Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece

Ova tema sadrži 2,603 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,604 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece

• Kaca
    Član
    Kaca

Leptir, Dorothy, Milena prelep izbor :bravo: :bravo: :bravo:

Milena ja se slazem sa tobom, ni mi ne volimo zeke, oblacimo se kao veliki od prvog dana 😆

MilicaCale

divno, sve su veliki momci i devojka.
    Ni ja nisam bila za skroz bebece stvari, tako da Sava nosi medene stvari, koje bi i dragi mogao da obuce. Naravno, savine su lepse. (a i tesko bi stao :))

Angel
    Član
    Angel

Dakle kao sto u temi za cipelice napisah, pao shoping u DC i Uscu za vikend i konacno se kompletirasmo za rodjendan. Pa eto da vam se pohvalimo i da cujemo misljenja, dal vam se svidja ili ne.

Haljinica mi je najlepsa od svih koje smo pogledali,a Zara je bila opasna konkurencija.
    Ovo su neke od haljinica na koje smo u Zari bacili oko…

I bile su tri prelepe u Mothercare-u ali na zalost nisu imali velicinu sa Saru.

Ovo je nas konacni izbor…

Onda smo ukombinovali polu rolkicu sa istom…

A ovo na haljini cu snalice i gumice u istoj boji…

pejana
    Član
    pejana

Angel, sve je vrh, i cipelice i haljinica, verujem da ce Sara biti prava princeza za njen rodjendan! Ljubim je! :-*

Dorothy
    Član
    Dorothy

Angel, predivno ste se iskombinovali, super je haljinica!!!
    A meni se jaaakooo dopada i ona prva ljubicasta haljinica!

pahuljica
    Član
    pahuljica

Angel, prelepa je haljinica!
    Prelepa!

Angel
    Član
    Angel

E pa bas mi je drago da vam se svidja! :bravo: :bravo: :bravo:
    I meni je ljubicasta bila extra i zamalo da je kupimo posto smo prvo bili u Zari, medjutim nisu imali veci broj a nisam vodila Saru sa sobom pa bi bilo nemoguce zameniti je ukoliko joj bude knap. A drugi problem su cipelice. Uz ovu haljinicu koju smo odabrali, kupili smo cipelice koje idu uz sve, i po boji a i model mi je prelep zaista.
    Al dobro nezavisno od rodjendana, vraticemo se u Zaru, i u Mothercare, ima prelepih stvari.
    A na ovoj haljinici je taj deo na dnu gde su pruge, zapravo kao deo podsuknje tako da je kao bogatija ispod-odozdo. Videcete slikice sa rodjendana svakako :bravo: .

T3
    Član
    T3

angel bravo i za izbor haljinice kao i cipelica ko sto vec rekoh u temi o obuci..i ostali modeli koje niste uzeli a svideli su vam se takodje su divni..
    ma sve je preslatko i opet kazem sari ce da stoji ko pravoj princezi..jedva cekamo slicice sa rodjendana..

Angel
    Član
    Angel

:HAG: :HAG: :HAG: :-* :-* :-*

Jelena&Teodora

Angel prelepe su stvari za Saru,bas si lepo sve ukombinovala ,bice prava :smizla: a tu prvu ljubicasu haljinicu iz Zare vec dugo merkam….sve je lepo 🙂

MilicaCale

Angel, divne stvarcice za divnu smizlicu.

Angel
    Član
    Angel

Jelena&Teodora – 1/12/2009 21:03 Angel prelepe su stvari za Saru,bas si lepo sve ukombinovala ,bice prava :smizla: a tu prvu ljubicasu haljinicu iz Zare vec dugo merkam….sve je lepo 🙂

Da taljubicasta ipak nema konkurenciju u Zari. Kupila bih je i ja samo da je bilo veceg broja da mogu da zamenim ako joj ispadne knap kojim slucajem.
    A koja je prica sto ta haljina recimo nije ni bila izlozena nego su mi je zajedno sa belom doneli iz magacina i posle je tamo i vratili? Koji im je to fazon? :neznam:
    Jako mi je drago da vam se svidja, i sto ne mislite da je sve mozda previse bez iako haljina ima saru. :bravo:

Iva_A.A.A.

Preslatka je haljinica,mogu misliti kako Sari stoji savreno a i ljubicasta je divna obozavm tu boju

Milica81
    Član
    Milica81

Naša će Sara biti prava princeza!!!!

hippeia
    Član
    hippeia

Angel, a meni je ta bijela bas ljepsa 🙂 Je li skroz bijela ili malo krem? Preslatka je!!! A snalice su-pala sam na dupe, ja obozavam snalice, rajfove, masnice u kosi i tako te dzidze 🙂

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,604 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.