Ova tema sadrži 81 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  k.josip 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 82 ukupno)

Skidanje fleka

• kalet
    Član
    kalet

Devojke, cime skidate fleke sa garderobe?

Standzi
    Član
    Standzi

Ja imam nesto od „Dr.Beckmann“ za masne fleke i super je !Ali ne znam da li to u Srbiji ima…nisam gledala kad sam bila jer svuda nosim za sobom pa nisam imala potrebu da trazim…
    Od tog proizvodjaca imas proizvod za skidanje svih vrsta fleka.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

JA SKIDAM FLEKE VENISOM

kalet
    Član
    kalet

I da li je efikasan? Imam neke fleke na garderobi mog malisana i nikako da se skinu, ali venis nisam probala.

markova mama

Ove fleke sto ih Marko „proizvede“ ni venish ne skida

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni je venis efikasan ali ovde u francuskoj ima i ACE za fleke ne kao ono u Srbiji za belo rublje vec za fleke i poprskas na fleku ubacis u masini i gotovo

Standzi
    Član
    Standzi

da znam ivana ima i ovde u Nemckoj ali bez sale najbolji je domaci sapun!!!!ako imate nekog na selu da to pravi obavezno recite da vam treba to je naj naj..ja sam od babe pokupila prosli put kad smo bili…i samo t koristim za markove stvari

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

mislis Stanislava na svinjski sapun tj onaj sto se pravi od svinjske koze ako je to znam za to ali meni su venis i ace najbolji znam za taj sapun to imaju i moji

Standzi
    Član
    Standzi

da da, ja koristim od dr.Beckmann za skidanje fleka,ali kad sam bila dole baba mi je spakovala taj sapun jer nista ne moze Markove fleke da skine kao taj sapun!!nisam verovala dok nisam probala!!Ti stari recepti su super i stvarno iznenadjuju 😯 😆

Mirche
    Član
    Mirche

Ja samo onako zadovoljna vanish-om…neke fleke koje nista nije moglo da skine , on je skinuo, ali opet neke fleke od soka od jabuke nije mogao… :neznam:
    Ali moram da napomenem da je skinuo ogromnu fleku od crnog vina sa mojih bez pantalona (malo su i pantalone posvetlele), ali se meni to cinilo nemogucim…

njanja
    Član
    njanja

Vanish!! :bravo:
    Ma, skida sve! Mrlje od trave, od soka od malina, cak i neke masne fleke!! Ja prvo lepo oribam vanish sapunom, pa nanesem onaj vanish prasak direktno na mrlju i ostavim tako da malo stoji, i bude vrhunski cisto!

njanja
    Član
    njanja

kliknula dva puta na „posalji“
    c, c, c, malo sam :spavam:

May05
    Član
    May05

e ja sam sinoc natopila ves sa mrljama u venis, i nista nije pomoglo ni jednu fleku nije skinulo,jos cijelu noc je bio u venisu,sutra cu stanislava da kupim taj dr Bekmann,pa da probam sa njim skinuti te fleke.nadam se da cu uspjeti.

Sneki
    Član
    Sneki

I ja imam ista iskustva sa Venish-om 😥

kalet
    Član
    kalet

Ja sam kupila VENISH i sa majce je skinuo fleke a sa mm bermuda nije, mislim sta reci?

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 82 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.