Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece

Ova tema sadrži 2,603 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,604 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece

• tijanast
    Član
    tijanast

bobiska – 17/10/2007 20:17

Danas je dan siromasnih. 300 000 dece u Srbiji nema sta da jede. Na pamet im ne pada da slikaju cicibane, kikerse, ucb, i ostala firmirana sr…

Uh shto volim ove saosecajne, shta sada neko ko je u mogucnosti da svom detetu obezbedi najbolje to ne treba da uradi jer se saoseca sa gkadnom decom i ne vidim samo kakve veze to ima jedno sa drugim, ako si bash rada da im pomognesh ima toliko nachina da to uradish, mada oni koji to rade ne mashu time unaokolo na ovaj nachin… Krajnje suvishan i glup komentar….

leptiric
    Član
    leptiric

TIJANA
    SKAFANDERI SU MEDENI

biki
    Član
    biki

Sve je slatko medeno,kako volim Beby garderobicu :love:
    Mi nismo bebe ali umirem od zelje da se pohvalim sta smo pazarili za ovu sezonu!

ovo je trenutno aktuelno

tijanast
    Član
    tijanast

Biki, bash su medene stvarchice…
    Imam jedno pitanje, ne znam gde da ga postavim, pa ajde ovde da ne bih bezveze otvarala novu temu, naime da li neko zna gde mogu da nadjem lepe zavese za dechiju sobu, imamo ogromne prozore u celom stanu i neke bash bezveze zavese a nemam pojma gde da trazim neke lepe sa Vinnie Pooh-om ili tako neshto, ako neko zna neka mi napishe ovde ili na pp.

mayya
    Član
    mayya

Boze, bio dan siromasnih pre par dana, a vi se hvalite…

I biki i tijana, stvarcice su extra!
    Tema je super! Kao da listamo katalog!

Mirche
    Član
    Mirche

bobiska – 17/10/2007 20:17

Danas je dan siromasnih. 300 000 dece u Srbiji nema sta da jede. Na pamet im ne pada da slikaju cicibane, kikerse, ucb, i ostala firmirana sr…

Molim da komentare o siromastvu i nemastini ostavljate na temi na kojoj se pise o tome, npr: http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=1992&posts1#M73472
    ili otvorite temu gde predlazete nacin na koji mozete da pomognete ovim ljudima.

Ella
    Član
    Ella

Super temica, dobra ideja :bravo: … Dakle idemo i mi sa par slicica…

Sto se tice decije gardarobe, ja i mm smo slozni po tom pitanju. Iako ja vise komandujem, jer sam luda za gardarobom. 😳 Volim gardarobicu za decu koja su napravljena kao za odrasle, znaci da su u nekom fazonu, malo trendi… 😉 Ipak naravno da gledam da je udobno, i kako se i gde kopca (da bi se sto lakse obuklo). Nemamo neku specijalnu marku koju samo nju iskljucivo kupujemo Stelli, vec sve sto nam se dopadne na oko, mi kupimo (bilo to nesto extra povoljno i jeftino, ili parce koje je podosta skupo). U njenom ormaru moze se naci svega… od jeftinog H&M do nekih poznatih dizajnera kao Dior.

Cim malo poraste, pocecu neke stvari da joj sama pravim (sijem) za nju. tek ce tad biti trendy cica 😉

Dobili smo na poklon, predivan kompletic sad za zimu, rucni rad, pleteni skafander (ili kako se vec kod nas kaze) :hmm: Obozavam kako je lepo uradjen sa dosta boja

Prsluk kojem jednostavno nisam mogla odoleti… Ralph Lauren

Jaknicu smo dobili od bake iz Svedske, prelepa je, zeleni limun boja, a unutra postavljena sa rozom bojom.

Jaknicu koju sam Stelli kupila za 6mesecni rodjendancic, zajedno sa cizmicama u ZARA, zaista sam odusevljena, obozavam ovu boju, klasika!

Luda trendi jeans mini haljinica na tregere, takodje nasla u ZARA.

dobro jeftini H&M

KENZO haljinu smo dobili na poklon, cvetni dezen, prelepa je (ali je jos nismo obukli), prodje leto 🙁

Super sladak kompletic DKNY (tata joj je kupio u Italiji, jeftinije je) 😆

Obozavamo jake boje, D&G

Toliko za sad drugari, iako imamo lomu stvari 🙄

Puno :-* :-* :-* od nas!!! :caos:

P.S. Izvinjavam se sto su slike presvetle, jak je blic, pa se dobro ne vide boje, sredicemo za drugi put, sad bez tate ne znamo :neznam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Leleeeeee,kakve lepe stvarcice,uh sto i ja zelim jednu malu pufnicu pa da je mama modira,za devojcice je uvek lepsi izbor nego za decake.Mada se trudim da i ovaj moj vragolan bude moderan iako je decak pa kad mama ne moze onda saljemo tatu u soping.Sve stvarcice su divne zaista i prica za sebe,svako ima svoj ukus,ja recimo mog Luku ne volim u plavo da oblacim pa to ti je,hvala Bogu pa mu plava boja ne stoji lepo :klanjam: ,ali zato sve ostale imamo sarenis u ormaru,bas kao i Stella,sve moguce boje.

Biki lepo si obezbedila klince,svidja mi se Nikolina jaknica ,a i Jelenina :bravo:

tijanast tvoja Ema ima da bude mala pufnica u tim skafanderima,pa jos kad joj izviri crna kosica ima da bude ko medic :-*

Stella nam se opasno modira,zarazice je mama od malih nogu,zaista sve stvarcice su lepe,zivopisne i nisu roze :bravo:

Ja malo pre krenula da slikam Lukine stvari,kad baterija prazna,pa sad punim bateriju pa da slikam nase famozne jaknice,i tata nam je malo pre doneo punu kesu garderobice svratio posle posla da kupi.

May05
    Član
    May05

eh prvo da vas sve pohvalim,za odabir odjece,jer sve je stvarno birano sa ukusom,nebih nikog da izdvajam….mi smo sinoc imali modnu reviju u stanu 😆 i taman sinoc da postavim slike ena se probudila,pa evo sad da pokusam…

za pocetak dva dzempera samo razlicite boje jednostavno nisam mogla da odolim a da ne kupim,kupljeni su u C&A,i stvarno su jeftini 7 eura kostaju to im je normalna cijena,nisu snizeni. 😆 Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ove cizmice smo kupili u deichmanu marke elefanten snizene na 25€ 8) Free Image Hosting at www.ImageShack.us sad su na redu jakne 😆 cijene neznam jer ih je sve dobila na poklon osim jedne Free Image Hosting at www.ImageShack.us – ova jakna je kupljena u H&M normalna cijena 50 eura a snizena na 7 € Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

May05
    Član
    May05

evo jos malo jaknica i par omiljenih majica …ovo je Levis jakna koju je dobila od rodjaka od mm iz amerike,hlace su nam davno iskracale ali jaknu jos uvijek mozemo navuci na sebe 😆

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

May05
    Član
    May05

Ella te stvarcice iz H&M sto si postavila mi smo to nosili proslo ljeto,ta skunjica smedja i dzempercic,H&M jeste jeftin kad su snizenja,ali meni je tamo odjeca stvarno kvalitetna,ena ima puno markirane odjece ali to je sve sto dobije na poklon od drugih,pretezno joj svu garderobu kupujem u H&M i u C&A,i jakoooo sam zadovoljna sa kvalitetom.

Ella
    Član
    Ella

May, slatke stvari, jos sladja devojcica, ljubni mi je!!! :-*

Sto se tice H&M, imaju dosta trendi stvarcica, i zaista su i te kako jeftini. A za kvalitet, tu i tamo, nesto se moze naci da vredi, ipak ja nesto nisam zadovoljna, jer cini mi se da posle par pranja vec gardaroba gubi svoj oblik. Ali sve zavisno sta uzmes. Ja eto npr nisam mogla odoliti tom braon dzempericu i suknjici… jednostavno mi je skroz slatko! Ali neke druge stvari nisam bas ni zagledala.

Najvise volim francuske robne kuce za decu, cene jesu malo paprene, ali i te kako valja, nema sumnje, zaista!

mama_edi
    Član
    mama_edi

H&M uopste nije jeftin ustvari kako za koga ali ovo tako bezveze zvuci i ruzno jer ovdje ima svijeta koji nemoze ni tu da kupi a kamoli markiranu odjecu,mislim tako napisati mi je malo bezveze.Ovo se neodnosi licno na mene niti sam se ja nasla uvredena ( ja inace kupujem u H&M kvalitet je super odlican,moderno i poskupo nekupujem markiranu odjecu osim sto mu kupim cipele obavezno skupe dobre patike i trenerke i poneke pantole ali sve je ostalo iz H&M tako da se ja nisam nasla uvredena ali toliko mi zapara oci jeftini H&M,mislim da je ovdje tema slicice odjece i obuce a sta ti ja znam neko ponizavanje.izvinjavam se ali sam morala da napisem jer tri dana razmisljem dal da napisem il ne

tijanast
    Član
    tijanast

Crvena Sonja, super su stvarchice, bash mi se svidja shto si kupila crvenu jaknicu za dechaka :bravo:
    Mama_edi, slazem se sa tobom, imamo i mi par stvari H&M i nisam primetila da su loshijeg kvaliteta od nekoh bezobrazno skupih stvari a i ne vidim poentu kupovati preskupe stvari ze bebe jer ih jako brzo prerastu, dobili smo i mi neke markirane preslatke stvarchice, obukli smo ih dva puta i vec su bile male, i bash mi je bilo zao…

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,604 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.