Ova tema sadrži 57 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 58 ukupno)

Sex posle carskog

• dr Avluela

Sve sto ste pisale imam i ja

petra
    Član
    petra

nema na cemu Aiko,nemoj samo da puno forsiras sebe
    Avluela izgleda da nam je oporavak svima bio isti 🙂

Aiko
    Član
    Aiko

Devojke, kad vam se stomak vratio ili bar prilicno smanjio? Meni posle tri ipo nedelje izgleda kao u trecem, cetvrtom mesecu.

petra
    Član
    petra

mislim da treba da prodje sest nedelja mozda i malcice vise da se sve vrati na svoje mesto,tako da opusteno 🙂 sad ce to brzo 🙂

dr Avluela

I ja imam jos stomacic,ali osecam da jos mi je trbusna muskulatura opustena.Polako i sve ce se vratiti na mesto.

Sanja N
    Član
    Sanja N

[QUOTE]Aiko – 11/4/2007 8:45 PMJa sam pitala moju doktorku, ona kaze da ako je sve ok, sex se preporucuje posle sest nedelja.

Joj,znaci ja sam malo poranila. :lol:  :lol:  :lol:
    Ja sam imala sex posle 40-ak dana ali je sve bilo ok nisam imala nikakve probleme.Ponekad,jedva da sam osecala blage bolove ali to je bilo sve i to je brzo proslo.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Meni je receno da sest nedelja posle carskog ni ne pomislim na sex. Nakon sest nedelja sam dobila zeleno svetlo od lekara ali ja nikako nisam imala volje(hormoni su cudo), sad je vec mnogo bolje, nemam bolove, rez nikako ne osecam kao da ga ni nema. Znaci trebalo mi je tri meseca da se sve vrati u normalu!

ZZ
    Član
    ZZ

ja sam jedva dočekala da prodje tih šest nedelja,jako sam se bila uželela mog mužića..i veću želju za seksom sam imala posle carskog,nego posle prvog porodjaja koji je bio prirodan..

Ella
    Član
    Ella

Meni su u bolnici rekli da mozemo voditi ljubav odmah kad dodjemo kuci ako zelimo. Da je sve ok i da nema potrebe da se ustrucavamo. Dobila sam anti bebi pilule da uzimam da ne bi ostala odmah trudna. Posavetovali su me da ne zatrudnim godinu dana zbog carskog.
    Sex smo imali posle 7 dana kako sam dosla kuci. Bolelo me je jako, pa je mm otisao u apoteku i kupio neku mast (sto mi je Prex preporucila) i sad ide mnogo lakse 🙂 Ne osecam nista da me boli, niti ima nekih posledica. Sad je samo uzivanje!!! 😉

ZZ
    Član
    ZZ

ali nisam rekla da nisam sačekala da prodje tih šest nedelja.. 😉

ivy
    Član
    ivy

uh mi probali pre par dana i ne ide…kao da sam opet nevina 🙂
    koja mast Ella?

mayya
    Član
    mayya

ivy – 7/7/2007 22:25

uh mi probali pre par dana i ne ide…kao da sam opet nevina 🙂
    koja mast Ella?

😆 😆 😆
    I ja mislila da sam ponovo nevina!
    Al’ sam se prevarila!
    A i osecaj da je tesno sam izgleda imala samo ja. 😆 😆 😆

Mi smo isto sacekali oko mesec ipo, ili mesec dana. Nisam imala zelju, a ni sada je nemam, A nekad sam bila bas ugrozena! 😆 😆 .

Valjda ce mi se vratiti zelja. Kazu da to tako treba!
    A to kad ste “suve“, mislim da pomaze i nivea krema.

Pozdravsvim suvim pikuljicama sa potpisom na stomaku!!!!
    😆 😆 😆 😆

Ella
    Član
    Ella

mast se ovde u Francuskoj zove LubriGel Personal Lubricant. ODLICNA JE!!! Bez nje nikad ne bi islo, jer sam uzasno uska i suva!!!
    Prex je cini mi se napisala na ovoj temi negde ranije kako se zove mast koja se moze kupiti dole kod nas??!!!!
    Obavezno je koristite, zaista je dosta lakse!

PozdravCIC!!!

ivy
    Član
    ivy

Kod nas se sve vratilo u normalu,kao da se nisam ni poradjala….samo smo se mnoooooooooooooooogo pozeleli……

mayya
    Član
    mayya

:alkoholicari:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 58 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.