Gledanje 76 članaka - 76 do 82 (od 82 ukupno)

Kućne Majstorije

• malisha75
    Član
    malisha75

MilicaCale;793758 wrote: malisa, gde si nasla ovo?
    a mi smo imali problem ovog leta: frikomov sladoled coko-moko.
    Do sada su se sve fleke skidale pranjem arielom u masini (ako je potrebno ponoviti pranje) a ove godine ne mogu da skinem fleke od sladoleda. Kao da su dodali neku novu boju sladoledom, koja se ne skida…
    isti problem imaju jos dve mame sa kojima sam razgovarala i jos uvek nismo nasli resenje…

Tek sad vidim da si pitala. Ja sam kupila u Austriji, ali moja svekrva kupuje neke druge proizvode iste firme u Merkatoru, pa mozda ima i ovo. U pitanju su male bocice, i mislim da ima desetak razlicitih, za razlicite vrste fleka.

MilicaCale

hvala. Kupovala sam njihove maramice (za bojeno) i super su, ali ovo nisam videla. Potrazicu

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Milice, videla sam ovo danas u Veru. Kosta 268 din jedna flasica. Ne znam samo da li ima Vero u Nisu. Ali ako nema trebalo bi da ima u velikim marketima tipa Mercator i sl.

Iccy
    Član
    Iccy

Ja za skidanje fleka koristim BioShout. Skidala sam fleke od mastila, krvi, crnog vina, ajvara, crvenih sosova, raznog voca i povrca (imam bebu, znate sta to znaci), razne masne fleke i jos mnogo toga (mm radi u laboratoriji, svacega bude na uniformi). Pri tom nikada nisam zurila da svezu fleku mazem i natapam, cak sam bez problema prala i ono sto je vec bilo oprano i ispeglano a fleka ostala, carobno! Pred stavljanje u masinu stavim sredstvo na fleku, ubacim u masinu (obojeno na 30-40, belo na 60) i sve se opere i pri tom ne skida boju sa obojenih tkanina. Prezadovoljna sam i opustena kad su fleke u pitanju :bravo: :bravo: :bravo:

njamiii
    Član
    njamiii

Cale, imas ih u liliju. Vec par godina u nazad (i pre dece) koristim stain devils, ali ga dovlacim iz Engleske, tako da ne znam kakav je ovaj „domaci“, probacu ga uskoro posto sam potrosila sve zalihe. Super radi posao, neki su tecni neki u prahu.
    Elem, mene zanima kako skinuti fleke od banane? Dreze se vec par pranja na 90stepeni.

malisha75
    Član
    malisha75

Mame, kako se borite sa flekama od plastelina?

k.josip
    Član
    k.josip

najbolji je ariel gel za odstranjivanje mrlja

Gledanje 76 članaka - 76 do 82 (od 82 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.