Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iccy 6 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Sator za plazu

• MilicaCale

anita, mudro. Nismo smeli da ga pustimo, restoran je imao 5 izlaza, svaki na neke stepenice, a pola stepenica direktno na ulicu 🙁

november child

..da li je neko kupio do sada neki od ovih shatorchica..? 🙂
    ..utisci, preporuka..?

Iccy
    Član
    Iccy

Mi smo prosle godine pozajmili polusator, ja bih da za ovu godinu kupimo ali ne znam gde. Na internetu sam nasla nesto slicno, ali nema otvore za ventilaciju, pa se razmisljam…
    Meni licno se dopada vise od suncobrana, ali je vazno okrenuti ga suprotno od vetra inace odeeee 😀
    unutra ubacim sve stvari, ukljucujuci naocare, kljuceve, novcanik, foto-aparat i mirna sam, ne moze ih niko tek tako pokupiti.
    uz to osecam se zakloneno od raznih pogleda, imam svoj mir :>

A prica o kuvanju, nismo bas u situaciji da se hranimo u restoranima, ne zelimo da dane provodimo u kuhinji umesto u odmaranju, tako da nosimo gotova jela, pica, pastete, virsle, krem, i sl. kupujemo samo voce, povrce, hleb i to u prodavnici u krugu hotela.

Ako neko vidi ili sazna gde ima ovih otvorenih polusatora za plazu, molim da obavesti! :hag:

vele
    Član
    vele

Iccy, ja uzela preko interneta, Eurom Denis – njihov sajt

Iccy
    Član
    Iccy

Gledala sam, ali ima samo obicnih, nema onih za plazu 🙁

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.