Ova tema sadrži 57 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 58 ukupno)

Sex posle carskog

• M&M&M
    Član
    M&M&M

Probali juce,nema sanse. Ponovo nevina ehehheheh. Drago mi je da nisam jedina, vec pomislih da nesto nije u redu sa mnom. 🙁

ivy
    Član
    ivy

Uzmite mast….

M&M&M
    Član
    M&M&M

Uzecu.Dobro je da znam da nije neki drugi problem.

stancha
    Član
    stancha

A ja cekam da mi neko odgovori na pitanje vezano za sex,postavljeno u okviru sasvim druge teme,kad tek sad vidim vi ovde apsolvirale tu problematiku.
    Hvala onom ko izmisli ovaj forum!

Selena
    Član
    Selena

moj muzic i ja smo imali sex 4 nedelje posle carskog.sve je bilo normalno,nisam imala nikakve bolove. mada mi je doktorka rekla da treba da se ceka 6 nedelje posle carskog.mi nismo cekali,i sve je bilo u redu!

Ella
    Član
    Ella

Meni su u bolnici rekli da mozemo odmah cim dodjem kuci da vodimo ljubav bez ikakvih problema, iako sam se porodila na carski. Lepo je doktorka to rekla, samo je meni to bilo totalno neizvodljivo! Evo i danas 8 meseci posle porodjaja, mene i dalje boli kad vodimo ljubav :buljavko: 🙁 Boli me kao da mi je svaki put "prvi put", i onda ne mogu da se opustim, da uzivam i da mi bude lepo. Vec samo cekam da sto pre prodje 🙁 Bez obzira sto koristimo neki gel (mast), dobro pomaze koliko-toliko, ali opet… nije kao pre… i ne razumem kako je to moguce :hmm:

Angel
    Član
    Angel

Ma ja jos ne razmisljam o tome a nismo vec mesec dana. Dodje to na svoje, mada u ponedeljak mi skidaju konce pa cu pitati kako i sta a odmah zatim na jos dva tri mesta da vidim sta ko kaze.
    P.S. Sve i da hocemo, nemamo vremena…evo opet se probudila 🙂

Angel
    Član
    Angel

Dobro devojke imamo li nekog gineologa-akusera ovde na forumu? Mislim pocela sam da razmisljam o sexu, totalno bi me opustio i prijalo bi samo eto prodje tri nedelje i dva dana i ne znam dal je dovoljno i sta i kako, a misljenja se razlikuju i to me nervira. Ja bih neko obrazlozenje o tome sta se desava sa matericom pa mora da se ceka, sta bi bilo kad bi bilo kada bi se odnos upraznjavao pre nego sto dozvoli lekar? Takodje me zanima zasto bol a pogotovo posle toliko vremena? Jbg mozda i nemamo neko docu ovde al me nervira da se jurimo sa misljenjima raznih lekara jer ima i onih koji pricaju svasta pa ima i onih koje je zena ili muz iznervirao tog dana pa nas posavetuju da nam napakoste i tako…

Brandza
    Član
    Brandza

Posle carskog stvarno ne znam…posle prirodnog moze,mene je cak moja dr. na kotroli posle 6 nedelja od porodjaja i pitala da li sam imala odnose…ne znam sta su ti rekli dr. kad si isla na skidanje konaca Angel?

emili
    Član
    emili

JA SAM ANGEL POSLE OBA CARSKA SACEKALA 40 DANA A NIJE MI BILO TOLIKO DO TOGA NAROCITO POSLE DRUGOG PORODJAJA.ZNAM DA JE MOJA ZAOVA SACEKALA SAMO DVE NEDELJE .OPET VIDI TI KAKO SE OSECAS

emili
    Član
    emili

JA SAM ANGEL POSLE OBA CARSKA SACEKALA 40 DANA A NIJE MI BILO TOLIKO DO TOGA NAROCITO POSLE DRUGOG PORODJAJA.ZNAM DA JE MOJA ZAOVA SACEKALA SAMO DVE NEDELJE .OPET VIDI TI KAKO SE OSECAS

Angel
    Član
    Angel

Ma osecam se super, ne boli me nista i bas mi je na kraju krvarenje, jos par dva dana i kraj potpuno a vraca mi se i zelja al se plasim da me ne boli kao sto su sve pisale do sad. A kad sam isla na skidanje konaca nisam pitala posto mi ih je skinula nadrndana glavna sestra a ne doca, ko njega tek 21.
    Hvala vam, sacekam ja docu pa sta god da kaze vise cu da sledim osecaj kao i u trudnoci. Neverovatno koliko telo nikad ne gresi kad porucuje nesto-treba ga slusati.

Angel
    Član
    Angel

Oke poslusala sam svoj telo i uradila sam neocekivano. Danas je tri nedelje i tri dana od carskog. Vodili smo ljubav i naravno da je sve u redu i da je bilo divno kao pre svega toga. Nije bolelo, nismo koristili kreme i cuda i bili smo rumeni u obrazima :love: . Nismo cekali doktora vec sam samo pustila da ide spontano i poslusala sam svoje telo a mm mi je verovao kao i za vreme trudnoce. I eto cele mudrosti. Prepustite se i slusajte svoje telo, to je moj savet! Nemojte se plasiti, od straha nikad niko nista lepo nije imao! :bravo:

Angel
    Član
    Angel

Ella – 22/5/2007 16:41

Meni su u bolnici rekli da mozemo voditi ljubav odmah kad dodjemo kuci ako zelimo. Da je sve ok i da nema potrebe da se ustrucavamo. Dobila sam anti bebi pilule da uzimam da ne bi ostala odmah trudna. Posavetovali su me da ne zatrudnim godinu dana zbog carskog.
    Sex smo imali posle 7 dana kako sam dosla kuci. Bolelo me je jako, pa je mm otisao u apoteku i kupio neku mast (sto mi je Prex preporucila) i sad ide mnogo lakse 🙂 Ne osecam nista da me boli, niti ima nekih posledica. Sad je samo uzivanje!!! 😉

Ella znaci imali ste sex i pored krvarenja? Pitam posto smo se mi posle samo 3 nedelje osmelili i to dva puta a pregled mi je tek za manje od dve nedelje, a tad ce mi biti 6 nedelja. Meni je mnogo nelogicno da se ceka duze od 6 nedelja jer tad vec uveliko sve bude u redu, medjutim htedoh te pitati to posto me je samo tvoj odgovor zaintrigirao. 🙂

Ella
    Član
    Ella

Angel, ja sam krvarila malo u bolnici, svega 3 dana. Posle NISTA. Dosli smo kuci, sve je bilo normalno. E kad sam dosla kuci, mi smo… :ukrevetu: 🙂 Mene je tad bolelo, kao evo i sad, 9 meseci posle 🙁 Inace dobila sam svoju prvu menstruaciju tek 7 meseci posle porodjaja :shock:. Sad mi je sve ok, redovno, nije bolno, i traje kratko. Ali stos e tice sexualnog odnosa, i dalje se patim, i jako malo uzivam. Bez ovog gela, ne bi mogla!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 58 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.