Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vuluta 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 55 ukupno)

samohrani ocevi

• Jade
    Član
    Jade

Da li ovde ima samohranih tata???
    Javite se!!!

zoe
    Član
    zoe

Nema ih,Jade…Ne stizu samohrani ocevi da pogledaju komjuter,a kamoli da nesto tu i rade…Samohrani ocevi su jedna neuobicajena pojava i ona zahteva od takvog muskarca totalnu transformaciju…Ne sikiraj se,pojavice ..

Jade
    Član
    Jade

Zoe,asto mislis da se sekiram??
    i zasto samohrani ocevi treba da se „transformisu“….. u sta?

zoe
    Član
    zoe

Mislim da je nama zenama nekako genetskim kodom usadjeno da se lakse snalazimo medju obavezama koje imamo svakoga dana..I ja sam neko vreme zivela sama i iz iskustva znam kako sve funkcionise..Nisam mislila da te ljutim,samo mi je bilo zao sto se niko nije javio tako dugo..A u vezi transformacije..Pa,na poslu uspesni koliko je potrebno,kod kuce kuvarice,cistacice,uciteljice,spremacice,organizatori,medicinske sestre,vozaci,krojaci…

leptiric
    Član
    leptiric

MOJ DRAGI,JE BIO 13 MESECI SAMOHRANI OTAC.
    KADA MU JE UMRLA ZENA.
    DETE JE ISLO U VRTIC U CH
    A POSLE JE CUVALA JEDNA ZENA.
    ON BIO SA NJOM POSLE POSLA ,VOZIO JE U VRTIC.
    VODIO U PARK,SVUGDE
    ZNA SVE DA URADI,DA KUVA RUCA,UKLJUCI MASINU,SREDJUJE,PEGLA.
    SVE OKO MALE
    SADA JA SAM PREUZELA SVE OD PRE 11 MESECI. SA PREKIDOM OD 40 DANA.
    ON JE PREKO,I RADI.
    A MI CEKAMO DA MU SE PRIDRUZIMO.

I MUSKARCI UMEJU DA SE BORE ZA DECU,I GAJE IH.
    ALI NISU KAO ZENE.

Jade
    Član
    Jade

Zoe,ja se transformisem u sve moguce kad dodjem s posla samo da ugodim svom detetu ,tako da i tate to rade ponekad bolje nego mame.
    Leptiricu ,tebi zelim svu srecu sveta da sto pre resis svoje muke,LJUBI TO DETE.

bokili
    Član
    bokili

Ja sam od skoro postao samohrani otac,i mogu reci da mogu pruziti detetu sve sto i majka,osim sto mu ne mogu biti majka.Naravno veliko mi je olaksanje sto sam kao momak dosta ziveo sam tako da znam da kuvam,da peglam,da ukljucujem masinu,i naravno jos puno stvari koje su mi preko potrebne zbog deteta.Ne zalim se jer ako dan organizujes kako treba sve prolazi u najboljem redu-nista nije tesko.Naravno ima i situacija u kojima se bas ne snalazim najbolje,ali uvek se nadje neko da pomogne.

Bojana I Anja

Bokili :bravo: :bravo: :bravo: Poljubi sina

leptiric
    Član
    leptiric

tacno poljubi sina.
    hrabar si ti tata

Jade
    Član
    Jade

Bravo tata ,znala sam da vas ima ali se krijete i ko zna iz kojih razloga se ne javljate.
    Boliki,svaka cast….

bokili
    Član
    bokili

Evo mene opet.Izvinjavam se svim mamama sto me neko vreme nije bilo,ali je to iz opravdanog razloga.Naravno kao samohrani otac,prepun sam obaveza i problema,a i moram raditi prekovremeno da bih odveo svog malog bar 10 dana na more,jer on to zasluzuje,pogotovu posle svega sto je preziveo poslednjih par meseci.E,da poljubio ga ja u vase ime kao sto ste mi napisale.Moguce da ce me malo cesce biti na chatu,jer sada i na poslu mogu opet ulaziti na internet,jer smo odklonili tehnickih problema.Puno toplih pozdrava i poljubaca od maloh Nidze i naravno tate.Nadam se da ce uskoro biti jos nekog susreta koji nesmem da propustim.

leptiric
    Član
    leptiric

pozz bokili za tebe

i ja cuvam ,znas vec dete od decka (mm)
    on je u svedskoj.
    tako vec 9 meseci i 8 dana.
    njoj sam i mama i tata.
    vidimo se na chatu. ;]
    poljubi sincica :-*

Masha&Tasha

Boki svaka cast! :bravo: za tatu!

tamarintata

I ja sam tata koji sam brine o svojoj cerki dragoj.Znam da joj nikad ne mogu nadomestiti majku,ali znam da sve ostalo mogu.nazalost,ovo je bilo ubedljivo najbolje resenje za moje dete.Pozdrav

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Bravo za sve samohrene roditelje, nebitno da li su mame ili tate zasluzujete veliki aplauz

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.