Ova tema sadrži 54 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vuluta 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 55 ukupno)

samohrani ocevi

• lillyblue
    Član
    lillyblue

Uvek se odusevim kad cujem da je neki tata ovako nezan i pozrtvovan. Svaka cast!

T3
    Član
    T3

slazem se i potpisujem i angel i mayyu i lili..dakle imas svu nasu podrsku, :bravo: super si tata i uvek me odusevi i obraduje kad cujem reci neznih i pozrtvovanih tata :bravo:
    uzivaj sa njima,gledaj ih dok rastu,imas najlepsi zadatak na svetu ..iako si im i otac i majka tvoja obaveza je za primer tj neprocenjiva … :HAG:
    a gumice i snalice uopste nisu problem,ako negde zapne tu smo.. 😉

zoki1606
    Član
    zoki1606

Da to je meni isto bio problem ali sam lako to rešio.A najveći problem mi je bio kad sam morao ćerku češljati imala je kosu do pola ledja nije dala da joj skratimo,pa ujutru kad počnem češljati kosa zamršena pa čupa ona vrišti veruj te mene jo to više bolelo.Sećam se u prvom razredu od drugarica videla kikice pa me tera da joj pletem a ja neznam.Pa me komšinica učila tri dana kako da ispletem kikicu.Ali sad su veliki hvala bogu…Ali mogu reći sve muke koje sam imao i probleme nestajali su,kad mi obadvoje trče u zagrljaj kad dodjem po njih u školu.To je neko ispunjenje i nagrada za sav trud koji može doživeti samo roditelj….

T3
    Član
    T3

bas tako zoki ..kikice i sve ostale manje/vise teze stvari su samo muke..su nebitne i nevazne u odnosu kad znas i svestan si koliko te tvoje dete voli ,koliko mu znacis i kolio im nesmeta bar to naglas nekazu sto si im ti i otac i majka tj i musko i zensko u kuci..

to je za sve roditelje bilo da zive odvojeno,ili u zajednici ko sto si i sam rekao neprocenjiva nagrada za sav trud dat i doprinesen roditeljstvu i njihovom odrastanju.. :love:

samo tako nastavite..divne ste tate.. :bravo:

Jade
    Član
    Jade

Bravo za sve nas koji smo i mame i tate.
    Delim misljenje da deci treba uvek govoriti istinu o svemu ma kakva ona bila.Bolno je kad drugi roditelj nikad ne pita za svoje dete cak ga nikad i ne upozna. Dete treba da zna istinu,to ce ga manje bolete od svakog ne znanja.
    Ocevi,hrabro!!!

sasagardos

da li ima neko da pomaze samohranim tatama?

bibilins
    Član
    bibilins

Sasa, na kakvu vrstu pomoci mislis?

sasagardos

saveti o roditeljstvu,finansije.jer sam bas,bas sam sa sinom

srecna mama

Sasa, stos e tice saveta o roditeljstvu, evo ovde mozes u svako doba pronaci i pitati sta te zanima, a mi cemo se truditi da ti damo pravu informaciju.A, stos e finansija tice, pretpostavljam da i ocevi imaju prava na decji dodatak, ukoliko ispunjavas uslove,nadam se da to vazi i za oceve….

bibilins
    Član
    bibilins

Sasa, ako ste iz Novog Sada ili okoline mozete pozvati udruzenje Pravo muskarca, imate broj na sajtu, dobicete besplatan pravni i psiholoski savet.
    http://pravomuskarca.org

bojan.kv
    Član
    bojan.kv

Pozdrav svima. Ja sam ostao bez zene sa dve cerkice i za sada se snalazimo nekako.Mogu vam reci da nimalo nije lako. sto se tice poslova u kuci tu se neoseca nedostatak ali majke nema niti pokusavam da je u bilo kom momentu zamenim. Deci posvecijem svu paznju jer posle zenine smrti pokusavam da
    one sto manje osete sta nas je snalo. Borba je velika ali se isplati. Pozdrav svim samohranim roditeljima i samo glave gore i napred…………

katarina
    Član
    katarina

Bojane bas mi je zao sto si ostao bez zene,deca bez majke:( treba ti dosta snage da deci pruzis ono sto je u tvojoj moci..nadam se da imas pomoc rodbine a za bilo kakva pitanja mi smo tu..da podrzimo,utesimo,savetujemo ili pa razmenimo misljenja…na kraju krajeva da sa nekim popricas kad ti je tesko ili pa kad si srecan..napisi malo vise o deci koliko imaju god pa se pridruzi caskanju …pozz:caos:

bojan.kv
    Član
    bojan.kv

Slucajno sam naleteo na ovaj forum i mogu vam reci da sam odusevljen jer postoji neko ko moze makar da saslusa, pa i reci podrske mnogo znace u ovakvim situacijama. Sto se dece tice starija ima 12, a mladja 10 godina. Za sada su odlicni ucenici i veoma su vaspitane. Nikakvih problema sa njima nemam i imam veliku podrsku kako moje tako i zenine porodice. One su i pre ove nesrece bile mnogo vise privrzene meni pa mislim da su sve ovo dosta lakse podnele nego ja i imam utisak da jos uvek neshvataju sta nas je snaslo. Zena mi je bila ANDJEO i u mnogim stvarima o kojim nisam ni sanjao nekada da cu razmisljati sada su stvarnost. Srecom mi je ostavila dva andjelcica za koje se vredi i treba boriti. Tesko je mnogo ali se mora dalje. Hvala ti Katarina na podrsci i veliki pozdrav svim borcima tj. mamama i tatama.Sa decom smo naj jaci.

katarina
    Član
    katarina

Bojane znam da nije lako i ja sam ostala rano bez oca nepunih 14 ,sestra 10 a brat 6..dobro je da si pribran..moja majka nije bila i to mi je tada bilo teze od svega..pala je u depresiju i tesko se izvukla iz nje..a kako i ne bi otac 38 ona 33 tada..odjednom sama sa troje dece..palo je sve na moja ledja (morao je neko) tako da detinjstvo neko posle 14 god nisam imala..i meni je bilo tesko jer sam bila vezana za oca al moja majka nije mogla sa nama da prica od svog velikog bola..zato ti kazem jeste bol veliki za tebe a za decu jos veci..pricaj sa njima sto vise..ne dozvoli da pate same..zajedno ste jaci tacno..poz

bojan.kv
    Član
    bojan.kv

Ma kakva depresija, nemam vremena ja za to. Sve sto sam do sada radio sad radim puta tri. Hvala bogu pa sam sposoban i imam veliku podrsku sa svih strana, a najveca podrska su mi deca koja me razumeju. Veoma sam ti zahvalan na razumevanju Katarina a kad bi takvih bilo i u ovoj drzavi malo bi nam olaksali sve ove muke i probleme sa kojima se svakodnevno srecemo. Ja samo molim boga da niko na svetu ne oseti kako je odrastati bez roditelja ili sam odgajati dvoje dece. Ne postoji zamena. Jedino sto nedozvoljavam i nervira me, je neka vrsta sazaljenja i to ne dopustam. Jos jednom Katarina hvala i mislim da samo snaga i volja pobedjuju.Pozzzz

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 55 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.