Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece 2

Ova tema sadrži 1,025 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,026 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece 2

• Dorothy
    Član
    Dorothy

Sve je prelepo, ali Teodorina bundica je VRH!!!

jaguar
    Član
    jaguar

Bundica je extra, Babily odlepili smo na stvari sa mikijem i winijem GDE DA NADJEMO

Leptir
    Član
    Leptir

Evo i nase novije garderobice….

nensy
    Član
    nensy

Leptir,jaknica je prelepa.
    Jelena,bundica je prelepa.Nemam reci!

Babily
    Član
    Babily

Jelena&Teodora super su mi vase stvarcice, ima mama dobar ukus koliko sam primetila iz ranijih slikica odece. 🙂
    Maja-belgija isto, extra ukus. :love:

Mada sve mame na ovom forumu stvarno kupuju jako lepe stvari. Bas sam odusevljena.

Leptir jaknica je stvarno prelepa, gde si je kupila? Ja sam na taj fazon trazila za mog sina ali nigde nisam nasla. 🙁

Jaguar za winnie i mickey stvari ces morati malo u Nemacku. 🙂

Evo jos da dodam i slikice nase obuce koju smo uzimali u zadnja 2-3 meseca.

Ines
    Član
    Ines

Babily – 10/1/2010 00:42

Jelena&Teodora super su mi vase stvarcice, ima mama dobar ukus koliko sam primetila iz ranijih slikica odece. 🙂
    Maja-belgija isto, extra ukus. :love:

Mada sve mame na ovom forumu stvarno kupuju jako lepe stvari. Bas sam odusevljena.

Leptir jaknica je stvarno prelepa, gde si je kupila? Ja sam na taj fazon trazila za mog sina ali nigde nisam nasla. 🙁

Jaguar za winnie i mickey stvari ces morati malo u Nemacku. 🙂

Evo jos da dodam i slikice nase obuce koju smo uzimali u zadnja 2-3 meseca.

Stvari su prelijepe,ali gdje nadjete donataro za sve ovo, treba jedna dobra plata samo za ovu odjecu i obucu.

Leptir
    Član
    Leptir

Ines jaknicu smo dobili smo za rodjendan ne znam gde je kupljena.

Mi smo mu kupili slicnu u Benettonu,tako je kao sjajna i perjana.

I vase stvarcice su super ja volim H&M,steta sto ga nema u Srbiji da mame kupuju lepe stvari po povoljnim cenama.

Mozart
    Član
    Mozart

Stvarcice su PRELEPE. Ne znam sta je lepse, da li za decake ili za devojcice.

Babily ,cini mi se da su stvarcice H&M,jel tako?Nase omiljeno pogotovo tigar i snupi. Bade mantil me je odusevio.Jel kupljen kod nas ili ne?Kolika mu je cena?

Dorothy Dorine stvari su :-* patike nike stvorene za mene.

Babily
    Član
    Babily

Mozart – 10/1/2010 18:56

Stvarcice su PRELEPE. Ne znam sta je lepse, da li za decake ili za devojcice.

Babily ,cini mi se da su stvarcice H&M,jel tako?Nase omiljeno pogotovo tigar i snupi. Bade mantil me je odusevio.Jel kupljen kod nas ili ne?Kolika mu je cena?

Dorothy Dorine stvari su  :-* patike nike stvorene za mene.

Dobro si primetila. 🙂 Vecina je H&M a ima nesto i C&A.
    Bade mantil je C&A. Kupljeno je u Nemackoj, bila sam na 2-3 dana. A cena mu je ja mislim bila 19e. 🙂

Babily
    Član
    Babily

Ines donator sam iskljucivo ja. 🙂 Inace sam samohrana majka, jos nisam razvedena ali bicu uskoro valjda. A bivsi mi naravno nista ne pomaze…
    Ali da ne pricam sad o tome na ovoj temi..

Ines
    Član
    Ines

Babily – 10/1/2010 22:49

Ines donator sam iskljucivo ja. 🙂 Inace sam samohrana majka, jos nisam razvedena ali bicu uskoro valjda. A bivsi mi naravno nista ne pomaze…

I ja sam samohrana,mozemo se druziti i na onoj temi za samohrane. A uzivam da su djeca lijepo obucena,ali nekad je nemoguce…

mayya
    Član
    mayya

Nije me dugo bilo na ovoj temi. Valjda zato sto sam sve stvari kupovala pojedinacno, pa mi nije bilo interesantno da slikam.
    Ali, sakupuh par slicica na gomilu.

Klara i Teodora su oduvek bile damice foruma, pa sam samo potvrdila to misljenje, njihovim novim krpicama.
    A odusevio me je izbor odece i obuce Babilinog sina.

A evo i nekoliko nasih kombinacija…

sivi dzemperic
    Photobucket

bela kosuljica
    Photobucket

farke
    Photobucket

sve to u kobinaciji
    Photobucket

majicice
    Photobucket

Photobucket

kombinacija
    Photobucket

prsluk i kosuljica (ova kombinacija mi se bas ne svidja, ali ajde… )
    Photobucket

trenerica
    Photobucket

i jos jedan simpa dzemperic
    Photobucket

i cizmice za sneg
    Photobucket

To je sve sto sam imala na fotografijama. Nadam se da vam se dopada, koliko i meni!

Babily
    Član
    Babily

Ines – 11/1/2010 08:46

[QUOTE]Babily – 10/1/2010 22:49

I ja sam samohrana,mozemo se druziti i na onoj temi za samohrane. A uzivam da su djeca lijepo obucena,ali nekad je nemoguce…

Naravno da mozemo. 🙂
    Sad u naredna 2-3 nemam vremena posto imam neke ispite 😆 a;i cim se zavrsi eto mene na druzenje. 🙂

andrea
    Član
    andrea

Mayyo ova prva kombinacija je extra!!! Naravno i sve ostalo je prelepo 🙂

Babily
    Član
    Babily

Mayo meni je sve super. A gde si nasla cizmice? 🙂

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,026 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.