Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 10 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Skup mama iz Beograda

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

E mamike ajde da se konacno dogovorimo, jer ako smo za nedelju onda imamo malo vremena

nona
    Član
    nona

mikamaco u pravu si!
    ajde da se dogovorimo gde i kad?
    ocemo li kod konja?oko 16h-17h?moj predlog

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mamike hocemo li se dogovoriti za sutra? St se mene tice moze i ranije jer ce biti bas toplo i lepo ali ako drugi ne mogu onda moze i tad

nona
    Član
    nona

ne znam jel vazi za sutra posto se niko nije oglasio da mu odgovara? :hmm:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

E mamike ako svratite ovde a iskreno se nadam da hocete, sad saljem mirche pp da preseli temi na Aktivne teme, i kad preseli ja pisem vreme i mesto i nadam se da ce vcina doci :-* vas sve puno

nona
    Član
    nona

znaci nista od vidjanja? :anene: 😥 😥

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nona pokusacemo da organizujemo za sledeci vikend i nadam se iskren da cemo uspeti :-*

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Jel moze za sledeci vikend? Ja bih da jos danas ugovorimo dan da mi mamike mogle da se otganizuju i da planiraju?
    Znaci 16 ili 17 maj

malena89
    Član
    malena89

Sto se mene tice ja ne znam da li mogu da dodjem ali potrudicu se… Meni vise odgovara nedelja 17.05… pa mame odlucite se pa ajde svi da se upoznamo…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nema problema, Anka u pravu si, znaci neka bude da je susret 17.05 hehe jos samo godinu da napisem hehe
    Anka bre bezveze, bas bih volela da ih vidim ali naravno pretpostavljam koji je to tebi cim

Guest
    Član
    Guest

E VIDIM PRICATE ZA NEDELJU A JA NECU MOCI,BRAT MI SE ZENI,PA AKO PROMENITE JAVITE

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mamike sad sam procitala da je Mirche dala informaciju da ce skup mama i humanitarna akcija biti krajem maja. Pa ukliko zelite onda to mozemo da odlozimo za taj dan da bi nas bilo vise :neznam: Kako god zelite

lelly
    Član
    lelly

Oh Anka hvala sto mislis na nas, ali ti si opasna, ti bi da ostavis tvoje djavolcice kuci, a da vozis ovo moje cudoviste, hehe
    Dolazimo na ovaj skup koji je mirche pominjala, bice to super prilika da se sve vidimo, jedva cekam!

nona
    Član
    nona

MikaMaca – 11/5/2009 18:38

Mamike sad sam procitala da je Mirche dala informaciju da ce skup mama i humanitarna akcija biti krajem maja. Pa ukliko zelite onda to mozemo da odlozimo za taj dan da bi nas bilo vise :neznam: Kako god zelite

mislim da je to ok!ja se slazem za krajem maja

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

I ja mislim da bi to bilo super! Iskreno se nadam poznanstvima sa svima vama pa cemo onda lako da se vidjamo posle :-*

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.