukusno uradila jer sam ja izashla iz porodilishta u sredu a ona i svekar i svekrva su doshli odmah u petak e sad problem je shto oni zive u Vranju pa su dve noci morali da spavaju kod nas shto opet ne bi bio problem da mi par dana pred porodja nismo izbacili skoro sav nameshtaj a novi nam josh nije bio stogao al ajde i to nekako nego je ona povele i svoju cerku koja ima 2 i po godine i najrazmazenije je dete koje sam ikada videla pa moja beba od jedva nedelju dana nije uopshte spavala dva dana od njenog vrishtanja a njena prepametna majka nije apsolutno nishta chinila da je umiri elem previshe sam se udaljila glavno njen komentar kada me je videla, poshto su stigli bash u trenutku kada sam ja dojila Emu je bio da su mi sise grozno velike i da naravno njene nisu bile takve ali ajde da je to rekla u mom prisustvu, nego je to prokomentarisala sa svojom mamicom kada je izashla iz sobe gde sam ja ali naravno uradila je to na nachin da ja chujem a meni je posle prokomentarisala da se njoj stomak odmah izduvao u stvari da joj je ostala rupa ali to je kao zato shto se ona poradjala carskim rezom, pa sam ja ispala seljanka shto sam se normalno poradjala i trpela bolove a i zato shto mi je beba iz porodilishta doshla sa ojedom na guzi od pampersa pa smo joj par dana stavljali samo obichne pamuchne pelene dok to nije proshlo, to je zaboga tako seljachki i nazadno, a vrlo je napredno shto njeno dete sa skoro tri godine i dalje nosi pelenu i lazu….. Uh raspisah se bash, pogodila me tema, bash sam preterala ali ima josh milion slichnih komentara, tako da lilice nebrini to chista zavist i ljubomora govori iz nje, samo ti uzivaj u svojoj trudnoci ma koliko da se ugojish nece ti biti zao :caos:

lilica
    Član
    lilica

He, he, žene, baš ste me nasmejale! Znam ja sve što vi meni pričate, i meni jeste trudnoća moje doba i divan period mog života, tako da mene te njene izjave ne pogađaju, nego sam više mislila da prokomentarišemo kakvi su to ljudi koji govore trudnicama takve stvari, koji je njihov problem…
    Tijana, veruj mi da je i moja zaova (da zaova je sestra tvog muža) na isti fazon kao tvoja! Tačno mogu da je zamislim da daje takve komentare kad se ja budem porodila!

Mislim da je najbolje protiv takvih ljudi se boriti tako što ćeš ih ignorisati – i naravno povremeno im treba naglasiti kako su malo propale, malo se ubucile, malo im guza visi… :ruganje:
    P.S. Ne pokušavajte sa provokacijama tipa – „Nikad nisi bila u pozorištu?!?“ Takve osobe to smatraju za svoj plus :batina: 😆

Ivanela
    Član
    Ivanela

Meni se desilo da mi neka zenska osoba, koju sam tad prvi put videla u zivotu (znaci, slucajno se nasla u poseti kod rodjaka od mm), prokomentarise:“Koji si ti mesec?“ -tad sam bila 7-8, a ona ce:“Hmmm….Pa, bogami, ima te dosta!“(i kao zavrti glavom zabrinuto, koja briznost) Htela sam da je upitam ko je ona pa da zna koliko mene „ima“, i kako je uopste nije sramota da to kaze trudnici koju cak i ne poznaje, ali sam se samo nasmejala i rekla:“Da, Hvala Bogu!“ Inace ja sam sad 9.mesec i dobila sam 20 kg i uopste ne mislim da je to strasno, svi koji me znaju od ranije misle da se nisam ni toliko ugojila jer dosta ode na visinu, naravno znam ja kakva sam bila ali ja polazim od sebe- cak i da vidim neku stvarno deebelu trudnicu, vrhunac bezobrazluka bi bio da komentarisem njenu debljinu, ali sta ces neke osobe ni ne misle da je to uvredljivo i nekulturno.

Aiko
    Član
    Aiko

I inace nije lepo nekome u lice (osim ako nije BAS bliski prijatelj) govoriti sta mu fa;i ili nedostaje! A pogotovo trudnicama! Ja nisam dobijala ruzne komentare, u stvari jesam jednom da mi se uvecala guza, ali tako sam se brecnula na tu osobu da joj vise nije palo na pamet da me komentarise! 8)
    Mislim da treba samo onu koja se lose hrani opomenuti . Ako se zdravo hrani, a jede po ceo dan i goji se, takav joj je metabolizam i tu nema diskusije!

Trudnice, samo navalite na zdravu hranu, pa i ako se ugojite, pa sta? Vazno je da ste vi i beba zdrave, a sve ostalo je u drugom planu!

Oljica
    Član
    Oljica

drage moje,to je LJUBOMORA i KOMPLEKS!!!! mogu samo da nam zavide :bravo: :zvezda: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :trudnica: :caos:

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

kao sta oljica rece sve je to ljubomora jer je trudnoca nesto najljepse,meni neki govore da sam se udebljala a ja to cak i neslusam.nezelim se opterecivat.bitno je da smo svom sve vise i vise sexi a ostali me neinteresuju

Ma-Ja
    Član
    Ma-Ja

zvjezdica – 2/9/2007 10:13 kao sta oljica rece sve je to ljubomora jer je trudnoca nesto najljepse,meni neki govore da sam se udebljala a ja to cak i neslusam.nezelim se opterecivat.bitno je da smo svom sve vise i vise sexi a ostali me neinteresuju

u potpunosti se slazem…

racic
    Član
    racic

Ruznih komentara ima na svakom koraku, neki su zlonamerni a neki ne. Ja sam se u trudnoci ugojila 30kg i toliko sam bila ponosna na to da sam na svaki komentar u vezi moje „velicine“ odgovarala takvim osmehom da sam bila jos lepsa 😆 Oni koji su bili zlonamerni su pukli od muke, a oni dobronamerni su bili srecni koliko i ja. Sada sam se vratila na svoju staru kilazu i ovi prvi ne mogu da se nacude, sada komentarisu: „jao, pa kako si uspela, pa ja sam mislila da se nikada neces vratiti, jao, jao, jao“ :>
    Jedino sto mogu da vam kazem uzivajte u trudnoci, u njenom svakom danu, sa ponosom i zadovoljstvom gledajte na sve sto trudnoca nosi. :caos: :caos: :caos:

dragana.srb

Ne mogu da verujem da se vi opterećujete ružnim komentarima! Meni niko ne ustaje u prevozu jer misle da sam debela, a ne trudna, jer sam se raširila u kukovima. Pravo da vam kažem, boli me uvo. Ja znam da sam trudna i da nosim svoje dete i nije mi problem da se ugojim i 100 kila. Posle trudnoće sve će doći na svoje mesto. Što se tiče osoba koje mogu trudnici da daju ružan komentar, to su samo ljubomorne i ograničene osobe i nisu vredne pomena. Pozdrav za sve DEBELE DEVOJKE!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 201 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.