Ova tema sadrži 297 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mama68 5 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 298 ukupno)

Samohrane majke ima li ih ovde?

• caki
    Član
    caki

Samohrane majke ima li ih ovde? Ajde mame javite se

Veki76
    Član
    Veki76

Ima ima. Pozdrav od mene…

nata
    Član
    nata

Tu sam i ja

caki
    Član
    caki

Bas nas je malo,ili nece da se jave druge 🙂

nata
    Član
    nata

Možda prosto nemaju vremena , ja sam na poslu pa iskoristim poneku pauzu za forum , ali inače kući posla preko glave.

mayoli
    Član
    mayoli

😐 ja nisam samohrana majka iz jednog razloga,nesmijem da se usudim,nemam bas neku finansijsku podlogu i zao mi je da odvojim djecu od oca zato sto ga stvarno vole.Jedino to i radi dobro.Pa se pitam kako se usuditi,i kako krenuti dalje.Nasla bih ja neki stancic,i posao,snalazljiva sam nije to problem,nego bojim se i da mu sud ne dodjeli djecu.imaju 3 i 1 god. 😥

mrva
    Član
    mrva

mayoli – 2/8/2008 07:15

😐 ja nisam samohrana majka iz jednog razloga,nesmijem da se usudim,nemam bas neku finansijsku podlogu i zao mi je da odvojim djecu od oca zato sto ga stvarno vole.Jedino to i radi dobro.Pa se pitam kako se usuditi,i kako krenuti dalje.Nasla bih ja neki stancic,i posao,snalazljiva sam nije to problem,nego bojim se i da mu sud ne dodjeli djecu.imaju 3 i 1 god. 😥

zavisi u kojoj drzavi zivis i kakav je zakon. Ovdje kod mene nebitno do stanbednog stanja djeca pripadaju mami…

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

:caos: ja sam samohrana majka,pa mislim da je o.k da vam se i ja javnem :-* za sve pa :kucam: i u buduce ako se i vi nastavite javljati :-*

caki
    Član
    caki

Zasto mislis da samohrane majke nemaju vremena?Vidi ako su dobro organizovene mogu da imaju vremena za sve,pa cak i vise od onih koje nisu samohrane.

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

caki – 6/8/2008 13:54

Zasto mislis da samohrane majke nemaju vremena?Vidi ako su dobro organizovene mogu da imaju vremena za sve,pa cak i vise od onih koje nisu samohrane.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

caki
    Član
    caki

Zeljka jesi li tu?????? 🙂

Maki
    Član
    Maki

:caos: evo da vam mahnem i ja i da vam se pridruzim. Ja sam samohrana majka vec skoro godinu dana, prevazisli smo najgore, mada nam je i dalje po nekad tesko jer smo ovde sami bez babe, dede i drugih rodjaka, mada prijatelja ima ali to ne moze da zameni babu ali dobro snalazimo se, navikli smo se na ono, gde ja tu i ona i obrnuto. A sto se tice slobodnog vremena ima ga kad neko dodje da ti malo pomogne sto se retko desava a kad si sam sa detetom onda je toga malo, posao, dete, kucni poslovi i na kraju ne ostane mnogo vremena za mene i spavanje.
    Ja sam skoro htela da otvorim ovu temu za samohrane majke jer znam da ih na ovom forumu ima ali vidim da nerado pricaju o tome pa sam odustala. I meni je bilo tesko u pocetku da priznam to ali kako je vreme odmicalo shvatila sam da to nije nista ruzno i da imas andjela uz tebe kojem si potreban i kojem si sve na svetu. Biti samohrani roditelj je u danasnje vreme sasvim normalna pojava.

caki
    Član
    caki

Pa Maki -vama je skoro bio rodjendan-CESTITAMO MALOJ DEVOJCICI sa zakasnjenjem RODJENDAN I ZELIMO VAM SVE NAJLEPSE!!!! :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Neznam zasto nece da nam se pridruze,ali OK mozda imaju neki razlog!!!!!

A ti MAKI -DOBRO DOSLA U KLUB :bravo: :bravo: :bravo:

Maki
    Član
    Maki

Da, bio nam je rodjendan pre nedelju dana i proslavili smo ga na moru. Hvala na lepim zeljama i dobrodoslici.

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

:caos: mamike i od mene,moj sinak je danas krenuo u prvi razred :sok: mama je isplakala more suza,ali dobro sad,sta je tu je rastu deca :lol:.Tata mu je bio kao led hladan sve mu je jedno :neznam: ni to bas ne razumem ali sta da se radi ima nas raznih :neznam:
    Sto se tog vremena tice kada su majke same :hmm: pa meni je definitivno lakse i sama nego da gledam pored sebe skota koji niti hoce niti se trudi da bilo sta pomogne,ja recimo radim sve kao i do sada i postizem sve kao i do sada,meni se eto nista nije promenilo nego kada je njihov tata a moj bivsi bio sa nama,(mislim covek je definitivno bio samo fizicki prisutan sto mi apsolutno nije nista znacilo)jos mi je i lakse ,mislim mirnija sam.Znam da sam sama i da moram sama,a kako je moja mama uvek govorila „sto se mora nije ni tesko“ ma glavu gore i sve se to moze 😉 :-* ja vas sve i nedajte se :-*

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 298 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.