Ova tema sadrži 56 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tirina 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 57 ukupno)

Samo da pohvalim

• mima80
    Član
    mima80

Pohvala za ovaj podforum i od mene, tek sad vidim koliko je preglednije ovako :bravo: :bravo: :bravo:

bubili74
    Član
    bubili74

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za Dojenje

Lukina mama

Bravo za „Dojenje“ i odlicnu organizaciju! :bravo: :bravo: :bravo:

mama malog Borisa

Ove godine sam se prikljucila ovom forumu ali imam osecaj kao da sam od pocetka sa vama. Puno mi znacite i svaki slobodan trenutak provodim sa vama.
    Puno pozdrava organizatorima i naravno svim „druzbenicama“ uz zelju da se druzimo jos veoma dugooooo!

Hubba Bubba

:bravo: :bravo: :bravo:

Za forum i forumasice!

Angel
    Član
    Angel

:bravo: :bravo: :bravo: za forum i njegove clanove!

Fokica
    Član
    Fokica

Zelim da pohvalim forum i forumasice. Razgovori sa vama puno mi znace 🙂 :bravo: :HAG:

mama mija
    Član
    mama mija

:bravo: :zvezda: :bravo: za vidjenje na Kalisu.

lelly
    Član
    lelly

navukla sam se na forum, ja sam ovisnik o roditelj portalu, ne znam kako cu kada pocnem da radim… 🙂

Jasna-belgija

hej mame,,,,,,,,,,puno pozdrava za sve vas i vas slatke bebice,,,,,,,,,, i naravno
    za roditeljportal ,,,,,,,,, stvarno je ekstra,,,,,, moja jedna drugarica me je navukla na ovo i sada sam bas cesto na cetu,,,,,, pozdrav i cmok za sve mame i bebe slatke,,,,,,,,,,,,, :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

dragana024

Uskoro će godinu dana kako sam član….
    Otkrila sam ga slučajno, tražeći nešto o trudnoći… i od tada mi je sve mnogo lakše… Ono što me je zanimalo, a nisaam znala odgovor – bio je forum tu i forumašice, uvek spremne da pomognu.
    Roditelj portal , forum i forumašice su mi u velikoj meri pomogli dajući korisne savete i informacije dok sam bila trudnica, a to se nastavilo i sad kad sam mama 🙂

:-* :-* :-* :-* za sve članove
    :bravo: :bravo: :bravo: za forum

mama no1
    Član
    mama no1

i ja zelim da vas pohvalim,stvarno ste sve super….pomazete svakom ko god vam se obrati za neki "nazovi" problem..

ja sam vec dugo posmatrac na forumu,a sada se ponekad i upisem…jer vam je tesko odoljeti….Pusa za sve vas:HAG: :HAG: :bravo: :bravo: :bravo: samo tako nastaviite

dunav
    Član
    dunav

forum je super!!!

maleenaa
    Član
    maleenaa

I moja prica je ista kao vecina forumasica.Isto sam ga otkrila trazeci nesto o trudnoci na netu.U toku trudnoce forumasice su mi pravile drustvo i ovaj forum mi je postao najbolji prijatelj.Sada kada mi se dete rodilo ne mogu da zamislim dan bez foruma jer me forumasice savetuju oko bebe sve sto mi treba.
    Zaista hvala ljudima koji su ga napravili i hvala forumasicama na ne sebicnim savetima i na svakoj vrsti pomoci.Jos jednom hvala ljudi sto postojite i sto ste mi olaksali zivot!

mayoli
    Član
    mayoli

BRAVO za redukciju tema na upoznavanju!!!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 57 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.