Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece 2

Ova tema sadrži 1,025 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1,006 članaka - 1,006 do 1,020 (od 1,026 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece 2

• njamiii
    Član
    njamiii

Da znas da sam i ja primetila to za okovratnik, sa jednodelnim nije bilo problema, ali ove iz dva dela kao da se rastegle oko vrata.

Mozart
    Član
    Mozart

He he, Malisha i Njami i ja kupujem Aleksi te pidzame.Zbog ranfle, pa zato sto su i uske, ali sad u poslednje vreme kad god sam usla da pitam za pidzame nije ih BILO. A imam utisak da pidzame rastu sa njim.NIje se ragflavljivao okovratnik,cak sam nekad morala ja da ga razvlacim.
    Dorothy ,tacno sam znala da je to taj butik sa Novog naselja.E moraacu da odem,zbog sestricine. Sad bih mogla jedno devojcicu da rodim.:lol: samo da je modiram.

njamiii
    Član
    njamiii

Pa znas sta, moj ima malo veci obim glave, pa nam se mozda zbog toga razvuce 😆 Ja sve volim sa ranflom, i u one trenerke koje nemaju ja uvlacim lastis, prvo ne brinem se da li ce se saplesti, a drugo uvek mogu da uzmem za broj vece, pa da traje. Koliko su sad njihove pidzame kod nas? Nama uglavnom sve baba donese iz Amerike, cak i kada kazem da nam ne treba nista, ona navuklja, pa se onda iznerviram, ali posle shvatim da joj je to verovatno terapija za to sto nije stalno sa njima…

Mozart
    Član
    Mozart

Njamiii,nadjoh danas carter’s pidzamu, jedna jedina za decake za 3 godine,jeste da je novogodisnji dezen sa irvasom i Deda Mrazom ali nema veze.Cena 1450 din.
    Ranfla zakon.Koliko puta sam se ja saplela o svoju nogavicu, nemam ranflu na trenerici,bas sam mogla da se izubijam.Jednom sam cak i Aleksu drzala u rukama kad sam se saplela.

krissty
    Član
    krissty

Mozart, jel gore u Merkatoru u Osh Koshu ima Carters stvarčica?

Mozart
    Član
    Mozart

Ima Krissty, a imas i u bazaru.Tu je isto otvorena osh kosh,gde naravno ima i carter’s stvarcica.

krissty
    Član
    krissty

Hvala na odgovoru, nisam znala da su i u Bazaru otvorili, a u Osh Koshu smo kupovali stvarčice kad je Dunja bila beba i zato se i sećam kroz maglu da tamo ima Carters

Dorothy
    Član
    Dorothy

Evo jos malo nasih noviteta :-)))
    Mimin kompletic

Lanin dzemper i haljinica

Mimino

Dorothy
    Član
    Dorothy

Lanin kompletic i sortsic

Mimine patike

Lanine cipele

Micka&Nidza

Ja na ovoj temi nisam kativna koliko bih volela da budem… mi imamo mnogo lepih stvarcica ali nemam fotoaparat….

htela sam da pitam da li postoje jednodelne pidzamice za dete od 2 godine? to bi nam bio spas jer se stefa skida…ujutro kako se probudi pocne skidanje i za 2 minuta je samo u pampersu…bas bi nam znacila jednodelna pidzamica bar dok ne krene lepse vreme….

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Micka,postoje jednodelene pidzamice za vecu decu.Mi ih imamo nekoliko.
    Uglavnom su to Carters,ja bar nisam videla jos neke,mada moguce da ima.

krissty
    Član
    krissty

Mi isto imamo jednodelne za 24-36 meseci, ali smo ih dobili pa ne znam gde su kupljene, marka je Zippy baby, nemam ništa drugo njihovo, ali uglavnom postoje, bas cu baciti pogled kad budes isla do Merkatora

lance
    Član
    lance

postoje Micka i ja imam Carters. imaju i deblje i tanje. nacicu i postavicu link.

http://www.carters.com/carters/Snug-Fit-Cotton-Pj%27s/V_340-408,default,pd.html?cgid=carters-toddler-boy-pajamas

Micka&Nidza

Hvala na odg Kristy,Sandra i Lance….
    Ovde ne verujem da ima bilo sta Carters, pogledacu u Cipelicima i jos nekim decijim radnjama….
    U svakom slucaju hvala na odg jer stvarno nisam znala da postoje jednodelne pidzamice za stariju decu…:hag: za sve tri!!!

Angel
    Član
    Angel

Svaka cast za stvari, sve je jako slatko kao i uvek, a ubedljivi favorit u oblacenju decice (i sebe) mi je Sandra 🙂 .
    Evo i ja malko da se pohvalim novim stvarima.8) 😆

Gledanje 1,006 članaka - 1,006 do 1,020 (od 1,026 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.