Ova tema sadrži 297 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mama68 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 298 ukupno)

Samohrane majke ima li ih ovde?

• ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Maki cestitamo vam i mi rodjendancic :-* sa zakasnjenjem :-* (i ja sam ovde sama ,moji su svi u Srbiji,nemam ovde nikoga,ali zato imam moje :andjeo: :andjeo: I OVAJ FORUM I MOJE FORUMASICE :HAG: )

Maki
    Član
    Maki

:caos: pozdrav i za vas, cestitam vam polazak u skolu a ti mama da manje budes tuzna, decko ti je porastao, krenuo je u skolu. Sada krecu nove muke ali zato smo mi tu da ih sve ispratimo.

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Maki :-* hvala 😉

Maki
    Član
    Maki

Nema na cemu. Jesi pregurala prve dane? Nadam se da je vec bolje.

caki
    Član
    caki

Cestitamo polazak u skolu i da bude najbolji djak!Mamice deca nam rastu!Ja neznam kako cu moju zabicu da dam u vrtic,jos sam mi je tesko i zato te razumem!Pripremam se na odvajanje i nadam se da c da joj bude lepo.
    Veliki jubac za vas :-* :-* :-*

caki
    Član
    caki

E zene pa jesmo li samo mi samohrane na ovom forumu ili se druge mamice 😳 da nam se jave i da se ovde druze sa nama?

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

:caos: pregurasmo mi ove prve dane ,bilo je tesko ali ide nekako .Mislim mama je uspela da se uhoda u nove termine i obaveze,tesko ali uspevam,ne dam se ja 😉 Sebastian se vraca preumoran iz skole t.j horta(dnevnog boravka),pa i nije malo kada se pogleda od 8h-18hpa se jedva dovuce kuci kada odem po njega :neznam: Bas mi ga je zao,ali sta je tu je :love: ljubi ga majka :love:
    Sto se tice naseg caskanja pa mozda bi nam se i pridruzile jos neke mamice kada bi i mi bile malo aktivnije :neznam: .Hajde da ih pozivamo svaki dan pa nam se mozda i pridruze ako ih uopste i ima jos :hmm: :neznam: :-* :caos:

Angel
    Član
    Angel

Vi ste neverovatne! Treba snage i hrabrosti i optimizma i svega najboljeg u jednom coveka da bude samohrana majka!
    Nekad davno pre mm malo mi je falilo da se upustim u te vode, znala sam da mogu, da sam izuzetno jaka i da ce biti sve super ali eto…srecna sam kad je ipak ispalo suprotno kad je moglo.
    U svakom slucaju samo sam htela da vam kazem da mislim da ste NEVEROVATNE i da vam posaljem jedan veliki snazni (kao sto ste vi) ljubac! I ljubac vasim klincima!

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Veliki :-* :-* Angel za tebe i tvoju Saricu slatkicu :HAG: hvala lepo je cuti
    Sto se tice tebe pa sta drugo reci nego 1000 puta :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za vas brak i za vas dvoje :bravo:

Maki
    Član
    Maki

Željka, iskreno, i ja bih volela malo više da se družimo i da razmenjujemo naša iskustva ali izgleda da drugi neće da se jave. Da ne ispadne da kukam i da se žalim na slobodno vreme, nemam ga mnogo,koliko ugrabim na polu internet i uveče kad Marta zaspi, toliko uspem da se javim a obično tada nema nikoga ovde. Kad se vratimo iz obdaništa non stop sam sa njom, čak retko kad uspem i sudove da operem u toku dana, stalno traži da sam pored nje pa čak i crtani kad gleda, ne marim za to, znam da joj treba pažnje i nežnosti i trudim se koliko mogu da joj sve to nadoknadim. Ne žalim se, čak mi je i lakše kad mi je vreme popunjeno, tada nemam vremena da razmišljam o nekim drugim stvarima.

Angel
    Član
    Angel

Zeljka :-* . Ja da sam samohrana bila bih JAKO ponosna bez obzira na sve te okolnosti i pisala bih ovde, tako da ne razumem ako postoji i jedna zena koja se toga stidi. Dobro necu da vam se mesam u temu vise :cvecko: :caos:

nata
    Član
    nata

Pozdrav svima , nije sramota biti samohrani roditelj , jer ko može u životu da predvidi da će se desiti okolnosti koje nas u to pretvore.
    Čak bi možda iz ovog ugla više volela da sam odlučila da imam decu bez da znaju za oca kakav je ovaj kojeg imaju.

caki
    Član
    caki

Angel veliki :-* :-* :-* za vas tebe,bebu i muza!
    Pa dobro zene ko hoce da nam se pridruzi i upise u klub nek se javi,a ko nece i nemora neka se krije i dalje i neka pise na ostale teme posto se stidi da se ovde javi.
    Devojke drage vama,klincima i klincezama veliki jubac od nas dve
    :kucam: se kad koja ima vremena a dobrodosle su i ostale mame da navrate na kafu i malo razgovora,
    evo :kafica: :kafica: :kafica: za sve goste i za nas :kafica: :kafica: :kafica:

Bojana I Anja

Mogu li ja da vam se pridruzim na :kafica: i razgovoru?
    Pozdrav za sve mame a posebno za Zeljku.

caki
    Član
    caki

Mozes pozvali smo sve dobro namerne goste!Ima :kafica: i evo malo :blabla:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 298 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.