Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iccy 6 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Sator za plazu

• mima80
    Član
    mima80

Da li znate gde ima da se kupi?Mislila sam nesto ovako http://www.takolako.rs/user/satori/sator-beach/44_900_30175_1_0_0/item.jsp

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Izgleda super……šteta što su prodali…….takve stvari bi teorijski mogla da nađeš u Merkuru na Bežanijskoj kosi ili na Karaburmi-oni imaju suncobrane, ležaljke za plažu, bazene, ljuljaške za dvorište za odrasle…..klackalice i ljuljaške za decu, kućice za decu za igru, baštenske stolove i stolice-znači sve u tom smislu za dvorište, plažu, majstorisanje po kući itd….gomilu stvari koje retko gde drugde možeš da nađeš…..mislim da sam videla da imaju čak i obične šatore i džakove za spavanje ali ovo baš konkretno nisam (ali to je ponajviše jer to nisam ni tražila), tako da ne znači da nemaju….a pošto imaju asortiman sličan navedenom vredelo bi da pogledaš ili makar pozovi pa pitaj telefonom……..
    :-*

mima80
    Član
    mima80

Hvala Anita, pogledacu. Stvarno izgleda super, mislim da je bas praktican na odmoru sa decom

OT, cestitam na novoj trudnoci, svaka cast! 🙂

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Hvala Mima :-* :-* :-* …..
    ……..htedoh ti još reći da je možda bolje da ipak svratiš (da ne zoveš telefonom) jer će ti neko kome možda nije baš najjasnije šta tražiš reći da nema iako imaju!!!!! (pošto kada pitaš za šator za plažu preko telefona mnogima može biti nejasno na šta misliš…..). I moja prva reakcija kada sam pročitala naslov teme je bila totalni zbun :shock:-kao ček da vidim šta bi to moglo da bude….. , i onda kada sam videla sliku naravno da je sve jasno…. mnogi to danas posebno sa decom koriste na letovanjima, po meni je čak praktičnije od suncobrana a i lakše za nošenje!
    :love:

mima80
    Član
    mima80

Pa da, za letovanje nam i treba, zato sto kontam da ce nam jedan suncobran biti premali, a nesto mi se ne vuku dva. Plus sto sam zamislila da taj sator stavim malo dalje i da tamo probam da ostavim bebu da spava.
    Gledala sam njihov sajt, u ponudi nema nikakvih satora, mada naravno ne mora da znaci.

bojana ns
    Član
    bojana ns

Mima ne znam u kom si gradu i koje sve vece markete imate, ali mislim da bi mozda moglo da ima u radnjama poput Uradi sam, MrBricolage, Rodic ili tako neki. Mi smo prosle godine bili u Hr na moru i tamo sam vidjala po skoro svim vecim marketima npr Kaufland, Konzum ( kod nas je to Idea ali neznam bas dali bi oni to imali) ili u Metrou da pogledas. A mozda je jos rano za to, da sacekas ljetni period pa ce biti po radnjama.

njamiii
    Član
    njamiii

Mima, cini mi se kao da sam ranije vidjala u Intersportu, a imas i na sajtu svezakucu, i ja ih vec neko vreme merkam, ali nikako da se sporazumemo kakav nam treba posto smo gabaritni. Mada bih ja najradije uzela ovako neki polusator jer mi za decu deluje najzgodniji.

njamiii
    Član
    njamiii

Anita, ne mogu da se setim (oprostices) da li sam vec cestitala, ako jesam nije na odmet jos jednom 🙂 a ako nisam da rastete u zdravlju i veselju.

mima80
    Član
    mima80

Videla sam i na netu na par mesta, meni se taj polu sator cini nekako najzgodnije, a naravno teglicemo i suncobran. Hvala devojke 🙂

I Hvala tebi njamii sto si konacno azurirala tickere 😆

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Hvala Njamiii, mislim da nisi dosad………
    Elem, na temu gabaritnosti ja mogu da vam posavetujem sledeće……..pošto smo mi prošle godine išli na more u julu bilo mi je veoma žao što se niko dosada nije setio da izmisli servis za iznajmljivanje magaraca!!!!!!:lol: Nama bi baš bio dobrodošao jedan da nam vuče stvari za plažu:lol:……….eto ideje nekome za biznis: 😈
    A da ne pominjem da sam već opasno počela da razmišljam o nabavci omanjeg kamiončeta za ovu godinu kako bi uspeli da sve potrebne stvari lepo popakujemo 👿 ….
    šalu na stranu ali sam od tog letovanja izvukla neke zaključke kojih mislim da se držim ove godine!
    Kao prvo na more više ne idemo u jeku sezone jer em je prevruće (i posledica je da ako ne mislite da vam deca budu reš pečena možete samo da sedite u sobi a zato niste krenuli na letovanje), em nogu ne možete da stavite na plažu a kamoli peškir………pa kad to još spojite sa ležaljkama, kolicima, šlaufima, kanticama, loptama itd (mi nismo nosili suncobran jer kao što rekoh nismo uspeli da unajmimo magarca) shvatite da sve ne da nije neki provod već je poprilično mučenje!
    Kao drugo ne idemo u apartmane, sobe ili hotele sa polupansionom osrednjih kategorija ili sa ishranom u sopstvenoj režiji jer ćete ili kuvati i/ili dodatno trošiti novac sokove, grickalice, sladolede…..i vreme predvidjeno za odmor provoditi u kuhinji, seckanju, reckanju, blendiranju hrane za decu …….prodavnici i nošenju hrane, pranju i čišćenju…..-pretpostavljam da takođe tako niste zamišljali odmor……
    cene letovanja u sezoni su paprene!
    Ove godine idemo na more u aprilu u Tunis, gde je temperatura pristojnih 25 stepeni…….u hotel sa 5 zvezdica all inclusive!!!!!…..
    Nema gužve ni vrućine (dete sasvim lepo može da spava i napolju ili u kolicima-znači nije potreban ni šator za plažu, mogućnost za opekotine od sunca je znatno manja a možete provoditi znatno više vrememna napolju.
    Nema kuvanja, čišćenja ni dodatnog kupovanja hrane jer je imate na raspolaganju 24 sata dnevno kao i čišćenje i menjanje posteljine svaki dan!
    Nema nošenja suncobrana i ležaljki jer hotel ima svoju plažu, svoj suncobran i svoje ležaljke…….nema nošenja portabl krevetića ili guranja sa detetom u jednom jer vam donose krevece za decu……..
    Cene su upola manje nego u sezoni što znači da sebi možete priuštiti ili bolju kategoriju ili više dana.
    Znači spakujete samo garderobu i dobru volju i krenete na put!:hag:
    Ja se iskreno nadam znatno boljem provodu nego prošle godine i javljam se sa utiscima kada se vratimo početkom maja!

mima80
    Član
    mima80

Anita, stvar ukusa 🙂 Ja nikad ne bih isla u toj varijanti, meni je licno to smor nevidjeni, posle dva dana bih poludela. Mi vec 3 godine idemo sa detetom u Grcku, i ove cemo isto, i idemo kolima na plazu. U kolima drzimo suncobran, bazence, igracke za plazu… Stignemo do plaze, samo povadimo sve stvari i to je to. Iz sobe iznosimo samo peskire, vodu i neke grickalice. Ljudima deluje komplikovano, ali uopste nije. Sav plazni mobilijar ne unosimo u sobu, on je sve vreme u kolima. Naravno, kad bismo isli peske verovatno bi se iskilavili tegleci sve to u rukama, ali ovako nije nikakav problem. A sto se hrane tice, vec sam pisala, narucim u taverni kuvano jelo, nije mnogo novca a mene lisava kuvanja. Muz i ja nekad uzmemo giros i sl. ali za dete mora da bude kuvano. Ovako za 5-6 evra ja imam rucak za dva dana za dete

Odosmo u OT, al’ morah da prokomentarisem

MilicaCale

joj, moram i ja 🙂
    imala sam logiku isto kao anita, pa sam savu sa dve godine vodila na pun pansion.
    Dete je jednostavno odbilo da sedi za stolom. (inace sedi kad jede) I onda ga je jedan jurio po restoranu, a drugi jeo na brzinu (dete jelo retko) i sve smo, ponovo, jeli u setnji.
    Sledece godine smo poneli kuvana jela (ja sam zamrzavala u toku proleca kad god je bio visak) i ponovo nisam kuvala, a dete je jelo kad je htelo, sedeci.
    Tako da nama varijanta punog pansiona, uprkos ocekivanjima, nije odgovarala 🙂
    Na drugu temu nikakav doprinos ne mogu da dam, osim sto bi ja na tvom mestu juna proverila metro ili mr.bricolage

Mozart
    Član
    Mozart

http://4.bp.blogspot.com/_UekexCK7TJ8/SIO8xDZ-0eI/AAAAAAAAAEs/Q5jY_2zDk_o/s320/tent+campus.jpg
    Ovakav sator, slican ima da se kupi u Intersportu u Merkatoru, cena je oko 2500 din, mislim da nisam pogresila. Pakuje se lako i rastavlja se lako. Upakovan je u futrolu okruglu, kao futrola za cinele. To je neka vrsta pop up satora.

Mozart
    Član
    Mozart

http://4.bp.blogspot.com/_UekexCK7TJ8/SIO8xDZ-0eI/AAAAAAAAAEs/Q5jY_2zDk_o/s320/tent+campus.jpg
    Ovakav sator, slican ima da se kupi u Intersportu u Merkatoru, cena je oko 2500 din, mislim da nisam pogresila. Pakuje se lako i rastavlja se lako. Upakovan je u futrolu okruglu, kao futrola za cinele. To je neka vrsta pop up satora.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

MiliceCale, sto se sedenja dece u restoranu tiče-to je stvarno do deteta……moj prvi je sa 15 meseci jurio po sali, zavlačio se pod stolove gostiju…..jurili smo za njim non stop uz ups, izvinite, oprostite, crveneli za njega itd……na kraju se ceo hotel navikao ……svi nam rekli „ma opustite se i jedite na miru-….nek se zavlači pod stolice, nama ne smeta!!!!!:oops: Znači haos!
    Moj drugi sa tih istih 15 meseci kako vidi stolicu-namesti se i sedne-restoran, kafić, nebitno! Kafanski čovek skroz:) !
    I ne pada mu napamet da se diže sa stolice dok se ne najede….u stvari najveća tragedija bi bila da mu se ne da-jer on hranu obožava! Dok stariji ne bi jeo kad ne bi morao nikad, što se njega tiče!
    E, sad, i starijeg smo za skoro 4 godine malo „ušlifili“ pa sad kao sedi na guzi, kao jede itd…..
    Tako da mislim da nam to neće biti problem…….
    Uostalom vraćam se sa utiscima početkom maja pa vam pišem kako je sve prošlo i kako nam se sviđa nova varijanta letovanja!
    Al ću da otvorim novu temu nešto u stilu „kako letovati sa malom decom…..?“ da ne bismo pisali o tome „pod šatorima“….

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.