Ova tema sadrži 56 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tirina 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 57 ukupno)

Samo da pohvalim

• biki
    Član
    biki

maja22 – 17/5/2007 12:49 AM

za nas forum :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    ovde se uvek samo :kucam: :kucam: :blabla: :blabla:

:> :> :>

ummi-emina

Bambina. – 16/5/2007 9:13 PM

Za mene je Forum bio totalno otkrovljenje!!!

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za nas Forum!!!!!!

I za mene isto,samo mi zao,sto ga nije bilo ranije,(zbog prve trudnoce),jer tada bih naucila mnogo vise uz vas,no nikad nije kasno….

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ubedljivo najbolji forum za roditelje, volim ovaj sajt! Svaka cast :love: :love: :love: :love: :love:
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

maxmara
    Član
    maxmara

Svaka cast za novi izgled i sve ovo sto vidim,
    a i sto ne vidim jer ima dosta noviteta pa nisam jos sve provalila…
    a gde su mi smajlici???

SVAKA CAST NADAM SE SA CETE BITI SVE BOLJI I BOLJI ALI OVO DANAS JE ZAISTA OSVEZENJE ZA OCI!!!
    BARVOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

Ivek
    Član
    Ivek

Akrosoft :HAG: , svaka cast, Mirche :HAG: (verujem da su i tvoji prsti ovde dobro umesani :-* ). Odlican je novi look nase kuce, svidja mi se, trebace dan-dva da udjemo u stos ali sve funkcionise mnogo lakse, i vama i nama. Posebno mi se dopada nova opcija „Upozori!“, nece vise biti „lutalica“ i nesporazuma :bravo: i ne moram vise rucno da skrol-ujem (vrh, skrol 🙂 Ocena 5+

:love:

ivana14
    Član
    ivana14

Zahvaljujem se na podrsci tokom trudnoce. Super ste. Srecni praznici samo tako nastavite

stancha
    Član
    stancha

Sta reci…N A V U K L A S A M S E N A F O R U M O P A S N O !

:hmm:

vesna972
    Član
    vesna972

ovaj divni forum!! Toliko pametnih stvari se moze procitati, dobiti reci razumevanja i utehe, opustiti se uz neobavezna-da nazovem caskanja, razmeniti predloge i iskustva…. toliko zena na tako malom mestu….hmmm…. i opet sve funkcionise kako treba.
    Pozz za sve pozitivne i dobre ljude velikog srca!

tanja.
    Član
    tanja.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za forum!!!

Anchy80
    Član
    Anchy80

stancha – 10/1/2008 14:40

Sta reci…N A V U K L A S A M S E N A F O R U M O P A S N O !

:hmm:

potpisujem…..

bombica26
    Član
    bombica26

cinjenica je da je forum zaista super,svako moze da pronadje nesto za sebe….ali ja sam se vezala i za ljude,a oni upravo cine ovaj forum.cmok

mima80
    Član
    mima80

Pohvala za prebacivanje slika dece pored zasticenog foruma :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Ovako je sjajno, bas je pregledno!

Brandza
    Član
    Brandza

Obzirom da je u proteklih par nedelja na forumu TRUDNOCA nastao totalni haos…pohvale za mirche i mimu sto su stvari dovele u red!!!

zogo
    Član
    zogo

Ja necu da hvalim forum -to se podrazumeva 🙂
    Pohvalicu devojke koje su mi juce pruzile podrsku dok sam bila u bolnici i dok mi je radjena aspiracija tj.vadjenje jajnih celija u tom trenutku puno su mi znacile vase reci koje ste mi slale…
    Majaesc,Natasa21,Caki,Tina bambina i Kika…sve vas puno :-* :-* :-* :-* :-* …….

kaja
    Član
    kaja

Podforum "Dojenje"!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sve na jednom mestu!!! Odlično!!!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 57 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.