Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece 2

Ova tema sadrži 1,025 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,026 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece 2

• mayya
    Član
    mayya

Hvala devojke!
    Cizmice smo kupili u prodavnici decije obuce, u Kralaja Aleksandra, u samom centru NS. Ali sam zaboravila kako se zove prodavnica.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mayyo, stvari su mnogo lepe. Interesuje me gde si uzela onu majicu sa Dambom. ako se setis bila bih ti zahvalna.
    Vuk je lud za Dambom pa bih da uzmem ako nadjem.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mayyo, super je Necina odeca, momacka :-))) Pogotovo ona prva kombinacija i onaj dzemper na strafte (na toboganu)!
    Evo sta sam ja ponovila moju decu, tj. prvenstveno Mimu kojoj je sve okracalo… Sve je kupljeno na snizenjima, posebno preporucujem bodi majice iz BebaKidsa koje su po neverovatnih 300 dinara!!!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Evo i Dorinih stvari

mayya
    Član
    mayya

Aaaaa, kako ced nase drugarrice Mimi i Dora biti lepeeee!!!
    Mama, bas si ih skockala!

lillyblue – 13/1/2010 08:03

Mayyo, stvari su mnogo lepe. Interesuje me gde si uzela onu majicu sa Dambom. ako se setis bila bih ti zahvalna.
    Vuk je lud za Dambom pa bih da uzmem ako nadjem.

Lillyblue, majicu sa Dambom sam kupila u Teranovi. Mislim da je kostala 490din.
    Kad sam je ja uzela, pre par dana, bilo je jos brojeva. Malo su veci modeli, pa je Neca upao u br 2.
    I Nemanja obozava Damba! Pretpostavljam da i Vuk ima Disney knjigu? 🙂

andrea
    Član
    andrea

Dorothy gde si kupila tuniku na tufnice? savrsena je!!! i sve ostalo je prelepo mada nisam ni sumnjala u tvoj izbor 😉

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mayyo :-***
    Andrea, i ja sam otpala na tu tuniku, mada nam i nije bila u planu da je kupimo nisam mogla da odolim :-))) Kupila sam je u TurboLimacu, ima i na straftice umesto tufni. Super izgleda sa braon helankama, a gore oblacimo onu karamel boje body majicicu (ispod tunike), to cemo obuci za slavu sledece nedelje.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Super su vam stvarčice. :bravo: :bravo: :bravo:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Hvala Mayyo na odgovoru. Nisam jos stigla da odem da vidim, mada ih verovatno vise nema.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Zakazala nam nesto ova tema, gde ste zenske???!!!
    Evo nasih novih stvari za prolece…

Imamo mi toga jos, samo dok prebacim slicice…

marijana
    Član
    marijana

babily super su stvarcice ali sto si neke stvari slikala a neke skidala sa sajta
    kad si vec slikala sve mogla si i to
    :hmm: :hmm:

sanja.psc
    Član
    sanja.psc

Mislim da je tema malo bezobrazna,a i besmislena.Čemu to šta ko ima novo?Svom detetu mogu da priuštim dovoljno,ali naravno da uvek ima nešto još što želim.Ali…zar nije malo glupo i bezobrazno prema nekima(a ima ih mnogo)koji svom detetu nemaju za najosnovnije,pokretati ovakve teme.Izvinite ako sam neku uvredila,svi volimo da nam deca budu skockana,ali ipak mislim da ovakve teme nisu fer!

pahuljica
    Član
    pahuljica

Mislim da nije ni bezobrazna ni besmislena.
    To je isto kao kad gledas izlog neke skupe radnje a znas da tu ne mozes da kupujes. Zasto bi bilo bezobrazno da takva radnja postoji? Znas koje su ti mogucnosti pa se tako i ponasas.
    Koliko sam puta cula kako zene cokcu kad vide cenu na nekoj garderobi, a usle su u Kanz ili nesto slicno. Meni kad je nesto skupo ne dramim, lepo ostavim i izadjem. Volim da vidim lepe stvari, ne moram da ih posedujem.

hippeia
    Član
    hippeia

Kada bi cilj ove teme bio isticanje etiketa, onda bih se slozila sa sanjom, medjutim posto ne smatram da je to slucaj- mislim da je tema mnogo simpaticna i sluzi iskljucivo tome da mame podijele radost s drugim mamama i uzivaju u onome sto su kupile svom djetetu.
    Te mame koje nemaju ni za najosnovnije sigurno kupe po nekad nesto svojoj djeci, jer djeca valjda ne idu gola i bosa??? Pa kad vec kupi- zasto ne bi i islike postavila? Ne razumijem sta te tacno vrijedja u ovoj temi?

Natasa
    Član
    Natasa

Ja volim da pogledam sta su mame kupile deci, nesto od tih stvarcica, obuce i igracaka mi se svidi pa kupim Davidu.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,026 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.