Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece 2

Ova tema sadrži 1,025 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,005 (od 1,026 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece 2

• Leptir
    Član
    Leptir

Evo i nase cipelice,bile su na snizenju 50 % pa smo kupili za prolece 🙂

lance
    Član
    lance

Dorothy Dora bas ima super ukus, na mamu.
    A jel Mimi sama bira sebi gardarobu ili jos ti mozes da utices na izbor?
    Leptir cipelice prave momacke, nema sta.
    Evo i nasih krpica. Pidzama iz jednog djela je poklon od kume a ovo ostalo je mama birala.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Preslatke su vam stvarcice.

Lance,prelepe su vam stvarcice,dzemperic posebno.

Evo i nekoliko nasih…slikala sam ih poodavno,al nikako da okacim…

Dorothy
    Član
    Dorothy

Sandrabgd, super su mi teget cipele!
    Evo i Laninih stvari

I Mimina pidzama

nensy
    Član
    nensy

Puno lepih stvarcica!!!

krissty
    Član
    krissty

Baš su lepe stvarčice, onu hello kitty majicu smo i mi imali istu ali sad nam je već mala:(

lance
    Član
    lance

Sandra, Dorothy divno.
    Dorothy svidja mi se ta teksas haljinica ili tunika opasno. I ja sam Sari kupila teksas kombinezon na bretelice al nije mi ovdje, u Roanoke je pa kad ga uzmem slikam ga.
    Mi se vec uveliko opremamo za ljeto jer ovdje gdje smo se preselili jos je toplije tako da vec u martu se mogu nositi kratki rukavi.
    Neke stvarcice smo dobili i za rodjendan a ostalo je mama birala :). Neke stvari nisam ni stigla da slikam, nadam se da cu biti redovnija i na ovoj temi.

Jos moram cipelice da postavim al komp mi koci opasno.

krissty
    Član
    krissty

Lanče preslatke su stvarčice, jedva lekam da i mi ovde počnemo da nosimo kratke rukave i druge lagane stvari, zasad ne možemo da se izvučemo iz džempera

Mozart
    Član
    Mozart

Lance divno obozavam carter’s
    Dorothy i tvoje cice su lepo obucene,nego gde si kupila onu pidzamu,vidim ima ranflu?Ne mogu da nadjem pidzame sa tim cudom,naravno treba mi za decake.

Ranfla

Praktična stvar sa davno izgubljenim uputstvom za upotrebu. Tamo gde joj mesto nije (trenerke) ima je na metre, tamo gde je potrebna ni za lek (pidžame).

I onda se probudite ujutro sa nogavicama usukanim do prepona, smrznutih ekstremiteta.
    Ovo je sa VUKAJLIJE, mnogo me nasmeja.
    Sandra gde ste kupili taj tepih, izgleda mnogo toplo,tako je pun?

krissty
    Član
    krissty

Mozart, potpisujem za ranfle!!!

Malo je OT, ali ja sam se ubila tražeći pidžamu sa ranflom za sebe pre jedno 2 meseca i nisam uspela da nadjem

Mozart
    Član
    Mozart

He,he Kristty.Ja ne kupujem nista kad nema ranflu.Trebaju mi pidzame za Aleksu.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mozart, to je pidzama iz onih ariljskih prodavnica pamucnih stvari, ova konkretno sa Naselja iz Tozinog sokaka. I ja volim kad ima ranflu, mnogo je zgodnije :-))
    Lance, divno je sve, ali ona suknjica i tri majicice su vrh vrhova :-)))
    I mi smo naleteli na neku rasprodaju letnjih stvari pa smo se prilicno isponavljali!
    Mimine majice

Lanine majice

Lanini kompletici

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mimine haljinice

Mimine 3/4 pantalone i jos neke majice mesane

Lanino

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mimino

Udavih sa slicicama, a ima ih jos samo nisam sve prebacila ;-)))

malisha75
    Član
    malisha75

Toliko lepih stvarčica, baš će deca da vam se modiraju!
    Mi imamo puno, uglavnom nasleđene, kvalitetne garderobe, pa mi je prosto bzv da kupujem nešto, jer nemam ni gde da stavim. Kad mi je prepun orman, ne vidim šta sve imam, pa nose ono što prvo dohvatim, dok neke stvari ni ne obuku. A onda opet kad vidim Emu, u Ivanovoj odeći, kako se igra sa autićima, malo se zamislim, pa brže bolje smislišljam šta da joj kupim. Još ću malo da se suzdržim dok je zima, a od proleća, definitivno kupujemo samo haljinice i suknje 😆 .

Mozart, mi kupujemo za dečka pidžame u cartersu – uzane su, i imaju ranflu, nije loš kvalitet, jedino nam se malo razvuče okovratnik.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,005 (od 1,026 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.