Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece

Ova tema sadrži 2,603 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 2,596 članaka - 2,596 do 2,604 (od 2,604 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Videla sam ove kaputice vec na FB-u,i bas sam komentarisala da me podsecaju na jednu francusku marku:)

MoritzM
    Član
    MoritzM

da, da, naravno 😉
    Ima baš dosta stvari, pogledaj, ako ti se sviđa na facebook.com/Milena.Moritz :love:

MoritzM
    Član
    MoritzM

Iva&Lule;769281 wrote: Videla sam ove kaputice vec na FB-u,i bas sam komentarisala da me podsecaju na jednu francusku marku:)

Iju! Koju?:shock: Daj link :hag:

katarina
    Član
    katarina

auuuuuuuuu kako su lepiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I ja bi jedan za moju devojcicu ….moze li se naruciti??Cerka mi ima 8 god i ne bi bas mnogo saren … uuu odusevljena sam

MoritzM
    Član
    MoritzM

Hvala Katarina 🙂
    Može, naravno, ali kod mene ti je lista čekanja skoro mesec dana, da znaš 😉 Pošalji mi mere na PP pa ću ti reći cenu ( cena zavisi od materijala 😉

marmit
    Član
    marmit

Ovo su Vukove sandale. Obozava ih, a i ja, jer ih lako skida i obuva 🙂

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Jao bas su satke.I mi imamo slicne samo je dezen Winnie the pooh i istosmo bas zadovoljni njima,ali moje dete voli da ide boso,tako da kad bi se on pitao obuca mu i nije potrebna.

njamiii
    Član
    njamiii

Preslatke su, pre neki dan sam gledala za kumicu sa Dorom, ali nisam bila sigurna da li da ih uzmem, jer mi imamo klasicne dvobojne sa rupicama sa strane, a ove nemaju rupe? Ne znoji im se nogica? Ne znam kako bi se snasla u njima na plazi i po plicaku, da li bi mogla da gaca…
    Evo nase nove patike, ne moram da napominjem da su nam omiljene

[IMG=http://img33.imageshack.us/img33/6418/img5165x.jpg][/IMG]

njamiii
    Član
    njamiii

Preslatke su, pre neki dan sam gledala za kumicu sa Dorom, ali nisam bila sigurna da li da ih uzmem, jer mi imamo klasicne dvobojne sa rupicama sa strane, a ove nemaju rupe? Ne znoji im se nogica? Ne znam kako bi se snasla u njima na plazi i po plicaku, da li bi mogla da gaca…
    Evo nase nove patike, ne moram da napominjem da su nam omiljene

Gledanje 2,596 članaka - 2,596 do 2,604 (od 2,604 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.