Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece

Ova tema sadrži 2,603 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,604 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece

• mayya
    Član
    mayya

Evo mesta gde mozemo da postavimo slicice garderobe i obuce koje smo kupili nasoj decici, da preporucimo sta je dobro, da iskomentarisemo jedne drugima sve te stvarcice ili da se cisto pohvalimo, jer je svaka majka ponosna na nesto sto je kupila svom detetu.

Ajde Ivana!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ajde samo da uspavam dete i kacim slike od nase dve jaknice,sal,rukavice,i jedne tople pantalone za zimu na tregere.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Za Beogradjanke, ne znam da li ih ima u jos nekom gradu, ja sam kupila sjajne stvari za decu u Domino shop-u na Obilicevom vencu. Imaju fenomenalnu garderobu za klince. Stavljam i ja slike cim moj krs internet prebaci u photobucket.

mayya
    Član
    mayya

Evo je nasa jaknica. Danas smo je kupili.

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Meni se jako svidela, ali Nemanji izgleda nije!

Sve u svemu, kad smo je kuci probali, tek tada sam zakljucila da je prekruta i da je cibzar jako tvrd, pa ne znam ni kako ce podnositi kada je skroz zakopcam.
    Tako da vvam savetujem da kada kupujete jaknicu, obavezno dobro isprobate na detetu u prodavnici. Da je lepo zakopcate, ispipate i sl.

A ozda nasa na kraju ispadne ok. Ko zna!

leptiric
    Član
    leptiric

Mayya
    jaknica je bas lepa,moderna
    Sto Nemanja place?

mayya
    Član
    mayya

Place jer mu se ne svidja jakna!
    Salim se, naravno! Mama ga je ustinula sa cibzarom. Bezobraznica jedna! Dobice po :batinepoguzi:

leptiric
    Član
    leptiric

ok
    mayya,razumem

Prex
    Član
    Prex

Jao mama mayyo sram te bilo ustinula dete 😆 😆 😆 ali Nemus je meden cak i kad place, srce maleno…i bas je lepa jaknica, meni se bas svidja, znas mozda ce kasnije kad pocne da je nosi da se malo opusti i da ne bude tako kruta kao sto kazes…u svakom slucaju poslusacu te i kad budemo kupovali jaknicu moracu da povedem Taru da proba u radnji.
    Ivana super su sve ove Lukine stvari, ali vec smo svi i navikli da Luka ima super garderobicu, pravi je mali maneken :-* :-* :-* ali da znas da mi se od svega najvise svidja ona njegova postavljena teksas jaknica sa dva reda kopcanja, mislim da je ti zoves bundica, skoro si postavljala neke slike gde je Luka u njoj. Ta jakna mi je favorit, pa ja bih odmah za sebe kupila jednu takvu.
    Jao moram da vam slikam Tarine cizmice koje joj je stric doneo iz Njujorka, ja sam odusevljena…
    Ivana obavezno postavi sliku te Chicco flasice, bas me interesuje kako izgleda.
    Ja od kako radim nisam ni jednom otisla u shopping (sem u Tempo ali to se ne racuna, to su hrana i kucne potrebe) i nemam pojma ni sta ima po radnjama, verovatno vec u najvece izbacili zimsku garderobu… 😡

Iki
    Član
    Iki

bas je lepa jaknica, mi smo juce kupili ovaj skafander,ali ga jos nismo isprobali

tijanast
    Član
    tijanast

Jao kakav je shmeker ovaj Luka, ovaj mali skafanderchic je predivan….
    Nemanjice, ukrashcu ti jaknu koliko je medena!
    Laro, presladak je rozi skafander…
    Evo stavljam ja malo kasnije slikice nasha 4 skafandera! da, da 4, nisam ja luda nego smo neke dobili….

mayya
    Član
    mayya

Luka je pravi mali maneken! I sve na njemu je kao sa modne piste!
    A Iki, skafander je presladak!!! Obavezno da stavis sliku i kad je slikas u njemu!
    Ivana, mogla bi otvoriti temu npr. FLASICE, DUDE VARALICE, GLODALICE I SL.
    Lepo je kad tacno znas gde sta da pogledas i gde da pitas, ako ti nesto nije jasno.

mayya
    Član
    mayya

Ja sam na primer imala nedoumicu kod kupovine prvih cipelica.
    Nisam znala kakve treba da budu i na sta treba obratiti paznju. A ima tako neobavestenih prodavaca, od kojih jedan za malo da nam uvali cipelice koje su zaista lepe, ali nisu predvidjene za prohodavanje. A ubedjivao nas je!

Evo pomoci mamama, koje tek treba da kupe cipelice:
    1. Moraju biti interno nazvane CIPELICE ZA PROHODAVANJE
    2. Moraju biti poluduboke i deo oko clanka prilicno cvrst, da se nogica ne bi mrdala.
    3. Djon mora biti tanak, a ne onaj dzombast gumeni i ne dupli stepovi
    3. Prednji deo, gde su prsi mora biti dobro savitljiv, da moze da savije prse, kad se osloni na prednji deo stopala
    4. Mora biti prilicno izrazen anatomski ulozak unutar cipelice

Nadam se da sam pomogla nekome i da sam u pravu.
    Ako sam nesto propustila, devojke ispravite me.

I da, jos nesto: do sada su za prve cipelice predlagali PAVLE, CICIBAN i sad ne mogu da se setim kako se zovu poslednje. Uglavnom, sad su samo ova dva proizvodjaca sigurna.

Evo nasih prvih cipelica CICIBAN Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
    Evo nasih prvih cipelica

tijanast
    Član
    tijanast

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a kapica je i ukusna

Manana
    Član
    Manana

Svi su preslatki…ali Ema je na ovoj slici sa kapicom medenjak pravi!

Prex
    Član
    Prex

Jao Emice seceru jedan…mali mis slatki…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,604 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.