Ova tema sadrži 0 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  martinmilan 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Saveti za vantelesnu

• martinmilan

Pročitao sam puno korisnih stvari na forumu pa želim da podelim sa vama naše iskustvo. Posle godinu dana braka supruga i ja nismo mogli dobiti bebu. Kod lekara su nam rekli da imam lošu spermu i da možemo dobiti dete pomoću vantelesne oplodnje.Jeo sam razne orašaste plodove, pio kvas i Profertil.Nakon dve i po godine skupljanja dokumentacije, komisija i čekanja zvali su nas da radimo vantelesnu.Pošto su ponudili da radimo privatno jer su kapaciteti u Frontu popunjeni,prihvatili smo da idemo u Jevremovu. O zaposlenima i usluzi tamo samo najbolje. Od njenih 6 jajnih ćelija 4 su korišćene. Jedan fetus je propao, a tri su ubačena u matericu. Trudna je, radili smo beta hcg test.

Želim da dam nekoliko saveta budućim mamama i tatama koji su pred mukama vantelesne:

1. Ne slušajte familiju i prijatelje već isključivo lekare.
    2. Posvetite pažnju ishrani.
    3. Ne odustajte jedno od drugog tokom čekanja vantelesne,posle mraka doći će sunce.

U Narodnom frontu su čak povećali procenat uspešnih vantelesnih oplodnji na 50%.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.